xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Akrep Erkeği – Aslan Kadını Aşk Uyumu

0 4.590

Derin ve dinamik bir ilişkidir Akrep erkeği – Aslan kadını ilişkisi. Keskin ve incitici de olabilir. İkisi de durgun veya sıkıcı insanlar olmadıklarından bu beraberlikte her zaman bir aksiyon olur. Bir konuda aynı fikirde iseler birbirlerine enerji ve destek verirler. Ancak, biri diğerine hükmetmeye çalışırsa ya da hedefleri arasında bir çatışma olursa işler değişir. Kadın pençelerini uzatır, erkek kuyruğunu çıkarır ve aralarında kimsenin görmediği bir savaş yaşanır.

Normalde Aslan gibi bir ateş burcuyla Akrep gibi bir su işaretinin iyi karışması zordur, ancak dişi aslanın ve erkek akrebin bazı benzer özellikleri vardır. İkisi de hayranlık ve saygı isterler ve algıları genellikle yüksektir. Aralarındaki ilişki özellikle cinsel açıdan son derecede tatmin edici ve genel olarak güçlü olabilir, ancak, ömür boyu sürecek bir aşk için bazı sorunları aşmaları gerekir.

Bir görüşe göre bu ilişkinin geleceği pek parlak değildir. Cinsel uyumluluk dışında bu erkekle kadını bağlayan fazla bir şey yoktur. Aralarındaki tutku ateşi sönmeye başladığı zaman sonu ayrılığa varacak çatışma ve tartışmalar yaşamaya başlayabilirler. Güçlü bir enerjiye ve güçlü bir kişiliğe sahip olmak açısından birbirlerine benzeseler de, farklı ilgi alanlarına odaklanmış olan enerjileriyle birbirlerini tahrip edebilirler.

Fakat genel görüşe göre, birbirlerini severlerse hayatlarının geri kalanını muhtemelen hiç bitmeyecek bir maceraya adamayı göze alır, sağlam ve kalıcı bir ilişki için işe koyulurlar.

Akrep Burcu Erkeği

Akrep burcunda dünyaya gelen bir erkek insanları, özellikle de kadınları kendine çeken manyetik bir kişiliğe sahiptir. Çok tutkuludur ve partnerinin de bu özelliği taşıması gerekir.

Akrep erkeklerinin çoğu insanların zihinlerini okuyabilme becerisine sahiptirler. Psikolojik konularda doğa üstü bir yeteneğe sahiptir ve sezgileri güçlüdür. Kimse bir Akrebe kolay kolay yalan söyleyemez. Bu adam bir dedektif olarak doğmuştur ve yalandan nefret eder. Ona yalan söylediğiniz takdirde kendisiyle ciddi bir ilişki kurma şansını tehlikeye atabilirsiniz.

Neredeyse fiziksel olarak hissedilebilen güçlü bir cinsel enerjiye sahiptir. Fiziksel temastan korkan utangaç kadınlar pek ona göre değildir. Karşısındaki kadının cinselliğe açık olan ve arzularını rahatça dile getirebilen biri olmasından rahatsız olmaz, ancak, bu kadınla ciddi bir ilişki kurmayı düşünürse bunu olumsuz bir faktör olarak düşünebilir.

Oldukça dürüst bir adamdır, sözlerinin arkasında durur. Ayrıca çok doğrudandır, konular ve insanlar hakkındaki fikirlerini çıkça ifade eder. Yeterince güçlü değilseniz onun hayatında olmayı düşünmeyin. Doğruların söylenmesine dayanamıyorsanız bu adam sizi ağır yaralayabilir.

Bunu kasıtlı olarak yapmaz. Acımasız dürüstlüğü herkese ve çoğu zaman da kendisine yöneliktir.

İçinde bulunduğu veya hissettiği kötü bir şey yüzünden kendisi için üzülmez. Aynı şartlarda sizin için de üzülmez. Bu adam, koşulların zihinsel durumunu bozmasına ve eylemlerini etkilemesine izin vermez. Zihinsel olarak kararlı ve istikrarlıdır ve her zaman zihnini açık tutmaya çalışır – böylece gerektiği gibi davranabilir.

Akrep erkeği zorluklarla motive olan bir adamdır. Bazen hayatındaki küçük bir dramın tadını bile çıkarabilir, çünkü bu onun harekete geçmesini sağlar, savaşması ve kazanması için motive eder.

Bu adamın dengesini bozacak pek fazla şey yoktur. Olsa bile, ayağa kalkması uzun sürmez.

Güçlü bir kişiliği vardır. Başarılı olmak ve toplumda yüksek pozisyonlara ulaşmak için güçlü bir kararlılığa sahiptir. Kendinden emindir ve bu özelliğe sahip olan insanlara saygı duyar.

Bir duruşu olan ve ne istediğini bilen kadınlardan hoşlanır. Kolayca okunmayan, kendisine gizemli gelen kadınları daha çekici bulur.

