xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Akrep Burcu Erkeğini Anlamak

2 11.263

Akrep burcu erkeği kendinden son derecede emin bir adamdır. Ne istediğini bilir ve onu elde etmek için uğraşır. Hırslıdır, hayatta çok ileriye gidebilir. Güçlü ve himayecidir. Bunların yanında, biraz öfkelidir ve iş ortamında acımasız olabilir. Bu nitelikleri başarısına katkı yapar. Akrep burcu erkeğini anlamak için her şeyin siyah veya beyaz olduğu, gri tonlarının yer almadığı bir ortam düşünün. O, aşırılıkları simgeler. İlgisini çeken şeylere büyük bir tutkuyla yönelir, ilgisini çekmeyen şeyleri veya insanları genellikle hiç umursamaz.

İnanılmaz derecede meraklıdır. Gizemli şeylere büyük bir ilgi duyar. Herkes ve her şey hakkında bilgi edinmek ister ve genellikle bunları kendi başına çözmeyi tercih eder. Keskin sezgileri sayesinde çoğu zaman olayların ve insanların gerçek yüzünü fark eder.

Akrep, kararlı ve kontrolcü insanların burcudur. Akrep erkeği içinde bulunduğu her durumu kontrol altında tutar ve hayatı kendi şartlarıyla yaşar. Korkusuz, bağımsız ve hırslıdır. İnatçı ve beceriklidir. Bir akrep gibi bir kayanın altında gizlenerek yaşamaz ama sırlarını da kolay kolay paylaşmaz. Bazen gizemli ve çok karmaşık olabilir. Onun dostluğunu kazanmak için kendinizi kanıtlamanız, sadık bir insan olduğunuzu ispat etmeniz gerekir. İnsanlara kolaylıkla güvenmez. Kendisine çabuklukla yaklaşmaya çalışırsanız şüpheye kapılıp inine kapanabilir.

Bütün burçlar arasında, en ciddi ve olgun erkekler Akrep burcundan çıkar. Burcun erkeği hedefleri hakkında düşünebileceği sessiz bir ortamı sever. Hayallerini, hedeflerini kendisine çok yakın insanlara bile açıklamaktan hoşlanmaz.

Parasını genellikle iyi yönetir. Karmaşık yapısı bazen onu gerçekten ihtiyaç duymadığı bir şeyi almaya zorlayabilir ama genelde harcamalarını kontrol edebilen biridir.

Kariyer yolculuğunda başarılı olması beklenir. Yorulmadan çalışır, yöneticileri ve meslektaşları tarafından sevilip sayılmasına yol açan güçlü bir iş ahlakına sahiptir. Doğuştan yüksek bir algısı olduğu için gazetecilik, bilimsel araştırmacılık, psikoloji, psikiyatri ve krimonoloji alanlarından başarılı olabilir.

Dış görünüşü itibariyle kibirli, utangaç ve kapalı biri gibi görünebilir ama sosyal yaşamında ve ilişkilerinde özenli, güvenilir ve duygusal bir adamdır.

Bazen aşırı derecede karamsar olabilir ve patlamaya hazır bir tabiatı vardır. Neyse ki genellikle öfkesini çabuk yener. Affedebilen bir insandır ama asla unutamaz.

Sevdiklerine karşı son derecede koruyucudur ve genellikle onları güvende tutmakla görevli olduğunu düşünür. Sizi önemserse sonuna kadar savunur ve hayal edebileceğiniz en sadık arkadaş olur.

Akrep Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

Bu adam derin ve yoğun bir şekilde sever. Heyecan verici bir fiziksel ilişki onun için kesin bir zorunluluktur. Onu donmuş bir nehir gibi düşünebilirsiniz; dışarıdan sakin, soğuk ve sert görünür, kimsenin görmediği derinlikleri ise yoğun bir şekilde akan duygular barındırır.

Nazik ve kibardır. Sevgi dolu ve düşüncelidir. En iyi arkadaşınız olabilir. Ancak bunlar, ona bir şekilde ihanet etmediğiniz sürece geçerlidir. Bunu yaparsanız nasıl bir tepki göreceğiniz belli olmaz ama bu muhtemelen korkutucu bir tepki olacaktır. Onun yönetici gezegenleri Pluto ve Mars’tır. Yaşam, ölüm ve yenilenme gezegeni Pluto’nun etkisi hayatla başa çıkması veya enerjisini yenilemesi gerektiği zamanlarda bir süre için geri çekilmesine veya sakin kalmasına sebep olur. Öte yandan Mars ona saldırganlık, tutku, öfke ve enerji verir.

Bay Akrep, Mars’ın sağladığı fiziksel ve zihinsel enerjinin fazlasını atmak için dünyanın ona sunduğu her türlü erkeksi faaliyetle ilgilenir. Sevdiği kadın hayatına girene kadar bunların tadını hunharca çıkarır. Aşka düştüğü zaman böyle şeylerle ilişkisini kesmez ama partnerine zaman ayırmayı, değer vermeyi de ihmal etmez.

