xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

2016 Erkek Kapri Ve Bermuda Modelleri

0 1.381

Bu yazıyı yazmak ne zamandır aklımdaydı. Sitenin yorum bölümüne erkek bermuda ve kapri fotoğrafları üzerinden birkaç yorum geldi, bu yüzden aklıma düştü zaten. Piyasaya daha çok erkek şort modelleri sürülüyor artık ve bunlar herkese hitap etmiyor. Kapri ve bermuda farklı şeylerdir, boylarının en az diz hizasında veya dizin altında olması gerekir bildiğim kadarıyla. Böyle bir arayış olduğunu fark ettim ve markaların sitelerine bakıp 2016 erkek kapri modelleri toparlayayım dedim ama fazla da bir şey bulamadım. Daha çok şort – bermuda kategorisine giren ürünler vardı yine ama bermudaların bir kısmı da bermuda için kısaydı. Sonuçta 2016 erkek bermuda modellerini de dahil ettim konuya dedim ama aradığım şeyden yeterinde bulamadığımdan.

 

DeFacto’da,  Boyner’de, N11 gördüğüm erkek kapri ve bermuda modellerini topladım.  Yabancı sitelerden Macy’sde buldum bir şeyler. Amazon’daki alternatiflerden de ekledim. Bana kalsa hepsi kapri olacaktı, boyları diz altında olacaktı yani. Ama bunları bulabildim, idare edicez artık.

Aslında, böyle diz altında, cepli, hafif dökümlü erkek kapri modellerine yönelik bir talep olduğunu sanıyorum ve bu tarzda fazla seçenek bulamamak tuhafıma gidiyor. Yabancı sitelerde daha çok gezsem veya adres vermeksizin yazayım desem daha çok bulurum da, birkaç tane adres verebilmek istedim. Mavi Jeans, Bershka, Gap, Mango, H&M, Boyner, Beymen, Ted Baker, Zara; hepsine baktım ama kapri kategorisinde pek bir şey yoktu. Ben daha çok bulmayı umardım. Bunun sadece taleple ilgili bir şey olduğunu sanmıyorum, bence kapri giymekten hoşlanacak epeyce erkek vardır..Daha çok, insanları bir sebeple münasip gördükleri şeylere yönelttiklerini düşünüyorum. Kapri şortla, bermudayla aynı şey değil; özellikle biraz modelli olursa farklı bir havası oluyor

Hem siteye yorum bırakmış olan birkaç ziyaretçimize, hem de kapri ve bermuda modelleri arayan başka beylere yardımcı olayım, 1 – 2 modelin adresini verebileyim diye elimden geleni yaptım. Umarım makbule geçer.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.