Bu adamı elde etmek kolay değildir, çünkü insanların düşüncelerini hissetmesini sağlayan bir radar sistemi vardır. Bu yüzden, ilgisini çeken bir kadının niyetlerinden ve duygularından kesin olarak emin olamamak onun için özel bir durumdur.

Başlıca olumsuz özelliklerinden biri farklı koşullarda ortaya çıkan yıkıcı davranışlarıdır. Bu davranışlar kendine veya bir başkasına yönelik olabilir. Karakterinin bu yönünden kurtulmaya çalışması gerekir, çünkü bu yüzden ya kendini, ya da başka birini yaralar.

Akrep erkekleri genelde kadınlar konusunda deneyimli ve eş değiştirmeye eğilimlidirler. Hayatın zevklerini severler; kadınlar da onlar için hayatın zorlukları ve zevkleri arasındadır. Farklı zevklere düşkün olma eğilimlerine rağmen, bir kadına aşık olduklarında arzuları genellikle ona doğru odaklanır. O kadın dünyalarının merkezi olabilir ve düşüncelerini ilişkilerine odaklarlar.

Derinden duygusal bir yapısı olan Akrep erkeği, derin ve duygusal bir bağlantı kurabileceği bir kadını arar. Bulduğu zaman, bu bağı güvence altına almak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Erkeğin ve kadının ilişkideki rollerine bakışı gelenekseldir. Gürültücü ve evle ilgili işlerden sorumlu olmak isteyen bir kadın ona göre değildir. O bir zorba değildir ve partnerine saygı duyar, ancak, bazı görevlerin erkeğe ait olduğunu düşünür. Partnerinin kendisine saygı duymasını ve ilişkinin lideri olduğunu kabul etmesini ister.

Genellikle sadık bir eş ve iyi bir baba olur. Güvenilir ve destekleyicidir, hayatındaki kadının kendini güvende hissetmesini sağlar. Ailesinin geçimini sağlamak konusunda özenlidir, bu konuda elinden geleni yapar.

Aslan Burcu Kadını

Güçlü bir kişiliği olan bir kadındır. Burcunun erkeklerine göre biraz daha yumuşak huylu olsa da birisi öfkesini teşvik ettiği zaman pençelerini çıkarmaktan çekinmez. Asil tavırlarıyla etkileyicidir. Eğlenceli, tutkulu ve hareketlidir. Özgürlüğüne düşkündür. Başkalarının kendisi hakkında ne düşündüğüne pek aldırmaz.

Bir erkeği sevdiği zaman sevgisini evreninin merkezine yerleştirir ve ve onun da aynı şeyi yapmasını bekler. Daha azına razı olmaz. Kolayca aşık olmaya meyillidir. Bütün benliğiyle aşka düşer ama ne kadar severse sevsin bir erkeğin üstünde otorite kurmasına izin verdiği nadiren görülür. Aslan kızına hükmetmeye kalkarsanız sizden uzaklaşmasına hazır olmalısınız.

Bir ilişki içindeyken partnerine çok sadıktır. Cömert ve sıcak bir aşıktır. Partnerinin de sadık, bağımsız ve güçlü olmasını bekler.

Aslan burcu kadını ile birlikte olmak her zaman eğlencelidir. Rutinden hoşlanmaz ve her zaman hayata yeni renkler katmanın, değişiklikler getirmenin yollarını arar.

Çok iyi ve güvenilir bir arkadaştır. Aynı zamanda duygusal ve kolayca incinen biridir. Duygularını inciten insanları nadiren unutur.

Açık yürekli ve her zaman başkalarına yardımcı olmaya hazır bir insandır. Bu, neredeyse bütün Aslan kadınlarının ve erkeklerinin sahip olduğu bir özelliktir. Sevdikleri insanlara da, yabancılara da yardım etmeyi severler.

Aslan kadını ilgiden, iltifattan ve şımartılmaktan hoşlanır. Ama ona sosyal medya platformlarında falan havalarda uçuşan sıradan övgüler ve seslenişlerle hitap ederseniz size pek saygı duymamasına hazır olun. Bu kadın kelimeleri çok iyi kullanan, yaratıcı, ince espriler yapan biridir ve sıradan, ezber sözlere burun kıvırır.

Canlı, zeki ve zariftir. Mizah yeteneği oldukça gelişmiştir. Teatral tavırlar sergilemeye eğilimlidir ve isterse bunu çok eğlenceli bir hale getirebilir. Hazırcevaptır. Onurlu bir insandır. Dışarıdan göründüğünden daha sıcak ve duygusaldır – yakın arkadaşları bunu bilir.

Doğası gereği bazen kibirli, kendini başkalarından üstün gören bir havası olabilir. İnsanlar bunun için ona nadiren kızarlar, çünkü diğer yandan merhametli, sıcak kalpli, cömert ve yardımseverdir.

Genellikle ağır ve mesafeli bir duruşu vardır. Ama yakınları onun zaman zaman yerlerde kahkahalar atarak yuvarlanan neşeli bir dişi aslan olabileceğini de bilirler.