O, yıldızlar aleminin en inanılmaz aşıklarından biri olabilir. Şefkatli ve özverili bir sevgilidir. Onu baştan çıkarabilirseniz sıkı tutun ve hayatınızın en keyifli gezintilerinden birine hazırlanın. Ancak, onunla sadece tek bir şansınız olduğunu da unutmayın. Ona ihanet ederseniz sizi eskimiş bir eşya imişsiniz gibi hayatından atacak ve bir daha geri dönmeyi düşünmeyecektir.

Bu burcun üyesi olan erkeklerin çoğu partnerlerinin ihtiyaç ve isteklerini fazlasıyla anlar ve bunlara uyum sağlarlar. Sahip olma isteğinden kaynaklanan bir kıskançlık, bu adamın duygusal yoğunluğunun olumsuz tarafı olabilir. Partnerinin dikkatinin tamamen ve sadece kendisinin üstünde olmasını ister.

Akrep, neredeyse her şey hakkında yoğun duygulara sahiptir, ancak çoğu zaman bu yoğun duygularını ustalıkla gizler. Cinsel açıdan güçlüdür ve yatak odasında maceracıdır. Aynı zamanda çok da romantiktir ama toplum içinde sizinle ilgili gerçek duygularını göstermeyebilir. Ancak, ikiniz baş başa kaldığınızda, size karşı çok özenli ve ilgili davranır.

Öte yandan, size çok tatlı bir aşık gibi davranırken birdenbire uzaklaştığını fark edebilirsiniz. Bu, ruh halindeki ani dalgalanmalarla ilgilidir. Aynı anda birçok şeyi düşünen bir zihne sahiptir. Bir süre için sizden uzak gibi durur veya konuşmamayı tercih ederse büyük ihtimalle bir şey üzerinde yoğun bir şekilde düşünmeye dalmıştır. Onu mesafeli gördüğünü zaman sizi umursamadığını düşünmeyin.

Kendisi gizemli biri olsa da, başkalarında bu özelliği sevmez. Hakkınızdaki her şeyi öğrenmek ister ve en derin, en karanlık sırlarınızı öğrenene kadar da tatmin olmaz. Bu sadece ilişkileri için geçerli olan bir şey değildir. Akrep, her konuda bir şeyler bilme isteği duyar. Dünya ve özellikle de insanlar hakkında öğrenebileceği her şeyi öğrenmek ister.

Sizi sevdiği zaman her şeyinizle sever. Bu, görmesine izin verdiğiniz taraflarınızı da, gizlemeye çalıştığınız yönleri de kapsar. Vücut imajınızla ilgili sorunlarınız varsa, bunu anlayacaktır. Benlik saygısı konusunda zorluk çekiyorsanız sizi yargılamadan yanınızda olur. Kendinizi biraz depresif hissediyor ve desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, yine yanınızdadır.

Eleştiriye karşı tepkisi eleştirinin biçimine göre değişir. Bunu doğru bir şekilde yaparsanız, kendisinin düzeltilmesinde fayda olan bir yönü hakkında konuşmak için zaman ayırmanıza memnun olur. Rehberiniz bilgelik olsun ve onun mantıklı tarafına hitap edin. Saldırgan bir şekilde eleştirmekten kaçının. Bu durumda sizi dinler ve dikkate alabilir. Ancak, şekli ve dozu iyi ayarlayamazsanız akrebin zehirli iğnesine maruz kalabilirsiniz.

Onun ilgisini çekmek istiyorsanız fazla kışkırtıcı giyinmekten kaçınmalısınız. Gizemi, gizemli duyguları seven bir adamdır, bu yüzden kendinizi hiçbir yönden fazla açığa vurmayın. Ona birçok ilgi alanınız olduğunu ve evrenin sırlarını düşünmekten zevk aldığınızı gösterin. Genellikle çabuk sıkılır; bu yüzden kendinizle ilgili şeyleri parçalar halinde sunarak ilgisini canlı tutmaya, merakını ve dikkatini körüklemeye çalışın. Ancak, her zaman dürüst davranın, bu adama asla yalan söylemeyin.

Sadakatinizden şüphe etmemesine çok dikkat edin. Zararsız bir flört bile bir öfke nöbeti geçirmesine sebep olabilir. Onun güvenini ve saygısını kaybederseniz, bir daha asla geri kazanamayabilirsiniz.

En uyumlu olduğu burçlar Balık, Yengeç, Oğlak ve Başak olarak kabul edilir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Yengeç Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği

Aslan Burcu Erkeği

2 Yorumlar
  1. Ece Evren

    Ben aslan üstü akrep kadınıyım. Bu özelliklerin çoğu bende de var. Hatta çok kinciyim. Güzel ve geniş işlemişsiniz.

    1. Hilal Uslu

      Teşekkür ederim. Elimden geleni yapıyorum, olmuşsa ne güzel.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.