xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

30 Kişilik Özelliğiyle Başak Burcu Kadını

0 1.522

Başak burcu kadını kendine yeten, mükemmeliyetçi, hırslı, gerçekçi, işkolik, sözünü esirgemeyen, hazırcevap  ve esprili bir insandır. İlk bakışta fazla eleştirel ve kibirli görünebilir ama onu tanıdıkça daha çok seversiniz.

Başak Burcu Kadınının Özellikleri

1. Mükemmeliyetçidir

En iyiyi gerçekleştirmek üzere dünyaya gelmiş biridir, daha azını değil. Hiçbir işi yarım yamalak yapmaz.  Ya mükemmelliğe ulaşmayı, ya da hiç yapmamayı tercih eder. En iyi olmak için dünyaya gelmiştir, daha azı için değil. Ve en iyiye ulaşmak için çok çalışır. Sürekli bir mükemmellik arayışı içerisindedir, işlerin gidişinden nadiren memnun kalır.

2. Aklından Geçenleri Söylemekten Çekinmez

Benlik duygusu güçlüdür, kendine inancı tamdır. Eleştirel doğası nedeniyle, bir şey hakkında güçlü bir hissi varsa, aklından geçenleri tam olarak, başkalarının katılıp katılmadığını umursamadan ifade eder.

3. Sorunlara Çözüm Bulmakta Mükemmeldir

İnsanları ve olayları anlamasını sağlayan bir güce sahip gibidir. Başka hiç kimsenin idare edemeyeceği durumlarla başa çıkabilir. Analitik düşünce yapısı sayesinde bütün tahmin edilebilen problemlerin üstesinden gelebilir.

4. Bir Parti Kuşu Değildir

Bir o partide, bir bu partide görebileceğiniz biri değildir. Eğlence anlayışı bir fincan kahve ve iyi bir kitapla zaman geçirmektir.

5. Müthiş Bir Dinleyicidir

Onunla hayatınızdaki bütün problemler hakkında konuşabilirsiniz. Dikkatle dinler, durumu daha iyi anlamanıza yardımcı olur ve size en iyi tavsiyeyi verir. Sorunlarınızı başkalarına anlatacağını düşünerek endişelenmeyin. Sır tutma konusunda da mükemmeldir.

6. Bir Yalan Dedektörü Gibidir

Başak burcu kadını insanları kolayca okuyabilen biridir. Süper güçlü sezgileri onu defalarca gerçeğe götürür. Hileli durumları, aldatmaları kilometrelerce mesafeden algılayabilir. Ona yalan söylemeyi denemenizi tavsiye ederiz. Kendisine karşı dürüst olmanızı ister ve bunun için size hayranlık duyar.

7. Tam Bir İşkoliktir

İşi için de, tutkuyla ilgilendiği konular için de büyük çaba harcar.

8. Nazik ve İyi Kalplidir

İhtiyaç duyan herkese yardımcı olmak ister. Birine yardım edebilmekten mutluluk duyar. Nazik bir kalbe sahiptir ve çevresindeki insanlara karşı her zaman cömerttir.

9. Kendine Bakar

Bedenine de, zihnine de özen gösterir. Banyosunda bir sürü losyon şişeleri ve cilt bakım ürünleri görebilirsiniz. Her zaman iyi görünmenin yollarını bulmaya çalışır.

10. Esprilidir

Hızlı düşünen, kıvrak beyni sayesinde her zaman duruma uygun akıllıca ve esprili sözler bulabilir. Başaklar burçlar aleminin en hazırcevap ve alaycı insanlarıdır.

11. Son Derecede Bağımsızdır

Kendini idare edebilme becerisine sahiptir ve bağımsızdır. Hayatıyla ilgili işlerin halledilmesi için başkalarına güvenmeyi sevmez. Kendi işini kendi görmeyi tercih eder, böylece işlerinin yapılıp yapılmadığını düşünerek endişelenmesine gerek kalmaz.

12. Ayrıntılara Dikkat Eder

Detaylara dikkat eden biri olduğu için başkalarının kaçırmış olabileceği şeyleri yakalayabilir.

13. Yaptığı Şeyleri Sever

Yaptığı işleri severek ve tutkuyla yapar.

14. Kendi Kendini Motive Etme Becerisine Sahiptir

Bir şeylerin olmasını beklemek yerine bir şeylerin olmasını sağlar. Tutkusu, onun hayatta ilerlemesini sağlayan yakıtıdır.

15. Bir Temizlik Delisi Olabilir

Temizliğe düşkünlüğü bazen saplantı derecesine varabilir.

16. Entelektüeldir

Hem öğrenmeyi seven, hem de kolayca ve kısa sürede öğrenen biridir. Her zaman bilgi dağarcığını genişletmenin yollarını bulmaya çalışır.

