xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

3 Kaliteli Ve Ekonomik Makyaj Malzemesi Markası

0 2.214

Döviz kurunun artması her tüketim ürününü olduğu gibi kozmetik ürünlerini de etkiledi. Dünyada orta gelir ürünleri olan markalar ülkemizde orta gelir üstü konumuna geldi. Her ne kadar Gratis, Watsons, Rossman gibi kozmetik marketleri yaptıkları büyük indirimlerle bu ürünleri almamızı kolaylaştırsa da, indirim günleri yaşanan izdihamlar, stok yetersizliği ve indirim günlerini takip edememe gibi durumlar doğal olarak bizi daha uygun ve kaliteli markalar aramaya itiyor. Neyse ki küçük bir araştırmayla, yukarıda saydığımız kozmetik marketlerinin kendi bünyelerinde getirmiş olduğu markaların, indirimini kovaladığımız markalar kadar iyi, üstelik onlardan çok daha uygun fiyatlı olduğunu keşfedebiliyoruz.

Bu yazımızda mağaza sayısı fazla olan, dolayısıyla ulaşımı daha kolay 3 kozmetik marketine ve onların ithal ettiği markalara yer verdik. Tavsiyelerimizin kaliteli ve ekonomik makyaj malzemeleri arayan kadınların işine yarayacağını umuyoruz.

Rossman – Essence

Rossman kendi bünyesinde tanıdığımız markaları satmasının yanı sıra, alternatif markalara en çok yer veren mağazadır. Diğer markaları da denemeye değerdir ancak bunların içinde fiyat-performans olarak en dikkat çekeni Essence markasıdır. Ürünlerin kullanımında pul pul dökülmeler, dağılmalar gözükmemektedir. Bir iki far dışında pigmentasyon sorununa rastlanmamaktadır. Özellikle cilt ürünleri çok başarılıdır.

Essence markasının öne çıkan ürünleri: Shape Your Face/Contouring Palette, All about matt!/Fondöten, Silky Touch Blush/Allık
Bir küçük ek bilgi: Essence hayvanlar üzerinde test yapmamasıyla bilinmektedir.

Gratis – Wet’n’Wild

Gratis’in Amerika’dan ithal ettiği Wet’n’Wild markası vegan kozmetik ürünleri üretmesiyle nam salmış durumda. Ürünleri içerisinde en başarılı olanları göze yönelik ürünler ve rujlar; genellikle memnun kalınanlar ise cilt bakım ürünleridir. Far paletlerinin kutuları günlük olarak taşımaya çok müsaittir. Ürünleri uzun süre kalıcıdır. Water proof eyelinerları suya çok dayanıklıdır.

Wet’n’Wild markasının öne çıkan ürünleri: Color Icon /Far Paleti-Comfort Zone, ProLine Felt Tip Eyeliner, Megalast Ruj Pink Suga’, Mega Slick Balm Stain Caffaine Fix.

Watsons – NYC

Yakın zamanda Watson sayesinde deneme şansı bulduğumuz NYC markası yukarıdaki markalara göre pigmentasyon açısından daha zayıf bir marka olmasına rağmen içerisinde bulunduğumuz yaz mevsimi sebebiyle dezavantajını avantaja çevirebilecek bir ürün. NYC rujları ve far paletleri ile daha çok dikkat çekiyor. Özellikle ödüllü yeni far paleti çok konuşuluyor. Individual Eyes paleti hem göz renklerine uygun, hem de kendi içinde ayrı renk kombinleri ile göz makyajında ihtiyacınız olan her şeyi bir arada sunuyor. Palet içerisinde far bazı, jel eyeliner, primer, high lighter, bir adet mat far, iki adet de ışıltılı far bulunuyor. Bu far paleti sizi çantanızda çok  fazla makyaj malzemesi taşımaktan kurtarırken, makyaja yeni başlayanlar için de çok başarılı bir kılavuz görevi görüyor.

NYC markasının öne çıkan diğer ürünleri ise şunlar: Quattro Eyeshadow, Big Bold Volume by the Lash Maskara, Kohl Kajal Eyeliner Pencil, City Proof Twistable Kalem Ruj, Smooch Proof 16hr Lip Stain.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.