xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

2014 Gelinlik Modelleri

1.329

2014 gelinliklerinin ayırt edici özelliği olarak kabarık gelinlik modellerinin koleksiyonlarda fazla yer almamasından ve abartısız sade gelinlik modellerinin daha bir ön planda olmasından söz edebiliriz. Kabarık gelinlikleri seven gelin adayları açıkta kalacak değiller elbette ama görünen o ki modacılar 2014 gelinlik modelleri için hazırlık yaparken etekleri bayanların daha rahat hareket etmesini sağlayacak biçimde tasarlanmış sade modellere daha bir ağırlık vermişler. 2014 için beğeninize sunulan gelinliklerin bir başka özelliği de omuz kısımları. Bu yılın gelinlikleri danteller, boncuklar ve taşlarla süslenmiş omuzlarıyla da dikkat çekiyor.

 

Fırfırlı gelinlik modelleri de 2014’ün öne çıkan tasarımları arasında. Kalp yakalı, beden kısmı kalçaların altına kadar drapelerle donatılmış, etekleri sık fırfırlarla süslenmiş bir taşlı gelinlik modeli bazı gelin adaylarının başını döndürebilir. Balık etek gelinlik veya deniz kızı gelinlik olarak anılan ve  vücudun büyük bir kısmını sardıktan sonra dizin biraz üstünde veya dizlerde hareketlenen gelinlikler de orantılı vücut hatları olan bayanlar tarafından değerlendirilmeyi bekliyor.

Tül detayının sıklıkla kullanıldığı 2014 gelinlik modelleri arasında beyaz gelinlikler dışında krem ve diğer renklerle tasarlanmış parçalar da bulunuyor. Drapelerle bezenmiş beden kısmında bir de küçük bir V yaka şeklinde dantelli bir süsleme bulunan, düşük bel, kalçaların üstünde beyaz süslemeli koyu renk bir kuşağı bulunan bir straplez gelinlik hayallerinizdeki gelinliğe benziyor olabilir mi? 2014 gelinlikleri arasında böyle bir parça da bulunuyor ve ince, orantılı bir fiziğiniz varsa böyle bir modelle muhteşem görünebilirsiniz.

kalp yaka gelinlik     dar kesim gelinlik modelleri 2014

Belli başlı 2014 gelinlik trendleri sade modeller, fırfırlar, havalı omuz süslemeleri, balık etekler ve tül detayları gibi görünüyor ama koleksiyonlarda başka birçok model de görebilirsiniz. Daracık beden kısmı gümüş rengi motiflerle süslü kabarık etekli gelinlik modelleri var örneğin, veya açık, geniş yakası ve dantel kumaşla tasarlanmış uzun kollu gelinlikler. A kesim gelinlik ve kısa gelinlik modelleri de markaların 2014 gelinlik koleksiyonlarında görebileceğiniz parçalar arasında yer alıyor.

dantelli gelinlik     2014 balık etek gelinlik modelleri

Neticede son zamanlarda kimsenin itibar etmediği bir gelinlik modelinin peşinde de olabilirsiniz, modacılar da bunun farkında ve bu yüzden belli trendleri ön plana çıkarmakla beraber her türlü modeli bulundurmaya da dikkat ediyorlar. Bu da gelin adaylarına en modern, en yeni gelinlik modellerinden nostaljik modellere kadar sayısız çeşitten ilham alma olanağı veriyor. Bu durum gelinlik seçimi yapmayı biraz zorlaştırıyor aslında. Vücut tipinize, düğün mekanına ve konseptine, tarzınıza ve zevkinize uygun gelinlik modellerini önceden tespit ederseniz işiniz kolaylaşacaktır. Bir de bütçenizi kesinleştirin, böylece fiyatı size uygun olmayan gelinliklerle zaman kaybetmemiş olursunuz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.