xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Akrep Burcu Erkeğinin Özellikleri

0 3.495

Akrep erkeği hayatın zevkli yanlarına çok düşkündür; özellikle yemek, alkolü içecekler ve cinsellik söz konusu olduğunda. Bu erkek son derecede yoğun bir ihtirasa sahiptir ve bu özelliği sadece romantik ilişkilerle ilgili değildir. Siyaset, dostluk, giyim kuşam, dini inanç, çocuklar, ölüm, dostluk, çalışmak; aklınıza gelebilecek bütün kavramlara karşı büyük bir ihtiras duyar. Yüzeyde serin görünür fakat kontrollü davranışlarının altında deyimin tam anlamıyla cayır cayır yanar.

Akrep burcu erkeği hem ihtiraslı hem mantıklıdır, zekası ve duygularının hayatındaki ağırlığı aynı derecededir. Lüks tutkunudur; her şeyin en kalitelisini, en iyisini ister. Bu durumu nesneler için de, insanlar için de geçerlidir.

Akrep erkekleri daha çok kendileri için yaşayan tiplerdir, başkaları için bir şeyler yapma dürtüleri zayıftır. Doğru sözcükleri seçmeyi bilir ve güzel konuşurlar ama esas etkileyici yönleri bakışlarıdır. Bakışlarını bir kendini ifade etme aracı olarak çok iyi kullanır. Gelişmiş analiz yeteneği sayesinde bu erkek çevresindeki insanların kişiliklerine dair detayları kolayca anlar ve bu konudaki yorumları isabetlidir.

Müthiş inadını da Akrep burcu erkeğinin özellikleri arasında saymak gerekir. Onun inadıyla başa çıkabilmek neredeyse imkansızdır. Çevresiyle her zaman iyi ilişkiler kurar fakat damarına basarsanız muazzam bir öfke nöbeti geçirebilir.

İçe dönük ve prensip sahibi bir insan olan bu adam sırlarınızı anlatabileceğiniz biridir. Paylaşımcıdır ve sır saklamak konusunda sıkıdır. Kuşkucudur, onu güvenini kazanmak çok zordur. Maddiyat onun için çok önemlidir, maddi gücün verdiği güvenden hoşlanır.

Fedakar ve dostlarına değer veren bir insandır. Açık sözlüdür, bazen bunu fazla ileriye vardırabileceğinden ona kendinizle ilgili bir şey sorduğunuzda sizi sarsacak kadar net ve dürüst bir cevap alabilirsiniz. Eleştirmeyi sever ama eleştirilmekten hiç hoşlanmaz.

Kendi yapısı baskın olduğu için yumuşak huylu, uyumlu kadınları tercih eder. Yüzeysel ilişkilerden çok derin duygusal bağlara eğilimlidir. Sahipleniciliği ve kıskançlığı aşırı boyutlardadır. Sekse düşkündür, onunla beraber olan kadının hayatı bu açıdan oldukça hareketli olacaktır.

Az konuşur, onun aklından geçenleri anlamak için hep çaba sarf etmeniz gerekir. Akrep burcu erkeği hareketli bir cinsel yaşantıyla anlamlı ve derin bir duygusal paylaşımı beraber ister. Eşiyle gurur duyma isteği belirgindir. Arzulu, sadık ve eşinin her türlü isteğine cevap vermeye çalışan bir eş olur. Çocuklarına karşı da sevgi dolu ve iyi bir babadır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.