xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Abana Creations Hint Elbisesi Modelleri

0 4.273

Bir Bollywood elbise modelleri gösterisiyle karşınızdayım sayın ziyaretçiler, yani Hint elbisesi demek istiyorum; ülkemiz kadınlarının kına gecesi elbisesi olarak sıklıkla kullandığı, bazıları uzun elbise, bazıları elbise – şalvar takım formunda olan işlemeli, gösterişli birtakım etnik elbise modellerinden söz ediyorum. Aynı kategoride bir de saree modelleri var; bunlar da mücevherlerle, desenlerle, işlemelerle süslenmiş kumaşlar ki vücuda döndürülerek, bükülerek falan sarılmak suretiyle giyiliyorlar. Genellikle bir büstiyerle uzun eteğin üstüne sarılıyorlar sanırım.

Abana Creations isimli bir e – ticaret sitesinde güzel Hint elbiseleri ve sariler var. Twitter’da gördüm ben bu siteyi aslında, peşine düştüm, ürünlerinin fotoğraflarını indirdim ve işte; size tanıtmaya hazırlanıyorum. Bu elbiselerin bazılarını Hintli kadınlar  gelinlik olarak giyiyorlar galiba. Bizde de düğün elbisesi olarak kullanılabilirler aslında, neden olmasın? Belki giyiliyordur da benim haberim yoktur. Tesettür abiye olarak değerlendirilebilecek parçalar da var aralarında aslında; yakası kapalı, kolları uzun, etekleri uzun ve bol elbiseler. Neyse, ben artık gösteriye başlayayım, de mi? Evet. Peki.

Güzel bezemeler, işlemeler var Hint elbisesi modellerinin üstünde; bazıları eteği sulu elbise tarzında, hemen hepsinin robası nakışlı. Bir de bu tip elbiselere eşlik eden, kıyafetle bütünleşen bir süslenme tarzı var. Şimdi göreceğiniz elbisedeki alın – saç aksesuarı gibi mesela.

abana creations indian dress

 V yakalı, altın rengi işlemeli bir elbiseyle devam edelim:

abana creations hint elbiseleri

2 parçalı bir Hint kıyafeti gelecek şimdi. İsimlerini bir aşk hikayesinden alan bu tip elbiselere Anarkali elbise veya Anarkali takım elbise de deniyor.(Anarkali Hintçede nar çiçeği demek)  Bu trajik hikaye için ayrı bir yazı yazmayı düşünüyorum, hatta belki bu yazıdan hemen sonra.

  siyah - dore hint elbisesi

Şimdi de 2 saree görelim. Bunları vücuda böyle estetik bir şekilde dolamak var ya, baya bir sanat sayılır herhalde.

hint saree modelleri  blue saree for women

Bu kostüm ‘Kına gecemde dansöz elbisesi benzeri bir şey giyeyim’ diyen genç kızlar için güzel bir alternatif.

hint tarzı kına elbisesi

Gösterimiz burada bitmiyor, isterseniz galeriden devam edebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.