xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

2015 Büyük Beden Kaban Modelleri (Mango Violeta)

0 1.434

Mango Violeta 2015 koleksiyonunda modern tarzda giyinmeyi seven kilolu kadınlar için çeşitli parçalar bulunuyor; büyük beden kazak ve hırka modelleri mesela, elbiseler, ceketler, pantolonlar, tişörtler ve etekler gibi. Bu yazıda sizi Mango Violeta’nın 2015 büyük beden kaban modelleri ile tanıştiriciim. Neler yok ki bu kategoride; yün mont çeşitleri, tüylü montlar, suni kürklü ceket modelleri, dik yakalı montlar, trençkotlar ve daha bir sürü bir şeyler. 52 beden kaban ve mont modelleri var en fazla, onu da söyleyeyim.

Giyinmeyi bilmek önemli, zevk paranın satın alabildiği bir şey değil; bunun çok örneğini gördüm. Giyinmeyi bilmiyorsa ince yapılı bir kadın da şık görünmüyor, vücut tipine göre giyinen kilolu bir kadın gayet şık görünebiliyor buna karşılık. Fazla kilolarınızdan ötürü ‘Nasıl olsa bana bir şey yakışmaz’ diye düşünmeyin, birçok yazı ve fotoğraf var internette, okuyup inceleyip fikir alın ve nasıl daha iyi görünebileceğini keşfedin. Yapabilirsiniz, ben size güveniyorum. ( =

Konuyla ilgili güzel (olduğunu umduğum) bir video hazırladım, önce o gelsin. Aşağıya doğru sizin için seçtiğim fotoğrafları da görebilirsiniz.

Ana rengi metal grisi olan önde düğmeli bir tiftik örgü mont geliyor şimdi. Onu devrik yakalı, göğsünde dekoratif bir şerit cebi ve dekoratif kapaklı yan cepleri olan bir kırmızı kaban takip edecek.

tiftik örgü mont mango violeta 2014 2015 sonbahar kış koleksiyonu

Asimetrik fermuarlı, yakası ve astarı beyaz suni kürkten yapılmış bir büyük beden mont modeli gelecek şimdi. Bunun 2 rengi var, çikolata rengi ve konyak rengi; aşağıda ikisini de görebilirsiniz. Ondan sonra da önden fermuarlı, yan taraflarında suni deriden cepleri olan bir kırçıllı yün ceket gelecek.

astarı suni kürklü mont-mango violeta  kırçıllı yün ceket-mango violeta

Sırada astarı suni kürklü, yan cepleri fermuarlı bir büyük beden siyah mont modeli var. Bir de çikolata rengi olanı var aynı modelin. Onu önü gizli çıtçıt düğmeli, hareketli devrik yakalı, pamuklu yün kumaştan yapılmış kırık beyaz bir uzun mont izleyecek.

astarı suni kürklü siyah ceket  kırık beyaz uzun mont-mango violeta

Büyük beden giyinen insanlar vücutlarına yakışacak kıyafetler bulmakta nispeten daha çok zorlanıyorlar. Mango Violeta koleksiyonundaki modern kıyafetler çalışan kadınlar ve genç büyük beden kıyafet arayışı içinde olanlara gayet şık alternatifler sunuyor.

Koleksiyondaki diğer 2015 büyük beden kaban ve mont modelleri için galeriye bakabilirsiniz. İyi seyirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.