xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

2015 Bahar Sezonu İçin Desenli Ceketler

0 1.057

Hoş geldiniz sayın ziyaretçi; sizi Butik Moira tarafından satılan desenli kot ceket modelleri ile, baharlık parka ve kabanlarla tanıştırıcam bu yazıda. Yazının sonunda butiğin Facebook sayfasının linkini de koyacağım; daha fazla detay öğrenmek veya bu güzel ceketlerden birine talip olmak isterseniz linke tıklayabilirsiniz.

Takdim etmek istediğim ilk modelin içi peluşla kaplanmış. İlkbaharın yaklaştığı bugünler için böyle bir kabanı fazla bulursunuz belki, kısa bir süre giyebileceğinizi düşünürsünüz. Fakat bu Aztek desenli kaban şahane göründü bana, bu yüzden ille de Binkelam içerisinde yer alsın istedim. Ayrıca, bahar gelici ama kalıcı değil, dolabınıza gelecek sonbahar – kış sezonunda giymek üzere yeni bir kaban koymayı düşünüyorsanız bu güzel parça hoşunuza gidebilir. Benim hoşuma gitmekle kalmadı, bayıldım kendisine.

Düz renkli spor pantolonların üstünde çok güzel duracak kapüşonlu bir kaban bu. Standart bedenmiş kendisi, ölçüleri de şöyle: Omuz 39 cm, göğüs 100 cm, uzunluk 63 cm.

aztek desenli kaban

Sırada üstünde büyük çiçek desenleri olan ekose detaylı, kapüşonlı bir baharlık kot ceket var. Ellerinizi sıcak tutacak zımba kapamalı 2 cebi de olan bu ceket de standart bedenmiş.

büyük çiçek desenli kot ceket

floral desenli kot ceket

Yine bir çiçek desenli kot ceket geliyor, bunun çiçekleri daha küçük.

çiçek desenli kot ceket

Gösteriye kapüşonu ekose detaylı, üstü renkli yıldız desenleriyle süslenmiş bir kot ceketle devam ediyorum.

yıldız desenli kot ceket

Şimdi  ne geliyor; kapüşonu ve cepleri koyu yıkama kot renginde tasarlanmış bir kaplan desenli kot ceket geliyor:

kaplan desenli kot ceket

kaplan desenli kot ceket - butik moira

kaplan desenli jean ceket

Son olarak yuvarlak yakalı, önden düğmeli, bel kısmına isterseniz büzdürerek kapatmanız için ince bir kuşak geçirilmiş floral desenli bir uzun kot ceket gelecek.

çiçek desenli uzun kot ceket

çiçek desenli uzun jean ceket

çiçek desenli uzun kot ceket - butik moira

Butik Moira’da şık ve havalı güneş gözlükleri, vintage elbise modelleri, pantolonlar, şortlar, yeni sezon yazlık elbiseler ve çantalar da bulunuyor.

Butik Moira Facebook sayfası için tıklayın:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.