xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Akrep Erkeği – Kova Kadını Aşk Uyumu

0 3.446

Akrep burcu erkeği – Kova burcu kadını kombinasyonu zorlu bir kombinasyondur, zira taraflar birbirine oldukça zıttır. Bu ilişkide sevgi tabii ki birtakım sorunları halledebilir ama hayati önem taşıyan unsurlar kabul ve anlayıştır.

İkisi de uzlaşmaya meyilli kişiler değildirler. Özgürlüğüne değer veren ve onu ne pahasına olursa olsun elinde tutmak isteyen Kova kadını kıskanç Akrep erkeğini memnun etmek için bu yönünü bastırmaz. Erkek kadının zekasına, kadın erkeğin iç gücüne hayran olsa da Akrep erkeği – Kova kadını beraberliğinde öyle güçlü bir duygusal bağlantı, bir tutku yoktur. Zaten ikisi de tutkuyu bir zayıflık, insanı savunmasız bırakan bir şey gibi görürler.

Akrep burcu erkeği yaptığı her şeyi yoğun bir şekilde yapar. İnatçıdır, öz denetimi yüksektir ve hayatına hakimdir. Sağlam, katı bir adamdır. Güvenini ve sadakatini bunu hak ettiğini gösteren insanlara verir. Kova burcu kadını arkadaş canlısı bir insandır. Şeffaf bir doğası vardır, diplomasiden nefret eder ve yaklaşımları hemen hiçbir zaman diplomatik değildir. İnatçıdır ve oldukça bağımsız bir kişiliğe sahiptir.

Kova burcu kadını – Akrep burcu erkeği ilişkisinde erkeğin yoğun duyguları kadına yabancı gelir. Akrep erkeği istediği duygusal taahhüdü Kova kadınından kolay kolay alamaz. İkisinin de ödün vermekten hoşlanmayan kişiler olmaları mutlu bir ilişki ihtimalinin önünde dikilen önemli bir engeldir.

Akrep erkeğinin kolay anlaşılmayan, akıl erdirilemeyen ruh hali bir süre sonra Kova kadınına ağırlık vermeye başlar. Kova burcu kadını ona karşı mantıklı davranmak ve duygularını analiz etmesine yardımcı olmak ister fakat Akrep erkeğinin böyle bir derdi olmadığını anlamaz. O kendi duygularını anlamak değil onlarla birlikte yaşamak istemekte ve kadından da bunu beklemektedir. Fakat bu gerçekleşmez.

Akrep erkeği de Kova kadınına sezgilerini ve içgüdülerini dinlemenin değerini öğretmek ister ama onun süper akılcı dünyasına ulaşamaz, kaldı ki kadın da içgüdüleriyle değil beyniyle yaşamak isteyen biridir. İkisi de birbirlerinin sırlarını araştırır, fakat kendi sırlarını kendilerine saklamaya çalışırlar. Bu çiftin duygu, tutku ve rasyonel düşünme dengesini tutturması oldukça zordur.

Her 2 taraf da bir orta yol bulmaya istekli olmadığından ve temelde birbirlerine zıt olduklarından Akrep erkeği – Kova kadını ikilisi zamana karşı dayanabilecek gibi görünmemektedir. Elbette ki gerçek sevginin olduğu yerde uzun süreli bir beraberlik de mümkündür ama cinsel düzeyde bile çok az ortak noktası olan bu çifti bir arada tutacak pek fazla şey yoktur. Akrebin cinselliği aç ve derinden duygusal iken Kova sınırlardan ve duygulardan arınmış bir cinselliği tercih eder ve hükmeden bir partnerle olmakta zorluk çeker.

Son derecede güçlü iradeleri olan bu ikilinin sürekli bir arada kalması için onları bir araya getiren çok kuvvetli, çok çekici bir unsur olması gerekir. Evliliklerinin yürümesi de genellikle gerçekleri görmezden gelebilmeleri ve evliliğin güvencesine sığınma fikrini benimsemeleri sayesinde olur. İkisi de diğer burçların insanlarıyla uyumlu bir evlilik kurmalarının kolay olmayacağının ve kötü insanlarla, kötülüklerle dolu olan bu dünyada birbirlerinin ayakta kalmasına yardımcı olabileceklerinin farkındadırlar.

Kova kadını – Akrep erkeği ilişkisinin duygusal dengeye ulaşması için erkeğin partnerinin hiçbir zaman tamamen kendisine ait olmayacağının, her zaman bağımsızlığını koruyacağının farkında olması gerekir. Kova kadını da kendi duygusal derinlikleriyle yüzleşmeli ve romantik ilişkilere yaklaşımlarında bazı değişiklikler yapmaya razı gelmelidir; böylece Akrep erkeğinin duygusal doğasını biraz olsun anlayabilir.

İkisi de heyecana değer veriyor olsalar da bu kadınla erkeğin eşlerinde değer verdikleri, olmasını istedikleri şeylerin çoğu birbirinden farklıdır. Kova özgür bir ruha, bağımsızlığa ve net bir iletişime değer verirken Akrep için önemli olan şeyler taahhüt, cinsellik ve derin duygusal bağlardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.