xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

27 Ülkenin Kadınları Kil Esaslı Dermokil Ürünleriyle Güzelleşiyor

0 856

Belli aralıklarla ve cilt yapısına uygun kil çeşitleriyle hazırlanan kil maskeleri cildinize ne gibi faydalar sağlıyor, biliyor musunuz? Yeşil kil ile hazırlanan maskeler yağlı ciltlerdeki yağ miktarının dengelenmesine yardımcı oluyor ve sivilce izleri ile diğer cilt lekelerini azaltıyor mesela. Tüm cilt tiplerinde kullanılabilen mavi kil cildi arındırıp elastikiyetini arttırıyor. Antibakteriyel özelliği olan  ve daha çok normal / karma ciltler için önerilen beyaz kil cildi etkin bir şekilde temizliyor. Konumuz kilin faydaları olmadığından bunu daha fazla uzatmayacağım, bunları giriş olsun diye yazdım. Esas söz etmek istediğim şey Sivas’ta bir firma, 9 yıldır kili işleyerek 100’ün üzerinden farklı ürün elde eden ve bunları kozmetik sektörüne sunan bir firma. Bu firmanın çıkardığı Dermokil markalı saç, cilt ve vücut bakımı ürünleri ile diş macunu 27 ülkeye ihraç ediliyor.

2000 kişi üzerinde yapılan ve olumlu sonuçlar veren testlerden ve 2 yıllık  bir AR-GE çalışmasından sonra ortaya çıkan bu kil esaslı kozmetikler kimin fikri; Ünal Karaca isimli Sivaslı bir iş adamının. Kendisi Lut Gölü’nün tuzundan kozmetik ürünleri yapıldığını gördükten sonra Anadolu’da yüzyıllardır kullanılan kili işleyerek kendi kozmetiklerini üretmeye karar vermiş ve Ezel Kozmetik adıyla firmasını kurmuş. Bazı Avrupa ülkelerinin yanında Çin’de de ilgi gören Dermokil ürünleri son zamanlarda Suudi Arabistan’da da satılıyormuş. Karaca, doğal bir yapıya sahip olan ürünleri arasında en iddialı olanlarının kil maskesi çeşitleri olduğunu ve maskelerinin ilk kullanımda 10 dakika içerisinde fark edilir bir sonuç verdiğini belirtiyor. Ve kadınlara şunu öneriyor: Çok pahalı ürünlerin, ithal ürünlerin en iyisi olduğu yolundaki ezberinizden vazgeçin, geçmiş zamanlarda kullanılmış ve günümüzde de kabul gören organik bir madde olan kili deneyin.

Ne dersiniz, bir şans vermeli mi? Neden olmasın, değil mi? Ki ben arada bir cildime toksinlerden kurtulmak amacıyla kil maskesi uygularım. Aklınızda olsun, benimki gibi kuru bir cildiniz varsa maskenin içeriğinde bitki yağı, zeytinyağı vb. sulandırıcı bir madde olmasına dikkat etmeniz ve çekilme, gerilme benzeri bir durumun başladığını hissettiğiniz gibi maskeyi çıkarmanız gerekiyor. Ardından da bir nemlendirici sürseniz iyi olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.