xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Akrep Burcu Erkeği Hakkında Kısa Kısa

0 1.443

Akrep burcu erkeği (23 Ekim – 21 Kasım);

* Gizemli bir adam olarak bilinir. Tam bir kapalı kutudur. Bu özelliği etrafındaki insanların düş kırıklığı ve kafa karışıklığı yaşamasına yol açabilir.

* Oldukça derin duyguları vardır ve bunun farkındadır. Son derecede sert olan dış kabuğunun içi çok yumuşaktır. Sert dış cephesini muhtemelen bu yüzden, incinmemek için oluşturduğu düşünülür.

* Yaşının ötesinde bir bilgeliği vardır. Bir roket bilimcisi veya matematik dehası olmayabilir ama göebileceğiniz en zeki ve bilge insanlardan biridir.

* Bir hedef koyduğu zaman onu yolundan saptırmak son derecede zordur. Ancak, çizgiyi kolayca geçebilir ve hedefine saplantılı bir şekilde odaklanabilir.

* Akrep burcu erkeği çok tutkulu bir adamdır. Bir kadının bulabileceği en tutkulu ve en iyi sevgili olduğu kabul edilir. Fakat tutkusu sadece romantizm ve seksle ilgili değildir. Hayatındaki her konuda böyledir.

*Bir meydan okuma veya sorunla karşı karşıya kaldığında kabuğuna çekilip durumu derin derin düşünerek çözmeye çalışma eğilimindedir. Herhangi birisi problem çözme sürecine müdahale ederse huysuzlaşır ve tedirgin olur.

* Akrep erkekleri genellikle başkalarının anlamakta zorlandığı alaycı ve sert bir mizah anlayışına sahiptirler.

* Öfkelendiği zaman dikkate alınması gereken uğursuz bir güç haline gelebilir.

* İnanılmaz derecede meraklıdır. Her şey ve herkes hakkında bilgi edinmek ister, ancak, merak ettiği şeyleri kendi başına çözmeyi sever.

* Uzun süreli dostluklar edinmenin kolay olmadığını bilir ve buna çok önem verir.

 

* Sadakati sadece partnerine değil, sevdiği bütün insanlara yöneliktir. Sevdiklerini korumak için gerekirse her şeyini ortaya koyar.

* Tedbirli, ne söylediğine dikkat eden, ağzı sıkı biridir ama bu özelliklerini sahtekarlıkla karıştırmamak gerekir. Nadiren yapmacık davranır, yalan söylemekte çok kötüdür ve başkalarının yalan söylemesinden de nefret eder. Arada bir beyaz yalanlar söyleyebilir ama hiçbir zaman tamamen sahte biri olamaz.

* Duygusal ve psikolojik açıdan derin bir adamdır ve inanılmaz derecede kurnazdır.

* Çoğu kişiyi açık bir kitap gibi okuyabilir ama kendisi asla tam olarak okunamayacak bir adamdır.

* Orta yolu yoktur. Büyük bir tutkuyla sever, büyük bir tutkuyla nefret eder.

* Kincidir. Karakterinde ve niyetlerinde dürüst, açık ve özgürleştirici olabilir, ama intikam peşindeyken güvensiz, kıskanç, sahiplenici ve hatta agresif davranabilir.

* Öz farkındalığı yüksektir. Kendini çok iyi anlar ve sizin de onu anlamak için zaman ayırmanıza memnun olur.

* Bir Akrep gücü kolayca kendine çeker ve güçten etkilenir. Ancak, bu ille de dikkat çekmek istediği anlamına gelmez. Yeraltı dünyasının efendisi olan Pluto tarafından yönetilir. Bu yüzden, ön planda olmaktan kaçınmayı tercih eder.

Sosyal olarak en aktif, en konuşkan ve dışa dönük krep burcu kişilerinin bile haklarında asla konuşmayacakları sırları vardır. Bir Akrep erkeği, sizi bir ömür boyu tanısa bile bütün sırlarını açıklamaz.

* İyi ve konforlu bir yaşam sürmeyi sevse bile hayattaki nihai hedefi mutlaka para odaklı olmayabilir.

* Cömert ve şefkatlidir. Ama ona karşı bir yanlış yaparsanız karanlık, kötü ve kinci tarafıyla yüz yüze gelirsiniz.

 

* Bağımsız, kararlı ve korkusuzdur. Maruz kaldığı her durum üzerinde kontrolü vardır ve hayatı kendi şartlarıyla yaşar.

* Akrep burcu erkeği aşk hayatında sadık bir insan olarak bilinir. Başka kadınlarla flört edebilir ama ancak bir ilişki içindeyse partnerine sadık kalır.

* Çok yüzeysel bir insan değildir, bu yüzden, romantik bir ilişkide, partnerinin güzelliği onun için önemli olan birçok şeyden sadece bir tanesidir.

* Beraber olduğu kadının veya ilişkisinin yoğunluğu onu korkutmaz, en azından diğer burçların erkekleri kadar korkutmaz. Partneriyle daha derin konular hakkında konuşması, tartışması gerekiyorsa bundan kaçınmaz.

* Sizi kıskanmasına yol açmamaya dikkat etmelisiniz. Aşırı durumlarda, kıskançlığı onu sağlam bir intikam almaya ve manipülatif eylemler yapmaya sürükleyebilir.

* İlgi odağı olmayı sevmese de, bire bir ilişkilerde partnerinin bütün dikkatini kendisine vermesini ister. Bu yüzden Akrep kişisiyle ilişkiye girmenin tam zamanlı bir iş olduğu söylenir.

* Acıyı diğer burçların üyelerine göre daha derin bir seviyede hisseder ve ayrılık acısı ona yıllarca musallat olabilir. Bu yüzden, kendini korumak için ilişkisinde biraz mesafeli olmaya, derin bir yakınlık kurmamaya çalışabilir. Bir yanı ruhunu partnerininkiyle birleştirmeyi ister, bir yanı kontrolü kaybetmekten korkar.

* Sezgisi ve tutkusunun da etkisiyle, cinsel açıdan mükemmel bir sevgilidir. Yatakta maceracı ve şehvetlidir. Partnerinin ihtiyaçlarını ve arzularını anlar ve ona göre hareket eder.

* Bu adamla gerçek bir bağ kurmak için ona açılmanız, dürüst ve net davranmanız gerekir. Yüzeyselliğin kokusunu bir kilometre öteden alabilir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.