xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

3 Farklı Cilt Tipi İçin 3 Meyveli Yüz Maskesi

2 1.503

Sıklıkla bir veya birkaç kullanımlık yüz maskeleri alan, bunların yol açtığı tazelik hissini ve cilde anında kazandırdıkları ışıltıyı seven biri misiniz? Arada bir olsun maskenizi ellerinizle hazırlama fikrine ne dersiniz peki? “Denemek isterim tabii” diyenler için 3 tane meyveli yüz maskesi tarifi geliyor hemen:

1.Aşırı Kuru Cilt İçin Muz, Papaya Ve Bal

Eşit miktarda papaya ile muzu karıştırın ve karışıma biraz da bal ekleyin.

Bu 3 malzeme birbirleriyle güzelce harmanlandığı zaman ortaya kuru cildi yumuşatan, tedavi eden ve ışıldamasını sağlayan etkili bir güzellik maskesi çıkar.

Bu, yoğun nemlendirici işlevi gören bir maskedir ve sadece cildi aşırı derecede kuru olan, pullanma ve kaşınma gibi şeylerden yakınan kişiler için önerilir.

2.Karma Cilt İçin Çilek Ve Bal

Üç adet çileği bir kaseye doğrayıp ezin. 2 yemek kaşığı da bal ekleyip iyice karıştırın ve yüzünüze uygulayın.

Bir süre dairesel hareketlerle masaj yaparsanız cildinize daha iyi işler.

Maske kuruyunca yüzünüzü ılık suyla yıkayarak temizleyin ve aynada gördüğünüz parlak ve ışıltılı cilde “Merhaba” deyin.

Çilek maskeleri birçok kaynakta yağlı cilt bakımı için tavsiye edilir. Bal da, doğal bir nemlendirici olarak kuru cildin ihtiyaçlarını karşılar.

3.Yağlı Cilt İçin Çilek Ve Limon

Birkaç tane olgun çileği ezin. Üstüne birkaç damla da limon suyu ekleyip temizlenmiş cildinize uygulayın.

Bir süre nazik, dairesel hareketlerle yüzünüze masaj yaptıktan sonra maskeyi kurumaya bırakın. Kuruduktan sonra yüzünüzü yıkayıp maskeden arındırın.

Cildinizdeki yağ fazlasının sebep olduğu rahatsız edici parlamayı gidermek ve siyah noktalardan kurtulmak için her hafta düzenli olarak uygulayın.

Meyve İçerikli Maskelerin Cilde Faydaları

Meyvelerin çoğu vitaminler ve antioksidan maddelerden yana zengindir. Doğru meyveyi veya meyveleri seçtiğiniz zaman, meyveli cilt maskeleri cildiniz üzerinde şaşırtıcı etkiler yapabilir. Herhangi bir şey için rendelediğiniz bir meyvenin posasını yüzünüze sürüp bir süre bekletmek bile işe yarar. Yıkadıktan sonra yüzünüzün daha temiz, aydınlık ve canlı göründüğünü fark edersiniz.

Birçok kişi bunu yapar da, bildiğim kadarıyla. Fakat sürdüğünüz meyvenin cilt tipinize uygun olduğundan emin olmalısınız.

Sağlıklı beslenmek için makul miktarda meyve de tüketmek gerekiyor. Fazlaya kaçmamaya dikkat etmelisiniz tabii, çünkü meyvelerin içeriğinde şeker de bulunuyor.

2 Yorumlar
  1. sessiz haykırış

    benim cildim sanırım karmaya giriyor gerçi yediklerimizin ve içtiklerimizin de cildimiz üzerinde çok büyük etkisi oluyor. Birazda sizin güzel tavsiyelerinizlede en kısa sürede bir düzen tuturulabilir teşekkürler

    1. Hilal Uslu

      Karma cilt tipi çok yaygındır, aslında kuru bir cildi olduğunu düşünenlerin de bir kısmı karma ciltlidir diye biliyorum. Ben teşekkür ederim yorumun için.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.