xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

5 Evlenme Teklifi Hikayesi

0 579

Yabancı bir organizasyon sitesinin sayfalarını gezdim ve sitenin ziyaretçileri için 5 evlenme teklifi hikayesi seçtim. Bunlardan ilki Marcus’un sevgilisi Kimi’ye yaptığı  sürpriz teklif hakkında olacak.

Kara tahta ve sarı güller 

Marcus kişiye özel bir teklif yapmak, kız arkadaşını yansıtan bir ortam hazırlamak istiyordu. Kimi bir formülasyon kimyacısı idi, bu da organizatörlere, teklife kimyayı dahil etme fikrini verdi. Teklif mekanına bir kara tahta koyuldu. Üstüne aşkın kimyasal yönünü oluşturduğu düşünülen düşünülen dopamin, oksitosin ve serotonin hormonlarıyla ilgili denklemler ve notlar yazıldı.

Beherlere koyulan çiçekler de Kimi’nin zevkine göre seçilmişti, sarı güller; çünkü en sevdiği renk sarı, en sevdiği çiçek de gül idi.

Marcus, en yakın arkadaşlarının ve aile üyelerinin de bu ince düşünülmüş, dikkatle planlanmış teklif ortamında bulunmasını istiyordu. Kimi, üstteki fotoğrafta gördüğünüz gibi, tekliften sonra arkasını dönüp de onları gördüğünde çok şaşırdı.

Plajda tropik temalı teklif

Manny, kız arkadaşı Jaskirath’a kumsalda evlenme teklifi yapmak istedi. Sevgilisi her zaman birlikte tropik bir yere seyahat etmelerini hayal etmişti, dekor hazırlanırken bu da dikkate alındı.

Kendilerini memleketlerinde, Jamaica’da imiş gibi hissetmeleri için kumsala saksı saksı cennet kuşu bitkisi yerleştirildi. Yaprakların üstüne Jaskirath’ı Manny’nin gözünden tanımlayan kelimeler yazıldı. Tropik aksesuarlar ve fenerler de kullanıldı.

Mavi, Jaskirath’ın en sevdiği renk olduğu için, dekorun ana renklerinden biri olarak seçilmişti. Çiçeklerle süslenmiş, üstüne bir şişe şarap ve kadehler koyulmuş olan piknik masasının etrafına mavi yer minderleri yerleştirildi. Saksılar da mavi idi.

Sen benim istediğim aşksın

Shawn, kız arkadaşı Trisha’ya yapacağı teklifi kişiselleştirmek için onun favori dizisi olan bir romantik komediden, Meteor Garden’dan ilham aldı. Dekorun odak noktası morun çeşitli tonlarındaki çiçeklerden oluşan büyük, geniş bir aranjman idi. Bunun biçimi Trisha’nın sevdiği diziyle bağlantılı olması için, ay şeklinde idi. İki yanına mumlar yerleştirilmişti.  Shawn ayrıca, teklif yüzüğünün yanında, dizideki kolyenin birebir aynısı olan bir kolye almıştı.

Bir çiçek buketinin üzerinde “You are the love i want” (Sen benim istediğim aşksın) yazıyordu ki bu da diziye bir gönderme idi.

Teklifi yapacağı gün Shawn kız arkadaşına onu akşam yemeğine çıkaracağını söyledi ama  teklif mekanına getirdi. Çiçeklerden ve mumlardan oluşan dekora giden yola zarif ayaklar üzerinde, ikisinin fotoğrafları koyulmuştu. Bu güzel teklif Trisha’yı çok mutlu etti. Shawn’a “evet” dedi, sonra bu güzel anları birlikte kutladılar.

Okyanus manzaralı teklif

Laguna Niguel, Kaliforniya’nın Orange County bölgesinde yer alan bir şehirdir. Bu şehirdeki Ritz Carlton Oteli, bölgenin en iyi okyanus manzarasına sahip olan mekanları arasındadır. Travis, 2 yıldır birlikte olduğu Carter’a “Benimle evlenir misin?” demek için bu oteli tercih etti.

Dekor için düğün, parti gibi etkinliklere kiralanan tekerlekli bir yemek ve şarap tadım aracı kullanıldı. Araç pembe çiçekler ve okaliptüslerle süslendi.

Çimenlerin üstüne beyaz gül yapraklarıyla bir kalp figürü çizildi. Travis teklifini bu kalbin ortasında yaptı. Carter’ın “evet” cevabından sonra şampanya içtiler ve işin uzmanlarının tavsiyesiyle şarap tadımı yaptılar.

PhotoBooth ile evlilik teklifi

Kevin ve Evelyn beraber yolculuk yapmayı seviyorlardı, yurt içinde ve dışında birçok gezi anıları vardı. Seyahati ve macerayı seven bir kadın olan Evelyn’e yapılacak teklif için bir PhotoBooth araba ayarlandı.

Bilmeyenler için, ben de bilmiyordum şimdi, yazıyı yazarken öğrendim; bu, fotokabin veya fotoğraf kabini diyebileceğimiz bir cihazdır. Farklı organizasyonlar için kullanılabilen bu kabinin içine girip değişik arka planları, vintage filtreleri, çeşit çeşit aksesuarları kullanarak eğlenceli fotoğraflar çekilebilirsiniz.

Çift için ayarlanan cihaz üstüne renkli çiçekler koyulmuş küçük bir otobüsün içindeydi. Aracın önünde renkli yastıklar, örtüler ve çiçeklerle bir piknik ortamı hazırlandı. Arka tarafa da zengin, dekoratif bir şarküteri tahtası ve bir şişe şarap koyuldu.

Kevin’in diz çökerek evlenme teklifi yapması ve Evelyn’in de bunu kabul etmesini şampanya yudumlayarak, bir şeyler atıştırarak, sohbet ederek kutladılar. Kabinin içinde fotoğraflar çekerek eğlendiler.

Kaynak ve organizasyonlar: the Yes Girls

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.