xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

30 Romantik Evlenme Teklifi Fikri

0 10.620

Sonunda o büyülü yüzüğü satın alıp siz sevdiğiniz kişiye nasıl evlenme teklifi yapacağınızı düşünürken bekleyeceği güvenli yuvasına sakladınız. Nişanlanmaya karar verilen dönem her ilişki için hem çok önemli bir dönemeç, hem de birlikte geçirilecek dolu dolu bir hayatın en zevkli ve mutluluk verici zamanlarından biridir. Ancak iş evlenme teklifinin nasıl yapılacağına karar vermeye gelince kendinizi bir parça gergin ve kararsız hissetmeniz de son derece normal.

Yazımızda size bu konuda ilham verecek, aynı zamanda ilişkinize özel küçük dokunuşlarla daha yaratıcı ve değerli hale getirebileceğiniz birbirinden romantik evlenme teklifi fikirleri arasından 30 örnek derledik.

1. Bir reklam panosu kiralayın ve içine sevgilinizle çekildiğiniz en güzel fotoğrafı yerleştirin. Fotoğrafın boş bir kısmına kendi kelimelerinizle oluşturduğunuz evlilik teklifi cümlesini yazdırın. Bundan sonra iş sevgilinizi birlikte bir yürüyüş yapmaya ikna edip afişin bulunduğu yerin önüne kadar getirmeye kalıyor.

2. İkiniz için özel bir anlamı olan herhangi bir mekan (bir sinema, sürekli yürüyüş yaptığınız bir park, ilk buluşmanızda gittiğiniz kafe gibi) belirleyin. Oraya gittiğinde birinden fotoğrafınızı çekmesini rica edin ve kamerayı ona verdikten sonra sevgilinizin yanına gidip poz vermek yerine dizlerinizin üzerine çökün.

3. Bir koroyu, müzik grubunu ya da sokak sanatçılarını evlilik teklifini yapacağınız mekanda bulunup müstakbel nişanlınızın en sevdiği aşk şarkısını çalmaları için ayarlayın. Onlardan şarkının sözlerine sevgilinizin ismini de dahil etmelerini rica edebilirsiniz, böylece teklifinize özel bir dokunuş da katmış olursunuz.

4. Sokakta karikatür çizen biriyle önceden anlaşın ve sevgilinizle o civardan geçerken birden aklınıza gelmiş gibi karikatür çizdirtmek istediğinizi söyleyin. Sevgiliniz olaylardan habersiz poz verirken anlaştığınız sanatçı sizin dizlerinizin üzerinde ona bir tektaş pırlanta yüzük uzattığınız, onun ağzından da “Evet” kelimesinin çıktığı bir karikatürünüzü çizip sevgilinize versin.

5. Yaşadığınız şehirde büyük bir akvaryum varsa mekanla önceden anlaşın ve siz sevgilinizle belli bir su tankının önünden geçerken tankın içerisinde iki dalgıcın üstünde “Benimle evlenir misin?” yazan bir pankart açmalarını isteyin.

6. Sevgiliniz için bir define avı düzenleyin. Sabah uyandığında sizden gelen ve belli bir yere gitmesini, oraya sakladığınız ikinci mesajı bulmasını isteyen bir mesajla başlayan bu av onu sonunda sizin evlenme teklifi yapmak için beklediğiniz mekana getirsin.

7. Birlikte dans etmeye çıkın ve gecenin ortasında lavaboya gitme bahanesiyle DJ’den ya da sahne alan gruptan mikrofonu rica edin. Sevgiliniz ve sizin için anlamı büyük olan bir parçayı çaldıktan –hatta karaoke olarak söyledikten- sonra teklifinizi sahneden yapın.

8. Sevgilinizin hafta sonu kahvaltılarında okumayı sevdiği bir gazete ya da dergiye evlenme teklifiniz için tam sayfa ilan verin.

9. Sevgilinize hayır diyemeyeceği romantik bir hafta sonu tatili teklifinde bulunun. Uçaktayken birkaç saniyeliğine ortadan kaybolun ve uçağın hosteslere ayrılan bölümüne geçip teklifinizi bulutların üzerinde yapın. Tabii bunun için uçuş personeliyle önceden anlaşmanız ve sesinizin duyulması için bir mikrofon ayarlamanız gerekiyor.

