xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

2015 Yaz Sezonu İçin Tarz Jean’ler

0 1.163

Her yaş grubunun sevgilisidir jean’ler ve gelinlik modelleri hariç bütün moda ürünlerinde kullanılıyorlar sanırım, ayrıca bazı mobilya ve eşyalarda da. Nasty Gal sitesinden 2015 yaz sezonu boyunca giyebileceğiniz tarz jean’ler seçtim, aralarında hoşunuza gidecek parçalar olabilir.  Salopet mi istersiniz patchwork şortlar mı, vintage jean pantolon modelleri mi yırtık jean pantolon çeşitleri mi; her türlüsü var.

Başlangıç olarak dar kesim, 5 cepli, önden fermuar ve düğmeyle kapatılan bir jean şort takdim edeyim size. 2 renkli bir şort bu; ön ve arka orta kısımları açık renk denim kumaştan, kalan kısımları koyu renk kumaştan yapılmış.

2 renkli jean şort  nasty gal 2 renkli jean şort

Yüksek bel, bol paça, açık mavi bir pantolonla devam edelim. Uzun süre boyunca devamlı olarak düşük bel pantolon giymekten kaçınmak lazım, bu alışkanlık vücut şeklinin bozulmasına yol açabiliyor. Öte yandan, yüksek bel pantolonlar üst bedeni daha kısa gösterir, bundan kaçınmak için üst olarak boynunuzu açığa çıkaran bir parça giymenizde fayda var, özellikle üst kısmınız kısa ise. Düşük belli pantolonlar kısa bacaklı kadınların bacaklarını daha kısa gösterir, bu da önemli bir nokta. Düşük bel pantolon, şort ve etekler beldeki simitleri iyice ortaya çıkarıyor; bir de o var.

bol paça jean pantolon

Boyu dizin biraz üstünde, açık renk bir yırtık jean etek geliyor şimdi:

yırtık kot etek modelleri  yırtık kot etek

Sırada bir patchwork jean şort var.

patchwork jean şort  nasty gal jean şort

Bu pantolon da boyfriend jean pantolon modellerinin rahatlığını tercih edenler için. Paçaları kıvrılarak giyilen bu bol kesim pantolonlardan giydiğiniz zaman fazla erkeksi görünmemek için bluzunuzun ve / veya aksesuarlarınızın kadınsı parçalar olmasına dikkat etmeniz lazım. Maskülen giyim eşyaları bazen gayet güzel kadınların üzerinde ama kombini güzel ayarlamak lazım.

boyfriend jean pantolon

Şimdi dar kesim bir siyah salopet geliyor ki içine giyilmiş olan bluz hiç hoşuma gitmedi, başka bir şekilde güzel olabilir ama salopetle olmamış.

siyah kot salopet

Diğer fotoğraflarla da galeri yapıp çekileyim ben. Başka bir yazıda görüşürüz yine.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.