İnsanları anlar, onların sırlarını saklar ve ihtiyaç duyanlara akıllıca fikirler verir. Fakat yabancıların yakın davranışlarından hoşlanmaz. Boş, saygısız, laubali veya kaba bir ifadeyi onun kadar soğuk ve uzak bir şekilde savuşturabilecek biri daha yoktur belki de.

Anne olduğu zaman çocuklarına sevgi ve şefkatle yaklaşır. Disiplinle ilgili kendine özgü kuralları vardır. Çocuğuyla oynar, şakalaşır, yakın ve samimi bir ilişki kurar fakat onun bunu saygısızlık yapmak, fazla rahat davranmak için fırsat olarak kullanmasına izin vermez. Boğucu, baskıcı bir annelik yapacak bir kadın değildir, ancak çocuğunun örneğin yaşlılara saygı göstermek, hayvanları sevmek, insanlara merhametle yaklaşmak gibi özellikleri olmasını ister ve bunu sağlayacak şekilde davranır.

Zeka, mizah, güç ve kadınsı çekiciliğin bir birleşimi olan bu kadın sert dış kabuğunun altında hassas, nazik ve iyi kalpli bir insandır.

Akrep Burcu Erkeği – Aslan Burcu Kadını Aşk Uyumu

Uyumlu bir ilişki kurmalarını önleyebilecek en önemli etken ikisinin de baskın karakterli olmasıdır. Aslan kızı gösteriyi yönetmek ister ama Akrep erkeği, ona aşık olsa da ipleri kolayca eline bırakacak biri değildir. Bu yüzden egoları arasında sürekli olarak bir düello olabilir.

Akrep erkeği – Aslan kadını ikilisi arasındaki cinsel uyum çoğu zaman mükemmeldir. Bu durum bazen bir kavgadan sonra birbirlerini daha kolay affetmelerini sağlayabilir.

Her biri diğerinin verdiği ipuçlarını iyi değerlendirirse, ilişkiyi eşit hakları ve sorumlulukları olan ortaklar olarak yürütebilir veya sırayla liderlik yaparlarsa ciddi bir sorun yaşamazlar. Fakat ikisinden biri daha baskın, daha hakim olmaya çalışırsa havada tehlikeli kıvılcımlar oluşur.

İlk bakışta pek fazla ortak noktaları yoktur. Erkek yoğun, sinsi ve kapalı; kadın ise aydınlık, neşeli, açık ve sosyaldir. Aslan kadını gizemli bir insan değildir, oysa Akrep erkeği gizemlere bayılır. Akrep burcunda doğan bir erkek sosyal toplantılardan kaçınırken Aslan kızı partileri sever. Peki, bunlara rağmen onları bir araya getiren şey nedir? Büyük ihtimalle, her birinin diğerinde belirli bir güç olduğunu algılamasıdır. Bu, ikisinin de yaşamlarında ihtiyaç duyduğu ve saygıyla karşıladığı bir özelliktir.

Bir araya geldikleri zaman sevgi dolu ve cinsel açıdan son derecede tutkulu bir çift olabilirler. Fakat onları bağlayan başka unsurlar yoksa ilişkilerinin uzun sürmesi beklenmez. Yatak odasının ötesinde de uyumlu olmak için bazı sorunlarla mücadele etmeleri gerekir. Aslan kızı sürekli olarak hayranlık dolu sözler duyma ister. Akrep erkeği, ona hayran olsa bile bunu yeterince sık söylemeyebilir. Ayrıca, bu adam Aslan kızının güneşli havasını bozan çok derin ve karanlık ruh hallerine girme eğilimindedir.

Akrep burcu erkeği karanlığa düştüğünde Aslan burcu kadını ona her zaman ulaşacak ve ışığa dönmesi için yol göstermeye çalışacaktır. Ancak, erkek onun müdahalelerini istemeyip tek başına kalmayı tercih ettiğinde sinirlenebilir.

İki tarafın da kararlı insanlar olduğu göz önüne alındığında Aslan burcu kadını – Akrep burcu erkeği ilişkisinin iyi gitmesi için umut vardır; her ikisi için de doyurucu olan, maddi açıdan başarılı bir ilişki kurabilirler. Sosyal etkinliklere ayırmak istedikleri zaman açısından çok farklı insanlar olmalarına rağmen birlikte mutlu olmaları mümkündür ki bunun için büyük ölçüde Aslan kızının büyük kalbine teşekkür etmek gerekir. Erkeğin ruh halini ve duygusal derinliklerini anlamayı öğrenir ve onları paylaşmasa da anlayışla karşılamaya çalışır.

İlişkileri çoğu zaman tutkulu, yoğun ve zorludur. Birbirlerine uyum sağlamaya istekli olurlarsa uzun vadeli, kalıcı bir ilişki kurabilirler.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Akrep Erkeği Başak Kadını

Akrep Erkeği Terazi Kadını

Akrep Erkeği Yengeç Kadını

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.