xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

11 Maddede Gigi Hadid’in Güzellik Sırları

0 2.350

1995 doğumlu model Gigi Hadid son yıllarda tüm dünyanın kendisine hayran olmasını sağlayan doğal güzelliğini annesi Yolanda Hadid ve babası Mohamed Hadid’den aldığı genlere borçlu elbette. Ancak kariyerini modellik üzerine inşa eden genç yetenek elbette güzelliğini korumak için pek çok yönteme de başvuruyor. Modellerin, film yıldızlarının ve diğer ünlü kişilerin güzelliklerini genellikle pahalı kozmetik ürünlere ve estetik operasyonlara borçlu oldukları düşünülse de yazımızda sizler için listelediğimiz Gigi Hadid’in güzellik sırları genellikle doğal çözümlerden meydana geliyor.

1. Gigi Hadid saçlarını her gün yıkamanın onları yıprattığını düşündüğünden bunu yapmaktan elinden geldiğince kaçınmaya çalışıyor. Gerçekten de saçı her gün yıkamak onu sahip olduğu sağlıklı, doğal yağlardan arındırarak dengesini bozabiliyor. Saçları sık sık yıkamak saçın kendi kendine bakım yapmasını engellediğinden saç uzatma konusunda da sanılanın aksine olumlu değil, olumsuz bir etkiye neden oluyor.

2. Sivilceler hepimizin baş belası! Henüz 21 yaşında olan Gigi Hadid güzellik sırları arasında ilk sıralara sivilcelerin üzerine diş macunu sürerek uyumayı koyuyor. Sivilce tedavisi için özel bir ürün kullanmayan genç yıldız annesinden öğrendiği bu yönteme göre gece yatmadan önce sivilcelerinin üzerine bir miktar diş macunu uyguluyor, parmağını ıslatıp bir parça tuvalet kağıdını da macunun üzerine yapıştırıyor ve kağıdın fazlalık kısmını yırtıp atıyor. Gece boyunca yağdan arınan ve kuruyan sivilceler sabah nemli havluyla şöyle bir dokunulduğunda kendiliklerinden, kolayca çıkıveriyorlar.

3. Gigi Hadid’in fotoğraf ve video çekimlerine hazırlanırken izin vermediği şeylerden biri kaşlarına şekil verilmesi. Ona göre kaşlarının alt ve üst kısımlarından çıkan ve kötü görünen uzun kılların zımbayla temizlenmesi normal bir şey, ancak kaşlarının doğal şeklinin bozulmasına veya yüzüne belli bir ifade vermek için kaşlarının şekillendirilmesine kesinlikle izin vermiyor.

4. Her genç kız gibi bazen sabahları yüzünü yıkamaya üşenen Hadid bu eksiği duşa girdiğinde meyve özlü bir peeling ürünü kullanarak gideriyor. Kendisinin sürekli kullandığı şeftali aromalı bir temizleyicisi var ve bunu sadece duş yaparken yüzünü de derinlemesine temizlemek amacıyla kullanıyor.

5. Gigi Hadid’in makyajını temizledikten sonra yaptığı ilk şey yüzünü nemlendirmek. Üstelik ne kadar ağır bir makyaj yaptıysa nemlendirici miktarını da o kadar fazla tutuyor, çünkü kimyasal makyaj temizleyici mendil ve kremlerin makyajla birlikte yüzündeki nemi de alıp götürdüklerine inanıyor.

6. Gigi Hadid normal bir günde dışarı çıkarken yüzüne yalnızca fondöten ve krem bronzer uygulayıp göz makyajını da maskarayla sınırlı tutuyor. Aynı yöntem genç modelin ablası Bella Hadid’in güzellik sırları arasında da yer alıyor, çünkü onlar zaten işleri gereği son derece ağır kozmetik malzemelerle yorulan yüzlerini boş zamanlarında dinlendirmeleri ve profesyonel makyajı işin uzmanlarına bırakmaları gerektiğini düşünüyorlar.

7. Çekimlerden önce dudaklarını nemli bir havluyla silerek ya da biraz şeker ve balla ovalayarak ölü deriden arındırmak Gigi’nin hiçbir zaman kaybetmediği bir alışkanlık. Bu şekilde dudaklarının hem daha yumuşak ve pürüzsüz göründüğünü, hem de sürülen ruju daha iyi taşıdıklarını düşünüyor.

8. İş terleme karşıtı önlemlere geldiğinde Hadid roll on ya da sıvı deodorantlar yerine jel halinde olanlara başvuruyor, çünkü kıyafetlerinde en az beyaz leke bırakanların bunlar olduğuna inanıyor. Güzel manken aynı zamanda deodorant tercihini kokusuz olanlardan yana kullanıyor.

9. Gigi Hadid’in güzellik sırları arasında diş fırçasının önemi büyük. Ünlü yıldız saçlarını at kuyruğu yapmak için önce eliyle topluyor, ardından yalnızca bu iş için kullandığı bir diş fırçasına biraz saç spreyi sıkıp dışarıda kalan saçlarını bunun yardımıyla kuyruğa dahil ediyor. Biz de mükemmel görünen at kuyruklarının sırrını böylece öğrenmiş oluyoruz. =)

10. Gigi Hadid’in parasını onlarca pahalı kozmetik ürüne yatırdığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Evet, genç manken vücuduna sürdüğü ürünlere bazen gerçekten de küçük bir servet ödeyebiliyor, ancak o da bizler gibi doğal ve organik cilt bakım ürünleri kullanmayı ve her gün kullandığı ürün sayısını minimumda tutmayı tercih ediyor. Bu alışkanlığının nedenini ise o küçükken annesinin hemen hemen hiç makyaj yapmamasına ve her zaman doğal ürünler kullanmanın öneminden bahsetmesine bağlıyor.

11. Hemen her gün çektiği selfieleri Instagram hesabından binlerce takipçisiyle paylaşan Hadid’in en büyük dostu doğal ışık! Başarılı yıldız fotoğraflarını mümkün olduğunca gün ışığı altında ya da güneş alan bir pencerenin yakınında ve gündüz saatlerinde çekmeyi tercih ediyor. Sebebi ise bunun hem yüzünü, hem de vücudunu daha güzel ve doğal gösterdiğini düşünmesi.

Ünlü kadınların güzellik sırları için tıklayın

Uygulanması kolay güzellik tüyoları için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.