xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

2018 Yılının En Trend 20 Saç Rengi

4 2.861

Bugün güzel bir konu hazırladık sitemizin kadın ziyaretçileri için; 2018 saç renkleri.  Saçlarınızda bir değişiklik yapmak istediğiniz zaman “Acaba hangi saç rengini denesem?” diye düşünmeye, çevrenize danışmaya başladığınızı biliyoruz ve bu konuda size yardımcı olmak istiyoruz. Bildiğiniz gibi saç modası da giyim modasında olduğu gibi sıklıkla değişim geçiriyor, her yıl ortaya yeni saç modelleri ve renkleri çıkıyor.  2018 yılının en trend saç renkleri hakkında bilgi edinmenin bu konuda karar vermenizi kolaylaştırabileceğini düşündük . Saç trendleri ne şekilde ortaya çıkıyor diye soracak olursanız, sezon defileleri sırasında kıyafetlerin yanı sıra o sezonda ön plana çıkarılacak saç rengi ve modelleri de sunuluyor. İşte 2018’in sunumları!

2018 Saç Rengi Trendleri

1.Okyanus Saç Rengi

Plaja vuran dalgalardan ilham almanın farklı yolları vardır, saç stilistleri de saçlar için ilham alıyorlar doğal olarak. Saçlarınızda mavi tonlarını taşımak isterseniz okyanus rengi sizin için güzel bir alternatif olabilir. Tanımlamak gerekirse turkuaz rengine yakın, ama içinde yeşil yansımalar da mevcut.

2.Gri (gümüş) Saç Rengi

Ünlülerin tercih etmesiyle beraber popüler hale gelmiş olan bu renk, benzersiz gölgeleri ile harika duruyor. Cesur bir saç rengi istiyorsanız kuaförünüzle konuşarak kendinize güzel bir stil oluşturabilirsiniz. Kim Kardashian bu rengi kullanan ünlülerden yalnızca biri. Özellikle de kısa saçlarda çok güzel duran gümüş saç rengini pixie saç kesiminde denemenizi tavsiye ederiz.

3.Rose Quartz Saç Renk Tonları

İlhamını gülden almış olan rose quartz (soluk pembe) renk tonu yeni sezona yumuşak ve sakin görünümlü bir saç rengiyle girmek isteyenler için.

4.Pembe Saç

Pembe saçlar için marjinal bir renk, ama iyi uygulanırsa hoş olabiliyor. Fakat böyle bir saç rengi her ortamda uygun düşmeyebilir, örneğin iş toplantılarında. Bu yüzden kararınızı yaşam tarzınızı, bulunduğunuz ortamları göz önünde bulundurarak vermelisiniz. Marjinal ve cesur bayanlar için ortaya atılmış olan bu saç rengini  genç kızlar, üniversite öğrencileri rahatlıkla kullanabilirler.

5.Yanık Turuncu Saç Rengi

Aklınızda saçlarda pek cazip durmayan itici bir portakal rengi gelmesin, bu, turuncunun en güzel tonlarından biri. Bulunduğunuz her yerde fark edilmenizi sağlayacak enerjik bir renk. Kızıl saç renginden sıyrılmak isteyenler için iyi bir alternatif gibi görünüyor.

6.2018 İçin Doğal Balyajlar

2018 yılında doğal görünümlü saçlar fazlasıyla ön planda. Bu yıl saç renginize yakın, doğal balyajlar tavsiye ediliyor.

7. Natürel görünümlü gölge ve ışıltılar
8. Soğan kabuğu saç rengi
9. Siyah beyaz tonlamalar
10. Karamel rengi vurgular
11. Siyah köklü saç renkleri
12.Taze kızıl saç rengi tonları
13.Gül altın (rose gold) saç rengi
14. Sarı, kumral, siyah ve kahverenginin mat tonları
15. Blorange ( kan portakalı) rengi saçlar
16. Koyu kahve saçlar
17. Mücevher tonlarında renkler
18.Mor balyaj trendi
19. Sarı renkli vurgular
20.Kızıl kahve tonları
kombinkadin.com

4 Yorumlar
 1. Derya

  Kot rengi ve pembe harika. Ben kolayima geldigi için siyaha biyuyorum ama çok güzel alternatifler var ?

  1. Hilal Uslu

   Fotoğraflarında gördüğüm kadarıyla saç rengin sana yakışıyor. Ama yakışacak başka renkler de vardır tabii. Bir denemelisin belki de?

 2. yesimlehertelden

  Taze kızıl saç rengi tonları…işte bu bana göre olabilir 🙂

  1. Hilal Uslu

   Ben de bakır – tarçın karışımı bir şeye boyatıyorum bu aralar. Yıllardır açık kumral – koyu sarı boyatırdım, bu değişiklik hoşuma gitti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.