17. Mantıklı Düşünür

Olayları mantık çerçevesinde analiz etmeyi sever. Berrak, açık ve düzenli bir şekilde düşünebilir. Zor bir durumda kalbi ve zihni sakinleştirmenin yollarını bilir. Duygularını işin işine katmadan düşünebilir.

18. Parayı İyi İdare Eder

Çaba göstererek kazandığı parasıyla bir yatırım yapmadan önce defalarca düşünür. Mali konularda mantıklıdır. Tasarruf yapmayı sever ve bunu becerebilir. Birikimini her gün biraz daha arttırmaya çalışır.

19. Mesafeli ve Soğuk Görünür Ama Eğlenceli Bir Tarafı Da Vardır

Çoğunlukla burçlar aleminin içe kapanık, mesafeli karakterlerinden biri olma eğilimindedir ancak zaman zaman ruh hali değişir. Böyle zamanlarda saçlarını savurup topuklu, seksi ayakkabılar giyerek biraz çılgınlaşabilir.

20. Enine Boyuna Düşünür, Analiz Eder

Son dakikada karar veren veya bir şeyleri analiz etmeden önce harekete geçen biri değildir. Her şey hakkında ikinci bir düşüncesi, bir B planı vardır çünkü bir karar vermeden önce konunun artı ve eksi yönlerini tartar. Bunun sebebi tekdüze, yavan bir insan olması değildir, sadece çok tedbirlidir.

21. Çevresindekilerin Daha İyi Bir Duruma Gelmesini Sağlar

Her zaman daha iyisini yapmaya çalışır ve etrafındaki kişilere de ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için yardım etmek ister. Hayatta daha iyi bir noktaya gelmek için çabalar ve başkalarını da bunun için motive eder. Çevresindekilere daha iyi olmaları ve daha iyisini yapmaları için ilham verir.

22. Akıllıca Düşünür ve İyi Tespitler Yapar

Dikkatli düşünme biçimiyle doğru ile yanlışı kolayca ayırt edebilir. İyi bir gözlemcidir. Durumlar ve kişiler hakkındaki tespitleri bazen acımasızca alaycı olabilir ama çoğu zaman doğrudur. Onun tespitlerini doğru bulmak, tavsiyelerini dikkate almak zorunda değilsiniz tabii ama tamamen göz ardı da etmeyin. Bunlar çoğu zaman yerinde tespit ve tavsiyelerdir.

23. Hayatınız Üzerinde Harika Etkileri Olur

Başak burcu kadını mükemmel bir çalışan, iyi bir iş ortağı, mükemmel bir arkadaş, sevgi dolu ve sadık bir hayat ortağıdır.  İnişlerinde de, çıkışlarında da hayatındaki ve çevresindeki insanların yanında durur.

Başak Burcu Kadınının Aşk Hayatı

24. Elde Edilmesi Çaba Gerektirir

Sevimli kısa mesajlarla kolayca baştan çıkarabileceğiniz bir kadın değildir. Onu elde edebilmek ve ne kadar sevdiğinizi göstermek  için çaba göstermeli, tutarlı ve dürüst davranmalısınız.

25. Aşkını Açık Eder

Duygularını başkalarından saklayabilir, ancak aşk saklayamadığı bir duygudur. İlgi duyduğu erkeğe onun hakkında ne hissettiğini söyler ve sevgisini nazik hareketlerle gösterir. Birine aşık olursa, onun da kendisiyle aynı şeyleri hissettiğinden emin olacaktır. Sevdiği adam için iyi bir partner olmaya çalışır.

26. Zeki ve Kültürlü Erkekleri Sever

Onu pahalı hediyelerle etkilemeye çalışma yerine beyninizde neler olduğunu gösterin. Zeki, okuyan, bilgili erkeklere bayılır.

27. Karşısındaki Kişiyi Tanımak İster

Çok fazla soru soruyorsa rahatsız olmayın; bunun nedeni sizi daha derin bir düzeyde tanımaya, sizi daha iyi anlamanın yollarını bulmaya çalışıyor olmasıdır.

28. Ağırbaşlı Tavırlarının Ardında Güçlü Bir Libidoya Sahiptir

Başak burcu kadını dışarıdan içe kapanık, çekingen biri gibi görünür. Fakat bu tavırlarının arkasında yüksek bir libidosu olan cinselliğe düşkün bir kadın barındırır.

29. Vefalı, Sadık Bir Sevgilidir

Partnerine sadık ve dürüsttür. Girdiği ilişkiye bağlıdır, her şeyin gitmesi için çaba gösterir. Uzun vadeli, güvenilir ve destekleyici bir hayat ortağıdır.

30. Cinsellik İçin Bekler

Cinsel ilişkiye girmek için acele etmez. Kendini partnerinin yanında rahat hissetmek için zamana ihtiyaç duyar. Bu konudaki tutumunu belirleyen şey dürtüleri değildir. Fiziksel olarak yakın ve sıcak davranması için partneriyle arasında duygusal bir bağlantı oluşması veya akla dayanan bir karar vermesi gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.