10. Sevgiliniz ve en sevdiğiniz ortak arkadaşlarınızla birlikte plaja gittiğiniz bir gün sevgilinizi birlikte dev bir kumdan kale yapmaya ikna edin. Kaleniz bittiğinde arkadaşlarınızdan birisi sevgilinizin dikkatini bir anlığına başka yöne çeksin ve siz o sırada aldığınız yüzüğü kalenin en yüksek yerine yerleştirin.

11. Yakın aile üyelerinin ve arkadaşlarınızın davetli olduğu bir parti düzenleyin. Gerekli sayıda tişörtün üzerine “Benimle evlenir misin?” ya da “Evlen benimle!” cümlelerinin harflerini bastırıp bunları kişilere dağıtın. Gecenin ortasında sevgilinizi yanınıza çağırıp toplu bir fotoğraf çektirmek istediğinizi söyleyin. Üzerinde harf olan tişörtleri giyen kişiler fotoğraf çekilmek istermiş gibi sırayla sevgilinizin önüne dizilip romantik evlilik teklifi cümlenizi oluştursunlar.

12. Karanlıkta parlayan fosforlu harflerden satın alın ve bunları sevgilinizin uyuduğu odanın tavanına, mümkünse yatağının tam tepesine yapıştırıp yatma vaktinin gelmesini bekleyin.

13. Helyum gazı dolu uçan balonların uçlarına sevgilinizle birlikte çekildiğiniz fotoğrafları asın ve bunları sevgilinizin evinin bir odasına yerleştirin. Odaya girildiğinde ilk görülen duvara da üzerinde teklifinizin yer aldığı bir pankart asın. Sevgiliniz balonların arasından geçtikten sonra bu pankartla karşılaşsın.

14. Sevgilinize evde mükemmel bir akşam yemeği hazırlayın. Kendi emeğiniz elbette daha değerli olacaktır, ancak yemek konusunda yeteneğiniz yoksa bir geceliğine bir şefle de anlaşabilirsiniz. Baş başa romantik bir teklifin ardından, tatlılara geçmeden önce teklifinizi yapın.

15. “Benimle”, “evlenir” ve “misin” derken 3 ayrı videonuzu çekin ya da bir arkadaşınızdan sizi çekmesini rica edin. Sevgilinizle bir buluşma ayarlayıp o belirlediğiniz yere ulaştığında saklanın. Çektiğiniz videoları sırasıyla ona gönderin. Son videoyu da izlediğinden emin olduktan sonra saklandığınız yerden elinizde seçtiğiniz yüzük ile çıkın.

16. Sevgilinizin en sevdiği çikolata ve abur cuburlarla favori içeceklerinden oluşan bir hediye sepeti hazırlayın. Yüzüğü sepetin en dibine yerleştirin. Aynı şeyi baş başa çıkacağınız bir piknikte de yapabilirsiniz.

17. Sevgilinizin iş yerine ya da okuluna sabah erkenden gelin ve teklifinizi tahtanın, sevgilinizin sırasının ya da çalışma masasının üzerine yazın. Sizi göremeyeceği bir yere saklanın ve o teklifinizi görene kadar bekleyin. Ardından sevgilinizin şaşkın bakışları ve okul/iş arkadaşlarının alkışları arasında yanına gidip teklifinizi yapın.

18. Sevgilinize doğrudan yüzük ölçülerini sorarak onda yüzük bakmaya gideceğiniz izlenimini yaratın. Ona yakında evlenme teklifi edeceğinizi düşünerek heyecanlanacak, ancak yine de teklifinizin sürprizinin kaçtığını düşünecektir. Size ölçülerini anlatmaya çalışırken cebinizden önceden aldığınız teklif yüzüğünü çıkarın ve onu denemesini isteyin.

19. Seçtiğiniz nişan yüzüğünü oyuncak kağıdıyla sarıp bir sürpriz yumurtanın içine saklayın.

20. Sevgilinizin en sevdiği romantik komedi filmindeki favori sahnelerinden birini canlandırın. Sahnenin gerçeğine uygun olması için elinizden gelen her imkanı kullanın ve sürprizin büyüsüne kapıldığı anda teklif yüzüğünü cebinizden çıkararak şaşkınlığını ikiye katlayın.

