xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Akrep Erkeği – Terazi Kadını Aşk Uyumu

0 8.027

Uzun vadeli olabilmesi için epeyce çaba gösterilmesi gereken bir ilişkidir Akrep erkeği – Terazi kadını ilişkisi. Aşkı ve romantizmi sürdürebilmek için devamlı olarak çaba göstermeleri gerekir.

Farklı doğalara, farklı bakış açılarına sahiptirler ve sıklıkla anlaşmazlığa düşebilirler. Problemleri farklı şekillerde çözerler. Kadın bir konunun veya durumun 2 tarafını da görmek için her şeyi ince ince tartar, bir çözüme ulaşmak için başkalarıyla diyalog kurar ve tavsiye ister.  Erkek ise uçlarda yaşayan bir adamdır, ona göre her şey ya doğru, ya yanlıştır. Bağımsız ve kendine güveni yüksek bir insandır, cevapları kendi içinde arar, başkalarının tavsiyesine ihtiyaç duymaz.

Akrep burcu erkeği derin, yoğun bir kişiliğe sahiptir, hassastır, son derecede şüphecidir. Yüksek değerlere sahiptir, duygusal zekasını güzel amaçlar için kullanır. Bir ilişki içindeyken oldukça sevecen ve koruyucudur, her zaman partnerinin önünde durur ve onu dünyevi problemlerden uzak tutmaya çalışır.

Gizemlidir, kimse onu her yönüyle tanımaz, fakat sevgilisine güvendiyse kendini daha fazla açar. Güçlü bir kişiliğe ve Terazi kadınının hafif, romantik hayallerine fazla gelebilecek kadar yoğun bir şehvet duygusuna sahip bir erkektir. Çiftin uyumluluğu daha çok zeka uyumu düzeyindedir.

Terazi burcu kadını zarif, karizmatik, sosyallik açısından inanılmaz derecede becerikli, incelikli ve fedakar bir kadındır. Keskin, mantıklı bir zihne sahiptir. İkna yeteneği yüksektir. Genellikle insanlar ona kolayca açılır ve duygularını anlatırlar.

Hemen her burcun erkeği için mükemmel bir partner olmasını sağlayan bir özelliğe sahiptir: Beraber olduğu erkeğin davranışlarını sever ve destekler, ona üst seviyede güç verir. Nazik bir karaktere sahip olmasına rağmen Akrep erkeğinin gücü onu korkutmaz, zira göründüğünden daha güçlü bir kadındır. Sosyal ve sempatiktir, esprilidir, katıldığı toplantılarda herkesle konuşur ve sohbetleri canlandırır. Bu özelliğiyle, keskin tartışmaları seven Akrebin dikkatini çeker. Kendisi de  başlangıçta adamın gizemli kişiliğine doğru çekilir.

O, karşısındaki kişiye güveninceye kadar gerçek benliğini göstermeyecek bir adamdır. Akrep burcu erkeği – Terazi burcu kadını beraberliği çoğu zaman tarafların adımlarını büyük bir dikkatle attığı bir dans gösterisi gibi başlar. Fakat giderek birbirlerine daha çok ısınırlar. Birbirlerini çekici bulmamaları söz konusu değildir, mesele, ilişkilerindeki çelişkileri gidermek için baya sabır göstermelerinin gerekmesidir.

Akrep erkeğinin bu ilişkide kadını ne kadar sevdiğini sözlü olarak da belirtmeyi öğrenmesi gerekir, çünkü Terazi buna ihtiyaç duyar. O, sevgisini ve bağlılığını sözlü olarak rahatça ifade edebilen bir kadındır. Bir bakışla veya küçük bir dokunuşla bile hislerini aktarabilir. Partnerinden de bunu bekler.

Akrebin kapalı kişiliği başlangıçta gizemiyle çekici gelse bile onun için biraz rahatsız edicidir.  Terazi burcu kadını – Akrep burcu erkeği ilişkisinde kadının sürekli olarak mücadele edeceği bir sorundur bu, çünkü aralarındaki uyumun gelişmesini çok ister. Kadının erkeğin ne düşündüğünden veya hissettiğinden emin olamaması uyum sağlamalarını zorlaştırabilir.

Aralarındaki farklılıklardan biri de erkeğin mali konularda dikkatli ve bütçesini dikkatli yöneten biri olmasına karşın kadının parasını daha rahat bir şekilde harcamasıdır. Bu, erkeğin sert bir tepki vermesine yol açabilir. Terazi için bu bir sürprizdir ve soruna bir çözüm bulmaya çalışır. Bu süreç uzarsa erkek sabırsızlanıp kendi çözümünü uygular ve kadının bu çözümü kabul etmemesi halinde aralarında çatışma çıkabilir.

Terazi kadını insanları yönlendirmeyi, akıl vermeyi sever. Genellikle insanlara çabuk güvenir, onların iyi taraflarını görür. Dışa dönük bir kadındır. Nazik ve diplomatiktir, potansiyel çatışmaları önlemek, tartışmaları tatlıya bağlamak ister.

Akrep erkeği ise inançlarını ve alışkanlıkları konusunda katıdır, yönlendirilmeye direnir. Onun fikirleri tartışmaya açık değildir. İnsanlara güvenmesi uzun zaman alır. İçine kapalı bir adamdır, sosyalleşmekle pek ilgilenmez. Yalnız kalmayı veya partneriyle baş başa olmayı tercih eder. Kışkırtıcıdır, insanları provoke etmeyi sever, bazen kabalık derecesinde açık sözlü olabilir. Başkalarını mutlu etmek için de olsa, yalan söylemeyi sevmez.

Akrep erkeği – Terazi kadını aşk ilişkisi çoğu durumda erkeğin sabırsız ve kontrolsüz davranışlarından dolayı daha güçlü hale gelmeden yara alır. Aralarında genellikle güçlü bir başlangıç çekimi olsa da, ilişkilerinin sürmesini sağlamak için çaba göstermeleri gerekir. Zihniyetleri ne kadar farklı olursa olsun, ikisi de ilişkilerine bağlı kalan ve bitmesini istemeyen insanlardır.

Kadının çözüm bulma konusundaki ustalığı ve taviz verme eğilimi beraberlikleri için bir şans olabilir. İlişkilerinin ilk başlarında yakaladıkları uyumu devam ettirmek için iki taraf da emek vermelidir. Yüzeyde tutkulu ve sevecen bir ilişki kurabilirler, ancak bu ilişkiyi derinleştirmeleri kolay olmayacaktır.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Akrep Erkeği – Terazi Kadını

Akrep Erkeği – Başak Kadını

Akrep Erkeği – Kova Kadını

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.