xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

60’lar Modası ve Brigitte Bardot Tarzı

0 7.345

Çekici ve özgür bir tarzı olan bir stil ikonu Brigitte Bardot, öyle bir kadın ki 60’lar modası ondan sorulmuş; Brigitte Bardot tarzı insanların beğenerek ve özenerek izledikleri bir tarz olmuş.

Bu masum yüzlü, fettan kişilikli Fransız kadını 1950 – 60 yıllarının en popüler kadın figürlerinden biri. 1934’de doğmuş ve kariyeri boyunca çocuk – kadın rollerinde de, femme fatale rollerinde de oynamış. Uzun sarı saçları, iri gözlerini daha da iri gösteren göz makyajı, puantiyeli ve çizgili kıyafetleri, masum pozları, seksi halleri, büyük şapkalarıyla beğeni toplamış, etrafına bir hayranlar ordusu toplamış. Dalgalı sarı saçlarının çevrelediği yüzüne kare biçiminde siyah gözlükler takmış, düzgün fiziğini dar pantolonlarla ön plana çıkarmış, sokaklarda mini elbiseleriyle salınmış. Ona hayran olan erkekler doluşmuş etrafına, bir sürüsüyle aşk yaşamış, hakkaten bir sürüsüyle yani, öyle böyle değil; çapkın kadınmış.

Bardot’nun uluslar arası bir üne kavuşmasına yol açan film 15 yaşındayken aşık olup 18 yaşındayken evlendiği Roger Vadim tarafından yönetilen ‘Ve Tanrı Kadını Yarattı’ isimli film olmuş. Evlilikleri boyunca eşini birçok kereler aldatmış ve bu evlilik 5 yıl sürmüş.

Brigitte Bardot makyajı, saçları ve kıyafetleriyle; sayısız erkeğin girip çıktığı fırtınalı, skandallarla dolu özel hayatıyla 50’lerde, 60’larda daima ilgi odağı olmuş ve 25 yaşındayken hamile kaldığında ona neredeyse tapan insanlar karşısındaki gücünü kaybedeceği düşüncesiyle doğum yapmak istememiş.

Çocuğunu doğurmuş ama ona annelik yapmamış, uzatmayayım şimdi, bir sürü bir şeyler olmuş ve eşi ondan boşanıp oğlunu kendi büyütmüş. Oğlu Nicolas onunla görüşmemiş, düğününe bile çağırmamış ama büyük stil ikonu Brigitte Bardot bir torunu olduğunu öğrenince onunla iletişim kurmaya çalışmış ve sonunda torununu kucağına alabilmiş.

brigitte bardot fotoğrafları

Bu güzel ve çekici kadın 60’lı yılların kadınlarının bağımsızlığı ve cinsel özgürlüğünün sembolü olarak kabul ediliyor.

Kendisi çoğunlukla saçlarını yüzüne düşürür, bazen kalın bir saç bandı kullanırmış. Fotoğraflara bakılırsa dağınık topuz modelleri de uygularmış.

Brigitte Bardot saçı uygulamak isterseniz saçlarınızın uçlarına iri dalgalar yaptırıp (Pin up saç modeli) başınıza da büyük bir şapka takabilirsiniz mesela.

 

 

 

 

 

 

 

 

Giyimde Brigitte Bardot tarzı yakalamak için yüksek bel sigaret pantolon modelleri ve üstlerine kısa bluzlar giyebilirsiniz.

sigaret pantolon modelleri

2014 2015 sonbahar kış kadın modasına bakındınız mı? 60’lı yılların mini elbise modelleri de var o trendlerin arasında. Belki kendinize böyle bir elbise almayı düşünebilirsiniz, boyunuz kısa değilse ve fazla kilolu değilseniz gayet güzel yakışır.

Gelelim makyaja; Brigitte Bardot makyajı için gözlerinizi iyice koyulaştırıp belirginleştirmeniz ve bolca rimel kullanmanız lazım. Göz kapaklarınıza primer uygularsanız iyi olur, böylece daha pürüzsüz olurlar ve yapacağınız yoğun göz makyajı daha güzel ve etkili görünür. Yüzünüzü ve dudaklarınızı da hafif renklendirin ama dudaklarınızı boyamayı abartmayın ki dudaklarınız onların gölgesinde kalmasın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.