xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Akrep Erkeği İle Flört Edenlerin Bilmesi Gereken Şeyler

0 2.488

Bir Akrep erkeği ile flört ediyorsanız yıldızların beraberliğiniz hakkındaki fikirlerini merak ediyor olabilirsiniz. Her şeyi buna göre ayarlayacak haliniz yok tabii ama bazı ipuçları işinize yarayabilir.

Bir su gurubu üyesi olan bu adam tutkulu, yoğun, duygusal ve gizemlidir. En uyumlu olduğu burç Yengeç burcudur. Akrep ile Yengeç arasında doğal bir uyum vardır. Güven ve samimiyet konusunda ikisi de olağanüstüdür. Benzer şeyleri Akrep – Başak eşleşmesi için de söyleyebiliriz. Aşk söz konusu olduğunda hiçbir burç Başak kadar adanmış değildir. Akrep, Başak’ın ne kadar sadık olduğunu algıladığında aralarında çok sıkı bir bağ oluşur.

Akrep burcu dönüşüm ve değişim gezegeni Pluto ile eylem ve enerji gezegeni Mars tarafından yönetilir. Bu, burcun üyelerinin yüzeyin hemen altında gizli bir yoğunluk volkanı barındıran gizemli figürler olmalarına yol açar. Onlar sadık, adanmış ve kendi yollarına saplanmış insanlardır. Aynı zamanda duygusal olarak akışkan ve tutku doludurlar.

Akrep burcu erkeği aşk hayatında “Ya hep, ha hiç” diyen bir adamdır, ortası yoktur. Bu yüzden, karşınızda duvarlarını yıkarsa, size tamamen hayran kaldığından emin olabilirsiniz.

Onun dışarıdan soğuk görünmesine aldanmayın, yüzeyin hemen altında görüp görebileceğiniz en yoğun adam bulunmaktadır. Hiçbir konu onun için tabu değildir. Her konuyu ele alabilir. Duygusal ve psikolojik açıdan çok derindir ve inanılmaz derecede kurnazdır. Bir Akrebi anlamak başlı başına bir deneyimdir. Onunla beraber yaptığınız her şeyi yoğunlaştırarak bir adım daha ileriye götürür.

Bağlılığı da çok büyüktür. Zira, insanların kafasında dönüp duran vahşi düşünceleri yargılamasından korkar. Bu yüzden, başkalarının iç dünyasına girmesine kolay kolay izin vermez. İlk birkaç buluşmadan sonra sizi bazı psikolojik testlere tabi tutacaktır. Sonuçta, sizi içeriye aldığı zaman, tam olarak alır.

Savaş tanrısı Mars’ın üzerindeki etkisinin bir sonucu olarak, sevdiklerine karşı son derecede koruyucudur. Akrep kadar sadık, tutkulu ve ateşli birini kolay kolay bulamazsınız. Partnerinden yüzde yüz emin olmadıkça ilişkiye girmez, girdiği zaman da her şeyini sunar.

Yemeye, ,içmeye ve cinselliğe düşkündür. Her türlü zevke düşkündür aslında. Bir Akrep erkeği ile flört ederken bedensel hazları da yoğun yaşarsınız, ancak, duygusal yoğunluk bambaşkadır. Zaman içinde işler ters gitse bile, onu kolayca unutamazsınız. Bütün kalbiyle sever ve hayatın seyrini değiştirecek bir ilişki vaat eder.

Çatışmalar ve kavgalar sırasında kendini gerçek bir akrep gibi koruyabilir. Neyse ki onunla yaşanan çatışmalar nadiren çok ileri bir noktaya kadar gider. Sonuçta sabit bir işarettir, hızla harekete geçen biri değildir.

Kıskanç ve kontrolcüdür. Güç ve kontrol sorunları bütün Akreplerin ilişkileri sırasında yaşadığı sorunlardır. Neyse ki sınırların farkındadırlar. Kendi kurallarınızı belirler ve uygularsanız size uymak için çaba gösterirler.

Akrep burcu erkeği yüzeyselliğin kokusunu bir kilometre öteden alır. Sadece kendisiyle dürüstçe beraber olmak isteyen kadınlarla ilgilenir, bu yüzden, samimi değilseniz uzun süre sizinle kalmayacaktır. O çok derin, çok katmanlı bir adamdır. Ancak, size kendini açacak kadar güveneceği zamanı bekleyip özünü gördüğünüz zaman, buna değdiğini düşüneceksiniz. Yoğunluk ve duygusal dramlara yatkınlık açısından kötü bir ünü olabilir ama sunacağı sevgi ve tutku bu yönlerinin üstüne çıkacak kadar büyük ve güçlüdür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.