xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

2015 İlkbahar Yaz Takım Elbise Modelleri

0 1.094

Hugo Boss markasının 2015 takım elbise modelleri ile tanıştırıcam sizi bu yazıda. Aralara da takım elbise seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda birkaç faydalı bilgi serpiştirmeyi düşünüyorum. Hemen başlayayım hatta; bir takım elbisenin esas adamı cekettir, öncelikle ceketin üstünüzde mükemmel durduğundan emin olmalısınız. Bol bir ceket sizi olduğunuzdan kilolu gösterir; kol altlarını geren dar bir ceket ise hem kötü durur, hem de rahat hareket etmenizi engeller. Kol boyuna da dikkat edin, düz durduğunuz zaman bileğinizden 1 veya 2 parmak aşağıda olsun, daha fazla değil.

Omuz kısmı dar olan ceketler boyun ve kol hareketleri yaptığınız zaman sizi rahatsız eder, ayrıca kısa sürede deforme olur. Bir de yaka mevzusu var; yakanın düzgün durduğundan, ensenizde şekilden şekle girmediğinden emin olun. Üstünüze çok iyi oturmadıktan, dar veya bol geldikten sonra kaliteli, pahalı bir takım elbise de kurtaramaz sizi; kötü görünürsünüz.

Gösteriye başlayayım artık. Yüzde 100 yün İtalyan kumaştan yapılmış bir koyu gri takım elbise ile yapıcam açılışı. Bu 2 düğmeli slim fit takımın arkada 2 yırtmacı var.

koyu gri takım elbise koyu gri takım elbise-hugo boss

Sırada normal kesim bir mavi takım elbise var. İlk defa takım elbise alacaksanız veya fazla takım elbiseniz olmayacaksa tercih etmeniz gereken renkler gri ve laciverttir bildiğim kadarıyla. Ama hayatınız, işiniz, tarzınız gereği çok sayıda takım elbise takım edinmeniz gerekiyorsa farklı renklerde ve ince çizgili veya ekoseli takımlarınız da olmalı.

mavi takım elbise hugo boss takım elbise modelleri mavi takım elbise-hugo boss

Avrupa’ya gidecek olursanız siyah takım elbise giymekten kaçınmanız iyi olur; siyah orada matemi veya hizmet sektöründe çalışıyor olmayı çağrıştırıyormuş, biliyor muydunuz? Ben biliyordum, erkeklere yönelik moda yazıları da yazdığımdan böyle bilgiler edinmek durumunda kalıyorum.

siyah takım elbise black suit-hugo boss siyah takım elbise-hugo boss

Slim fit kesim bir bej takım elbise var sırada. İlkbahar  – yaz sezonu için en güzel renk bence. Siyah kravat ve ayakkabıyla kombinlenmiş ama kahve tonlarıyla da güzel olur. Kahverengi gömlek, desenli kahverengili bejli desenli kravat, kahverengi kemer – ayakkabı mesela.

bej takım elbise bej takım elbise-hugo boss

Slim fit bir lacivert takım elbise ile devam edelim Hugo Boss takım elbise modelleri arasındaki turumuza.

lacivert takım elbise-hugo boss

Şimdi de damatlık takım elbise arayan ziyaretçilerimiz için 2 adet Hugo Boss smokin geliyor. Damatlığınız smokin olmak zorunda değil tabii; takım elbise de olur, farklı renklerde pantolon – ceket tarzında da olur. Üstünüze güzel oturduktan, ten renginize uyduktan, gelinin görünümüyle uyum sağladıktan sonra her türlüsü olur bence.

smokin modelleri 2015 hugo boss smokin modelleri 2015

Slim fit kesim bir 3 parçalı gri takım elbise ile devam ediyorum programıma. Daha önce böyle yeleği fermuarlı bir yelekli takım elbise gördüğümü hiç hatırlamıyorum. Ama olurmuş demek ki, üstelik gayet hoş görünüyor.

hugo boss gri takım 3 parçalı gri takım elbise hugo boss yelekli gri takım

Yazı bu kadar, fakat galeride başka fotoğraflar da olacak. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.