xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

12 Sonbahar – Kışlık Erkek Kombini (Kiton 2019 – 2020)

0 5.007

Kiton 2019 – 2020 sonbahar kış erkek koleksiyonunda web sayfamda yer almasını istediğim çok güzel sonbahar – kışlık erkek kombinleri gördüm ve hemen harekete geçtim.

Kadife kumaşı sever misiniz bilmiyorum, ben mevsimi geldiğinde fitilli kadife kumaştan üretilmiş, zevkime uygun bir şeyler görürsem hemen saldırırım. Bu yüzden yukarıdaki deve tüyü rengi erkek kadife pantolon kombini ile başlıyorum gösteriye. Pantolon, aynı tondaki kaban ve ayakkabılar ve krem rengi bir kazakla kombinlenince gayet hoş bir görünüm çıkmış ortaya.

İkinci olarak kürk astarlı bir kapüşonla zenginleştirilmiş çift taraflı lacivert – yeşil parka, gri kazak, grimsi siyah jean pantolon ve bej rengi spor botlarla yapılmış günlük bir kombin takdim ediciim.

Onu kahverengi detaylı koyu mavi bir kaban, kahve – krem – mavi tonlarında 3 renkli, desenli bir hırka, normal kesim karamel rengi kaşmir kadife pantolon ve el işçiliği ile boyanmış koyu mavi, timsah derisi botlardan oluşan bir kombin takip edecek.

Programıma açıklı koyulu gri tonlarındaki bir sonbaharlık erkek kombini ile devam ediyorum. Kiton son derecede kaliteli malzemelerle çalışan bir firma. Aşağıdaki  fotoğrafta gördüğünüz kolej tarzı bomber ceket Moğolistan çiftliklerindeki en iyi kaşmir elyaflarından üretilmiş. İçindeki balıkçı yakalı gri kazak kaşmir – ipek karışımı. Koyun derisi astarlı, ağır tabanlı dağcı botları el işçiliği ile boyanmış. Yazının içinde gördüğünüz bütün kıyafetlerin böyle etkileyici özellikleri var.

Aşağıda kaşmir ve ipekten üretilmiş bir mavi takım elbise görüyorsunuz. Markanın ustaları tarafından İtalya Arzano’da, tamamen el işçiliğiyle üretilmiş olan bu takım şal desenli mavi ipek kravat ve mavi beyaz pamuklu gömlekle kombinlenmiş. Elbise koyu bir mavi tonunda olduğundan gömleğin açık renk olması iyi olmuş ve kravat da elbiseye çok yakışmış. Dana derisinden üretilmiş olan el yapımı, tokalı ayakkabıların rengini söyleyemiycem çünkü fotoğraftan rengi anlayamadım. Fakat kıyafetin altında güzel durmuşlar.

Kiton Hakkında Bilgiler

Kiton dünyanın en iyi kumaşlarını tedarik etmekten ve bu kumaşlarla kaliteli, klas kıyafetler üretmekten gurur duyan bir firma. Markanın felsefesi şöyle: “Mükemmelliğe ulaşmak için çok çalışın ve başaramazsanız tekrar başlayın.”

Kiton ismi Yunan aristokratları tarafından giyilen, klasik stili, kaliteyi ve sosyal ayrımı simgeleyen “Chitone” kelimesinden geliyor. Marka, kalitenin kesim ve dikim işlerinden önce başladığına inanıyor. İşin temelinin doğru hammaddelerin tedarik edilmesi olduğuna inandıklarından, dünyadaki en iyi elyafları elde etmek için uzak ülkelere gidiyorlar.

Kaşmirin kalitesi, elde edilen liflerin uzunluğuna, temizliğine ve homojenliğine dayanıyor. Kiton pantolonlar, kazaklar ve diğer giysiler için en yüksek kaliteli kaşmir liflerini kullanıyor. Bu lifler İskoçya ve İngiltere’deki belirli çiftliklerde üretiliyor ve markanın kıyafetleri için sadece bebek Moğol keçilerinden elde edilen kaşmir tercih ediliyor.

Elyaf elde edildikten sonra sıra onu fabrikada kumaş haline getirmeye geliyor. Kiton, kalite standartlarını tüm üretim süreci boyunca karşılamak için kendi tekstil fabrikasını satın almış.

Kiton’un fabrikasında çok az sayıda makine bulunuyor. Marka, sıfırdan bir takım elbise üretebilecek kadar usta terzilerle çalışıyor. Her bir elbise bu usta terziler tarafından elle dikiliyor. Her usta kendi işinin kalitesinden sorumlu tutuluyor, kalite kontrolcü kullanılmıyor.

Bu sistemle kaliteyi sağlamak için yüksek vasıflı terzilere ihtiyaç duyulduğundan Kiton her yıl yeni öğrenciyi kabul eden özel bir okul kurmuş. Burada 2 yıl boyunca ücretsiz eğitim alan çırakların yüzde 40 kadarı daha sonra Kiton’da görev alıyor, diğerleri ise başka firmalarda iş arayabiliyorlar.

Marka, üstün kaliteli kıyafetler üretmenin yanı sıra, işletim modelinin son ayağı olarak, müşteri hizmetlerinde de rakipsiz ve üstün nitelikli bir deneyim vaat ediyor.

Kiton’un müşterilerine tanıdığı bazı ayrıcalıklar şunlar: Firmanın terzilerinden birine ısmarlama bir kıyafet diktirdiğinizde, daha sonra kilo alırsanız bu kıyafette yeni ölçülerinize göre değişiklikler yaptırabiliyorsunuz. Bu hakkı ömrünüz boyunca kullanabiliyorsunuz. Ayrıca, İtalya’daki herhangi bir müşteri, firmanın fabrikasını ve kıyafetlerin dikildiği üretim katlarını görebiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.