xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

2016 Ramazan Bayramı Kız Çocuk Kıyafetleri – DeFacto

0 1.483

Satırlarıma 2016 Ramazan bayramı ne zaman sorusunun cevabıyla başlamak istiyorum, sonra asıl konuya geçicem. Şeker bayramı olarak da anılan bu dini bayramımızın arefesi bu yıl 4 Temmuz Pazartesi gününe denk geliyor. 5 Temmuz Salı günü başlayacak olan bayram 7 Temmuz Perşembe günü sona erecek. Bu vesileyle DeFacto mağazalarında bulabileceğiniz 2016 Ramazan bayramı kız çocuk kıyafetleri hakkında bir yazı yazayım dedim.

 

DeFacto’da 3 – 14 yaş arası kız çocukları için etek ve elbiselerden pantolonlara, şort ve kaprilerden badi ve bluzlara kadar birçok ürün bulabilirsiniz. Ayrıca ayakkabılar ve çanta, şapka gibi aksesuarlar da var. Eteklerin çoğu kloş etek tarzında, ayrıca kız çocuk tulum modelleri de mevcut. Bu yıl elbiselerde bir sırt detayı olayı var farkındaysanız, sırt kısmında farklı biçimlerde bir açıklık bırakılıyor; bu trend kız çocuk elbise modellerine de yansımış, o tarz parçalar gördüm. Video için indirdiğim bazı fotoğrafları kombin tarzında hazırladım, böylesi biraz daha makbule geçer gibi geldi. Ama o kombinler düşündüğüm kadar uyumlu olmayabilir, çünkü fotoğrafların renk tonları insanı yanıltabiliyor bazen.

Dini bayramlarda, özellikle çocuklar için bayramlık kıyafet almak ülkemizde hala devam eden bir gelenek. Durumu uygun olanlar yoksul, kimsesiz çocuklara bayramlık kıyafet alma yoluna da gitmeli bence, şahsen çocuklara güzellikler yapmanın insanın hayatına güzellik katacağına, iyi geri dönüşleri olacağına baya inanırım. Şimdi yazarken aklıma baya takıldı hatta, yarından tezi yok sağa sola sormalı, çevrede o durumda bir çocuk varsa böyle bir jest yapmalı, ne güzel içini rahatlatır insanın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.