xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

2015 Makyaj Trendleri

0 2.286

Pek çoğumuz günlük hayatımızda yıllardır benimsediğimiz makyaj alışkanlıklarımızı sürdürürken moda dünyası bu konuya her sezon yeni bir bakış açısı getirmeye devam ediyor. Kimi dönemlerde 1980’lerden fırlamış gibi görünen rengarenk, çılgın bir makyaj modası yaygınlaşırken kimi zaman yalnızca tek bölgenin vurgulandığı alabildiğine sade makyaj biçimleri trend olabiliyor. Prestijli moda dergilerindeki trend belirleyen yazılardan ve podyumlardan anlaşıldığı üzere 2015 makyaj trendleri de bize bu sene makyajımıza pek de vakit harcamak zorunda kalmayacağımızı müjdeliyor.

 

Açık şeftali tonları ve toz pembe başta olmak üzere nude renkler bu senenin favorileri arasında ilk sıralarda yer alıyor. 2015 makyaj modası yüzde gözler, dudaklar ya da elmacık kemikleri gibi tek bir bölgenin ön plana çıkarılmasını, geri kalan kısımlarda ise cilt tonuna mümkün olduğunca yakın fondöten, pudra gibi destekleyici ürünlerin kullanılmasını içeriyor. Ancak seçmekte özgür olduğunuz tek bölgede dilediğiniz kadar çılgın renkler kullanmakta özgürsünüz. Neon rujlar ve simli farlar bu sezon geri dönüyor. Ancak hemen hiçbir iddialı renk kullanmadan yalnızca ince bir kat göz kalemiyle desteklenmiş nude makyaj da bu sezon sıklıkla tercih ediliyor.

2015 Makyaj Trendleri

2015 makyaj trendleri arasında artık makyaj dünyasının yıldızları haline gelen birbirinden marifetli rimeller de yer alıyor. Mavi gibi farklı renklerde üretilen rimeller piyasadan yavaş yavaş çekilirken siyah ve şeffaf rimellerin hemen her türlüsü yükselişe geçiyor. Kirpikleri besleyen, dolgunlaştıran ve uzatan rimel çeşitleri sade bir makyajla nötralize edilen yüz bölgesinde gözlerin hak ettikleri ilgiye kavuşmalarını sağlıyor.

2015 Makyaj Modası

Cilde doğal bir ışıltı katan ürünler de 2015 makyaj trendleri içinde geniş yer buluyor. Ancak bu ışıltının doğal olması gerektiğinin tekrar altını çizelim. Cildi sim yapıştırılmış gibi parlatan ağır ürünlerin özellikle 2015 yaz sezonu makyaj trendleri içinde yeri yok. Bunun yerine hafif malzemelerden üretilmiş, cildin üstünü kalın ve yapay bir tabaka gibi kaplamayan ancak ona sağlıklı ve diri bir görünüm kazandıran çok amaçlı makyaj malzemeleri ön plana çıkıyor. Simin kullanıldığı hiçbir makyaj çeşidi ise 2015 sezonunda tercih edilmiyor.

Eye Makeup

2015 makyaj trendlerini hemen uygulamaya başlamak isterseniz “Gözleri İri Gösteren Makyaj Teknikleri” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.