xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Akrep Erkeği – Boğa Kadını Aşk Uyumu

0 3.067

Zodyak spektrumunun farklı uçlarında yer alan Akrep erkeği – Boğa kadını ikilisi, bu yüzden ya birbirlerini tamamlar, ya da ters düşerler. Bazı kişilik farklılıklarının önüne geçebilirlerse, karşıtlar olarak birbirlerini çekerler. Bunu yapamazlarsa, dişi boğanın öfkesi ve erkek akrebin zehirli iğnesi yüzünden sorunlar yaşarlar.

Akrep burcu erkeği başlangıçta son derecede gizemli ve okunması zor bir adamdır. Ancak, onu tanıdıktan sonra, ailesi, partneri ve arkadaşlarıyla ilgilenmek için büyük bir çaba harcayan biri olduğunu fark edersiniz. Kusurlarını ve güvensizliklerini sadece kendisinin seçtiği birkaç kişi görebilir. Onun bariyerlerini aşabilirseniz, doğuştan gelen bağımsız ihtiyacına rağmen size sadık kalacak gerçek bir romantikle karşılaşırsınız.

Koruyucu yönü çok güçlü olan bir erkektir, bu yüzden kıskanç da olabilir. Düş kırıklığına uğrar veya kendisine sadakatsizlik edildiğini hissederse affetmeyen, intikamcı birine dönüşebilir. Sonuç olarak o, her türlü duyguyu tutkuyla yaşayan bir adamdır.

Tutkulu tarafı  ve güçlü sezgileri yatak odasında kendisi için bir avantaj olabilir. İnsanların verdiği fiziksel ve duygusal ipuçlarını okumakta çok iyidir. Bu yüzden, sevgilisinin ne istediğini bilmeyen bir erkek akrebe az rastlanır.

Boğa burcu kadını ayakları yere basan bir insandır. Genellikle kaygısız, geniş bir tavrı vardır ama kolay lokma değildir. Akrebin güçlü iradesiyle rekabet eder ve gerektiği zaman hakim tarafını rahatlıkla ortaya koyar. İstediği bir şeyi elde etmek söz konusu olduğunda iddialı ve çok inatçı olabilir.

Aşk da dahil olmak üzere her türlü girişimi için zaman ayırmayı sever. Çoğu durumda, bir şeyin, bir fırsatın üstüne atlamadan önce durumu değerlendirir. Zira güvenmek onun için önemlidir. Ancak aklından geçenleri özgürce ifade edebileceği güvenli bir alanda olduğuna inandığı zaman ciddi bir ilişkiye girer. Şövalyece hareketlerden ve kendisine kur yapılmasından etkilenir.

Dişi boğa, aşka düştüğü zaman, erkek akrebin tutkusunu paylaşır. Hayatın diğer yönlerinde olduğu gibi cinsellikte de eylemi yavaşlatmaya eğilimlidir ama partnerinin yolunu takip etmek için her zaman isteklidir.

Aşk gerçekten bir Boğa kadınının en iyi yönlerini ortaya çıkarır. Mutlu olduğu zaman toprak kadar besleyici ve bereketlidir. Ancak, aile saadetine yönelik bir tehdit gördüğü zaman kıskanç ve sahiplenici davranabilir. Kışkırtıldığı zaman öfkesi kontrolden çıkabilir.

Akrep Burcu Erkeği – Boğa Burcu Kadını

Bu ikilinin arasındaki duygusal bağlantı yoğundur. Erkek de, kadın da güçlü sezgileri olan insanlardır; bu yüzden birbirlerinin ne hissettiğini bilirler. Aralarındaki samimiyet ve cinsel çekim de güçlüdür. İster iki sevgili, ister iki arkadaş olsunlar; duygularını ve fikirlerini paylaşmak için heveslidirler.

Yatak odasında genellikle mükemmel bir uyum içindedirler. Dişi boğanın kadınsı enerjisi erkek akrebin canlılığıyla iyi uyuşur ve birbirlerinin arzularından beslenirler. Ama ilişkilerinin diğer alanlarında her zaman bu kadar uyumlu değildirler.

