xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

70’li Yıllarda Moda

0 3.479

70’li yılların belli başlı moda akımları punk, yuppie ve disko akımlarıydı. Punk grupları modaya yırtık kot pantolon modellerini ve deri ceketleri getirirken 70’lerin sonlarına doğru parlayan disko akımının etkisiyle parlak kumaştan yapılmış taytlar ve elbiseler, göz alıcı kıyafetler moda oldu. Bunlara eşlik eden parçalarsa rengarenk spor ayakkabıları ve saç bantlarıydı.

70’li yıllarda moda deyince İspanyol paça pantolon modellerini es geçmek düşünülemez, bu tarz pantolonlar o yıllarda çok popülerdi. Yüksek belli kesimler de 70’lerin moda trendleri arasındadır.

70’ler erkek giyiminde büyük yakaların egemen olduğu dönemlerdi.

70’ler modası kısa üstler, desenli pantolonlar, apartman topuklu ayakkabılar, hippi-bohem tarzı kıyafetler, kısa üstler, boyundan bağlı uzun elbiseler, yumurta topuklu botlar ve kolsuz atletlerle iddialı ve modern çizgilere sahipti. Bu dönemde mini etekler de oldukça popülerdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

70’li yıllarda moda akımları 60’ların hippi hareketinden etkilenmiştir; o yıllara ait görsellerdeki hippi kıyafetlerinden, salaş tuniklerden, desenli maksi eteklerden de anlaşılıyor bu. Yüksek belli saten ve kot pantolonlar giyilmiş, tabanı 2-4 cm. kalınlığında olan platform ayakkabılar, bacak kısmı geniş jean veya kadife pantolonlar da öyle. Punk modasının etkisiyle yırtık kot, tişört ve deri ceketler giyilmiş; isyankar, dağınık saç şekilleri kullanılmış. Özgür, cesur, seksi, renkli kombinlerin ön planda olduğu dönemlermiş bunlar. Saat geç oldu, ben yorgunum, kalanını resimler anlatsın.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.