xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

2015 Gelinlik Modelleri – Aire Barcelona

0 1.368

Birbirinden havalı, birbirinden dantelli, birbirinden romantik gelinlik modelleri arasında bir tur atmak istiyorsanız doğru yazıdasınız sayın ziyaretçi; sizi Aire Barcelona markasının 2015 gelinlik modelleri ile tanıştırmaya hazırlanıyorum. Siz bunları okurken hazırlıkları tamamlamış, yazıyı bitirip yayımlamış olucam tabii ki. Ama şu anda tek bir fotoğraf indirmiş bile değilim. Gidip bir nescafe koyayım, oturup bir hız bitireyim şu yazıyı sitem şenlensin.

Şöyle bir bakınca koleksiyonda prenses gelinliklerden Yunan tarzı gelinlik modellerine, kabarık gelinliklerden dar kesim modellere, V yakalılardan straplez gelinliklere kadar her zevke uyacak modeller var gibi. Daha önce markanın abiye elbise modelleri hakkında da yazmıştım, gayet zarif, kadınsı ve albenili modellerdi; gelinlikler de onlardan aşağı değildir muhakkak.

Boncuklu dantel ve tül kumaşla tasarlanmış bir düşük bel gelinlik ile başlayalım. İşlemeli tül kumaştan kabarık etekleri olan bu güzel gelinliği, üstüne aldığınız bir gelinlik ceketi ile halter yaka gelinlik haline getirebiliyorsunuz.

düşük bel gelinlik

düşük bel gelinlik modelleri  aire barcelona düşük bel gelinlik

Sırada bir mikado kumaş gelinlik var. Ülkemizde pek kullanılmayan, fakat yabancı markaların sıklıkla kullandığı mikado kumaşıyla yapılan bu sade, kuyruklu gelinlik modelinin tek süsü tasma formundaki boncuklu yakası. Aynı boncuklu tasma arkada, kıyruğun gelinliğe iliştirildiği noktadaki fiyongun üzerinde de kullanılmış. Gelinliğin sırtı pencereli ayrıca.

mikado kumaş gelinlik modelleri mikado kumaş gelinlik kuyruklu gelinlik modelleri

Kalın askılı, V yakalı, dar kesim bir güpür gelinlik var sırada. Sırtı pencereli gelinlik kategorisine de giren bu düşük bel gelinliğin bel kısmı çepeçevre organza çiçeklerle süslenmiş.

güpür gelinlik modelleri  aire barcelona güpür gelinlik  sırtı pencereli güpür gelinlik

Omuzu ve dökümlü eteklerinin başlama noktası aynı floral desenli işlemeyle süslenmiş olan güzel bir Yunan tarzı gelinlik geliyor.

yunan tarzı gelinlik modelleri 2015  aire  barcelona 2015

Organza kumaştan yapılmış bu straplez kesim kabarık gelinlik modelini üstüne göğüslerin altına kadar inen dantelli tülden bir gelinlik ceketi giyerek kısa kollu gelinlik haline getirebilirsiniz.

kabarık gelinlik modelleri 2015  kabarık etekli organze gelinlik  kabarık gelinlik modelleri

Sırada prenses gelinlik modellerini seven gelin adaylar için hazırlanmış çiçek desenli bir şampanya rengi gelinlik var.

prenses tarzı gelinlik  şampanya rengi gelinlik  prenses tarzı gelinlik modelleri

Aire Barcelona 2015 gelinlik modelleri konulu yazıma son noktayı koymak üzereyim ama galeride daha pek çok resim var. Bugün 2. çok görselli yazım bu, yoruldum ben artık. Ziyaretiniz için teşekkürler, her zaman bekleriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.