İkisi de güçlü iradeli ve becerikli insanlardır ve birbirlerinin bu yönlerini eşit derecede takdir ederler. Çok güçlü kişiliklere sahip sabit işaretler olarak, birçok ortak noktaları vardır. İlkelerine sıkı sıkıya sarılırlar, her zaman sorumluluk almaya hazırdırlar ve değişimden hoşlanmazlar. İkisi de aşkı ciddiye alan ve uzun vadeli bir ilişki isteyen insanlardır.

 

Bu ortak nitelikleri, ikisi de aynı sayfada olduğunda sağlam bir ilişki kurmalarına yol açabilir. Akrep erkeği – Boğa kadını ikilisi gelecek için ortak bir vizyona sahip oldukları zaman önlerine geçebilecek bir şey yoktur. Son derecede uyumludurlar. Ancak, bir konuda aynı fikirde olmadıkları zaman bu özellikleri onlara karşı çalışabilir.

İkisi de duygu ve düşüncelerini ifade etmede iyi değildirler. Bu, bazen birbirlerini yanlış anlamalarına yol açabilir.

Pratik ve rasyonel Boğa kızı, Akrep burcundan olan partnerinin gizlilik ve karmaşıklık ihtiyacını anlamaz. Erkeğin onunla kendini yalnız hissetmesine ve aklının karışmasına yol açmayacak şekilde iletişim kurmanın yolunu bulması gerekir.

Öte yandan kadın da bu enerjik ve karmaşık adam hakkındaki her şeyi bilemeyeceği gerçeğini kabul etmesi gerekir. Fakat dişi boğa inatçıdır ve bir noktadan sonra öfkelenir. Bu iyiye işaret değildir. Bu durum erkek akrebin de zehirli iğnesini ortaya çıkarmasını yol açar.

Aralarındaki tartışmanın sonucu bile gerçek olmayabilir. Zira erkek akrep, sırf tartışmanın bitmesi için partnerinin kazandığını düşünmesine izin verebilir. Fakat perde arkasında manipülatif ve sinsi olabilen bir adamdır kendisi. Partnerine fark ettirmeden ilişkiyi başka bir yönden kontrol eder. Boğa kızının bunu keşfetmesi halinde aralarındaki sevgi dolu ilişki sonu gelmeyen bir vahşi tartışmalar silsilesine dönüşebilir.

Kadın öfkesini kontrol edebilir ve erkek de kendini ona açarsa birbirleri için sadık birer hayat yoldaşı olabilirler. Uzun süreli bir mutluluk için ikisinin de sabırlı ve esnek olması gerekir. Çatıştıkları zamanlardaki davranışları çok önemlidir.  Kavga ederken bağırmaktan, öfkelenmekten kaçınmalıdırlar. Birbirlerine saygı duymazlarsa ilişkiyi yürütemezler.

Erkek akrep kontrol etmeye ve kin tutmaya meyilli bir insandır. Dişi boğanın sabırlı ve esnek olduğu doğrudur, ama sınırları da vardır. İkisi de sahiplenmeye ve kıskanmaya meyillidirler. Birlikte çok güçlü olabilirler, ama aynı zamanda şiddetli çekişmeleri de olabilir. Duygusal seviyeleri o kadar farklıdır ki birbirlerine adapte olmakta zorlanırlar. Erkeğin ruh halindeki yoğun duygusal değişimler gerçekten sabırlı bir insan olan bu kadını bile çileden çıkarabilir.

Akrep erkeği – Boğa kadını ilişkisinde taraflar arasında çekim ve tutku vardır ama kendiliğinden gelişen bir aşk uyumu yoktur. Kalıcı bir bağlantı kurma şansına sahiptirler. Fakat bunu başarmak, birlikte mutlu olabilmek için çok fazla çaba göstermeleri gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.