xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

After the Wedding (Geçmişin Sırları) 2019

2 1.480

2006 Danimarka yapımı Efter Brylluppet isimli filmin yeniden çevrimi olan After the Wedding (Geçmişin Sırları) filminde olaylar hayatları bir düğünden sonra değişen iki kadının etrafında dönüyor.

İki film arasında hikayenin akışı açısından pek bir fark olmasa da baş karakterlerin cinsiyeti farklı: Oldukça olumlu yorumlar almış ve Yabancı Dilde En İyi Film dalında Oscar’a aday gösterilmiş olan orijinal yapımda başrolde bir erkek vardı ve iki erkek arasındaki çatışmanın hikayesi anlatılıyordu.

After the Wedding (Geçmişin Sırları) 2019 filminin hikayesi şöyle: Uzun yıllar boyunca Hindistan’da yaşamış ve hayatını kimsesiz çocuklara adamış olan Isabel, yönettiği yetimhanenin şartlarını iyileştirmek için aradığı bağışçıyı bulmuştur. Başarılı ve sert bir iş kadını, otoriter bir anne ve çevresinde olup biten her şeyi kontrol etmeye çalışan biri olan Theresa Young’dır bu bağışçı adayı.

Bağışı almak için New York’a gidip Theresa ile tanışmak zorunda kalan Isabel onun bir isteği daha olduğunu öğrenir. Theresa’nın kızının düğününe de katılması gerekmektedir. Bu düğün sırasında ortaya çıkacak olan sırlar Isabel’in de, başkalarının da hayatını değiştirecektir.

1 saat 52 dakika süren dram tarzındaki filmin yönetmen koltuğunda Bart Freundlich oturuyor. Isabel Anderson karakterini Michelle Williams, multi milyoner bağışçı Theresa Young’ı Julianne Moore canlandırıyor. Theresa’nın damadı Oscar Carlson rolüne hayat veren kişi Billy Crudup. Oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise Will Chase (Frank), Abby Quinn (Grace Carlson), Azhy Robertson, Doris McCarthy, Elsa Davis ve Alex Esola.

After the Wedding (2019) İzleyici Yorumları

*Filmi yorumlayan izleyicilerden biri “Bu da tamam, ama Danimarka yapımı olan film o kadar iyi ki,” diyor. “Neden Amerikalılar her şeyi yeniden yapma ihtiyacı duyuyorlar?”

*Bir başka izleyici film hakkındaki olumsuz yorumlara şaşırdığını ifade ediyor. “Fragmanı izler ve ilgi çekici bulursanız kesinlikle seyretmenizi tavsiye ederim. Dokunaklı, karmaşık ve gerçek bir filmdi, ben beğendim. Bana gerçekten dokundu ve derin duygular uyandırdı.”

*Bir izleyici de şöyle demiş: “Bu film Danimarka yapımı orijinal yapım kadar iyi değil ama Michelle Williams harika. Birçok eleştirmen bu filmi diğerinden daha alt seviyede bulmuşlar, onlara katılıyorum. Fakat 6 puanı da düşük buluyorum. (İlk çevrimin puanı 7.9 idi.) Benim gibi Williams’ın hayranı iseniz bu filmi izleyin derim. Değilseniz bile izlemeye değer bence.

*Filme 6 puan veren bir sinemasever “Benim bu filmi seyretmem için bir sebep var,” diyor. “O sebep Julianne Moore. O günümüzün en iyi oyuncularından biridir ve bu filmde de her zaman olduğu gibi nefes kesici. Orijinal filmi seyretmedim fakat bu, yeterince güçlü ve etkili bir film değil. Moore olmasa daha da zayıf olurdu.”

*Filme 1 puan veren bir izleyicinin sözleri şöyle: “Hayatımda sadece iki filmi sinema salonunda izlemeyi yarıda bıraktım, çünkü çok sıkıldım. Bu film de onlardan biriydi.”

*After the Wedding’i beğenerek izleyen bir sinemasever şöyle diyor: “Filmin isminden de anlaşılacağı gibi, düğünden sonra ortam bulanmaya başlıyor. Besteci Mychael Danna’nın nefis, endişe dolu müziği filmin tonuna ve tarzına büyük bir katkı yapıyor. Yer yer tahmin edilebilir durumlar olmasına rağmen film, gözlerinizin ekrana yapışmasına yol açacak birçok komplo ve dönüş de barındırıyor. Yönetmenlik, oyunculuk, sinematografi ve set tasarımı birinci sınıf. Farklı, düşündürücü ve zekice bir şey izlemek isteyenlere bu filmi tavsiye ederim.”

2 Yorumlar
  1. Duo Diyet

    Filmi duydum ama izlemedim. Julianne Moore severim o yüzden izlemek isterim ama anlattığına göre Danimarka yapımı olan orijinali daha iyi sanki. Neyse fragmanlara bakıp karar vereceğim.

    1. Hilal Uslu

      Evet, baktığım kaynakların hemen hepsinde ilk çevrimin daha iyi olduğu yazıyordu. Fakat Julianne Moore ismi bende de izleme isteği uyandırıyor. Aralıklı olarak ikisini de izlemek en iyisi belki de. = )

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.