21. Sevgiliniz evcil hayvan besliyorsa onun için seçtiğiniz yüzüğü küçük dostunun tasmasına el yazısı bir notla beraber iliştirin.

22. Üzerinde “Benimle evlenir misin?” yazan bol parçalı, kişiye özel bir yapboz yaptırın. Birlikte evde oturduğunuz bir gün sevgilinize son aldığınız yapbozu bitirmekte zorlandığınızı söyleyin ve onu birlikte tamamlamayı teklif edin. Yapboz bittiğinde yakınlarda bir yerde sakladığınız yüzüğü çıkararak ona evlenme teklif edin. Tamamladığınız yapbozu sonradan çerçeveleterek birlikte yaşayacağız evin duvarına asabilirsiniz.

23. Sevgilinize birlikte lunaparka gitmeyi teklif edin ve eğlence dolu bir gün geçirin. Hava karardıktan sonra dönme dolaba binin ve kabininiz en yükseğe ulaştığında hayatınızın aşkına onunla evlenmek istediğinizi söyleyin. Tekliften sonra sizi aşağıda en sevdiğiniz aile üyeleri ve arkadaşlarınızın beklemesi bu sürprizi daha da güzel hale getirebilir.

24. Sevgilinizin bilgisayarını bir süreliğine ödünç alın ve ekran resmini elinizde evlilik teklifi pankartı tuttuğunuz bir fotoğrafınızla değiştirin.

25.  Sevgilinize yatakta kahvaltı hazırlayın. Onun için seçtiğiniz yüzüğü çayının yanına, şekerlik kasesinin içine üstü kapalı biçimde yerleştirin.

26. Eğer uzun zamandır birlikteyseniz sevgiliniz ilk buluşmanızı çoktan unuttuğunuzu düşünebilir. Bu özel günü mekanlar, kıyafetler, konuştuğunuz konular ve aklınıza gelen diğer her şeyiyle elinizden geldiği kadar baştan yaratın ve sıra ayrılmaya geldiğinde dizlerinizin üzerine çökerek ona birlikte yaşlanmak istediğinizi söyleyin.

27. Sevgilinizin okumaktan hoşlanacağı kalın bir kitap alın ve kitabın içini kalp şeklinde oyun, ancak kapağına zarar vermemeye dikkat edin. İmkanınız varsa kitabın en üstteki birkaç sayfasına zarar vermeyin. Aldığınız yüzüğü kitaptan açtığınız oyuğa yerleştirin ve sevgilinizin sayfaları çevirmesini bekleyin.

28. Sevgilinizle gitmeyi en sevdiğiniz restoran ya da kahve dükkanıyla anlaşın. Normal bir günde yemeğinizi yedikten ya da kahvelerinizden sonra sevgilinizden gelen fazlaca hesabı kontrol etmesini rica edin ve gidip servis elemanlarıyla konuyu konuşacağınızı söyleyerek yanından uzaklaşın. Ona verdiğiniz fişin bir sırasında ürün ismi yerine “Benimle evlenir misin?” yazsın. Ancak teklif cümlesinin karşısında herhangi bir fiyat ya da tutar ifadesi bulunmamasına dikkat edin. Sevgiliniz fişi okuyup kafasını şaşkınlıkla kaldırdığında elinizde ona aldığınız yüzükle birlikte bir köşeden çıkın.

29. Grafik işinden anlayan bir arkadaşınızdan sizin için son zamanlarda oldukça popüler olan sevimli infografiklerden bir tane hazırlamasını rica edin. İnfografiğin başlığı ve konusu “Seninle evlenmek istememin 10 sebebi” ya da sizin seçtiğiniz başka bir şey olabilir.

30. Küçük bir kayık kiralayın ve sevgilinizle birlikte, yanınıza en sevdiğiniz yiyecek ve içeceklerle dolu küçük bir çanta alarak, gün batımına doğru kürek çekin. Bir süre sohbet edip atıştırdıktan sonra ellerini tutun ve ona denizin ortasında evlenme teklif edin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.