xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

2014 Bikini Modelleri

0 1.230

Yaz mevsiminin gelmesiyle renk renk, çeşit çeşit bikini modelleri de piyasaya çıkmaya başladı. Plajlarda veya havuz kenarlarında hem kendini rahat hissetmek, hem de güzel görünmek isteyen hanımlar için 2014 yaz sezonu oldukça keyifli geçecek. Bu sezon başta etnik desenli bikiniler olmak üzere pek çok farklı renk ve desene sahip modeli mağazalarda bulabileceğiz.

Hepimizi bildiği üzere etnik, bohem ve hippi tarzı kıyafetler geçtiğimiz sezonun göz bebekleriydi. Yaz sezonunda da bu durumun değişmeyeceğini söylersek yanılmış olmayız. 2014 bikini modelleri arasında en fazla ön plana çıkan parçalar hippi tarzı ve etnik desenli bikini modelleri olacaklar. Bu modellerin püskül ya da kurdele gibi detaylara sahip olanları pek çok kişi tarafından tercih edilecek. Özellikle püskül detayı yalnızca etnik tarzdaki modellerde değil, her çeşit mayo ve bikinide karşımıza çıkacak.

Bu sezon sık sık göreceğimiz desenler arasında köşesiz geometrik desenlerin de geniş yer tutacağını söyleyebiliriz. Özellikle beyaz emin üzerine işlenmiş farklı renklerde puantiye desenlerine 2014 bikini modelleri arasında sık sık rastlayacağız. Son yıllarda oldukça popüler olan pin-up modasının bir yansıması olan bu modellere genellikle geniş kenarlı, yüksek belli bikini altı modelleri eşlik edecekler.

Siyah renk bikinide her zaman kurtarıcı olarak tercih edilmesine rağmen, bu sezon siyahın tek başına, düz bir biçimde kullanımına pek rastlamayacağız. Bunun yerine siyah beyaz bikini modelleri ve siyah ile altın ya da gümüş renklerin birlikte kullanıldığı mayokini modelleri ön planda olacak.

Son olarak; geçtiğimiz yaz sezonunda oldukça popüler olan çiçek desenli bikini modellerinin biraz popülarite kaybettiğini söyleyebiliriz. Bu yaz plajları renklendirenler çiçekli bikinilerden ziyade çok renkli ve çizgili bikini modelleri olacaklar. Bu modellerin özellikle üst parçaları şortların ya da tek renkli pareo modellerinin üstüne giyilerek yazlık yerlerde günlük parçalar olarak da kullanılacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.