xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Akrep Burcu Kadınının Aşk Hayatı

0 1.647

Güçlü sezgilere sahip olan Akrep burcu kadını partnerinin yaklaşımını ve düşüncelerini değerlendirirken görünenin altındakileri de anlamaya çalışır ve bu konuda iyidir. Ona sevgi ve sadakat göstermezseniz, onu önemsemezseniz ilişkiye güvenle yaklaşmaz; hatta bazen sezgilerine güvenerek başlamaktan bile vazgeçebilir.

Akrep kadınıyla güzel bir ilişki yaşamak ve onun kalbinde yer tutmak istiyorsanız ona karşı olabildiğince net olmalısınız. Bu burcun kadınları iltifatı ve dikkate alınmayı severler, ona kompliman yapın ve söylediklerini dikkate alın, yanındayken bir başka kadının güzelliğinden söz etmekten kaçının.

Bu çekici ve cazibeli kadın erkekleri kendine aşık etmekte pek zorlanmaz. Gururludur ve bunun kibir derecesine vardığında itici olabilir, fakat aynı zamanda iyi niyetlidir de; arkadaşları, dostları için elinden geleni yapar.

Çoğu Akrep kadını aşk hayatında verici, fedakar ve tüm benliğiyle bağlanan bir yapıdadır. Bu kadın kendine güvenen, kendine yeten bir insandır ve sahip olduğu ışıltı, çekicilik ve ışık yüzünden insanda karşılaşacağı her türlü güçlüğün üstesinden gelebilecek biri olduğu hissini uyandırır.

Güçlü, etkileyici ve kişilik sahibi erkekleri sever, paraya çok önem verdiğinden partnerinin varlıklı olmasından hoşlanır. Öte yandan bunca önem verdiği parayı gözünden silebilecek tek şey de aşk gibidir, sevip bağlanması durumunda maddi şartları çok da önemsemeyebilir.

Sevdiği erkeği mutlu etmek için her şeyi yapar, fakat bunun karşılığında ona sonsuz sadakatinizi ve bağlılığınızı sunmanız külahları değişebilirsiniz. Onu aldatmaz, güvenini sarsmazsanız gayet sevecen, iyi kalpli ve şefkatli bir partner olur. Güçlü bir karaktere, entelektüel birikime sahip çekici veya zengin bir erkekseniz Akrep burcu kadını size ilgi ve hayranlık duyabilir. Ama bu çekici, gizemli ve bağımsız ruhlu kadını ehlileştirmeye kalkarsanız onu kaybetmeniz çok uzun sürmeyebilir.

Akrep kadınını eğlenceli yerlere götürürseniz, onunla beraber gezer ve yiyip içerseniz, tatil yaparsanız bundan hoşlanır. Akrep kadını aşk hayatında kararlı bir tutum sergiler, sözlerinin ve vaatlerinin arkasındadır, partnerinin zor dönemlerinde ona karşı anlayışlı davranır.

Partnerine karşı oldukça samimi ve paylaşımcıdır. Öte yandan kıskanç ve gözü kara bir kadındır; istediklerini elde edene kadar tahammüllü davranıp elde ettikten sonra tavır değiştirebilir. Kendisine değer verilmesini ister fakat bunun fazlasını kaldıramayabilir, kıymet bilmeyebilir. Bu yüzden bu konuda ölçülü davranmanız gerekir.

Pek bir şeyden korkmayan Akrep  kızı dengesini ve başı dikliğini bozabileceği düşüncesiyle aşktan biraz ürker. Sevgide realist davranmak ister ama bunu pek beceremez. Hoşlandığı erkeğin olumsuz bulduğu bütün yönlerini didik didik etmekte aşırı davrandığı kadar sonrasında ona olan hayranlığının da ölçüsünü kaçırabilir.

Aşk hayatında strateji kurma konusunda başarılı, derin, gizemli ve ketum bir yapısı olan Akrep kadınının karizması karşısındaki erkeği kısa sürede etkileyebilir. Fakat ilişkinin ilerleyen safhalarında bu kadının sahiplenici yönü belirginleştiğinde ciddi kıskançlık kavgaları ve güç savaşları yaşanabilir, hava buram buram kin ve intikam kokabilir.

Akrep kadınından ihanet karşısında iki farklı tepki gelebilir; partnerini hayatından silip atmak veya intikam almak. Kendisi yumuşak huylu erkeklere daha bir eğilimlidir, çünkü baskın yapısı gereği kontrolü elinde tutmak ister. Bu şartlar gerçekleştiğinde partnerini asla yarı yolda bırakmayacak bir şekilde sahiplenir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.