xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Akrep Erkeği – Yay Kadını Aşk Uyumu

0 4.177

Akrep erkeği – Yay kadını beraberliği genellikle sürekli bir mücadele içinde geçer. Biri ateş, diğeri su grubu üyesidir ve ilk bakışta uzun vadeli bir aşk ilişkisi için pek şansları yok gibidir. Birlikte kalmak istiyorlarsa birçok konuda uzlaşmaları gerekir.

Akrep burcu erkeği gizemli, karamsar ve biraz da karanlık bir adamdır. Duyguları ve motivasyonları her zaman tutkulu ve yoğundur. Hiçbir şeyi dışarıdan görünene göre yorumlamaz. Sezgileri güçlüdür ve insanları okuma konusunda çok iyidir. Bu yüzden neredeyse herkesle ilişki kurabilir, ancak, sıkı bir yakınlık kurduğu insanlar sayılıdır. Zodyak burçlar kuşağının en güvenilir işaretlerinden biridir. İhtiyaçları karşılayan ve sahip çıkan, koruyan insan konumundadır.

Yay burcu kadını hemen hiçbir zaman aşırıya kaçmaktan korkmaz, bu yüzden kesinlikle vahşi bir tarafı vardır. İçinden geldiği gibi davranan, tutkulu ve iyimser bir insandır. Yüce hedefleri ve tutkuları olan bir hayalperesttir. Macerayı sevmesi, dolu dolu yaşama tutkusunu arttırır. Hürriyetine büyük önem veren, yaşadığı ortam boğucu olmaya başladığında çekip gitme eğiliminde olan bir kadındır.

Dürüstlük ve açıklık, Yay burcu kadınının en güçlü yönleri arasındadır. Samimi davranır, gizlediği pek bir şey yoktur, gizemli biri değildir. Bu, başkalarının duygularını keşfetmeyi seven Akrep erkeğini amaçsız bırakabilir.

Yay’ın ilişkiyi daha ciddi bir aşamaya getirmek konusunda aceleci olmaması da bir sorun olabilir. Çoğu zaman anı yaşama eğiliminde olan bu özgür ruhlu kadın, uzun süre keyifli buluşmalarla yetinebilir. Akrep erkeği ise, ona bağlandı zaman daha fazlasını ister.

Farklı yapıları göz önünde bulundurulduğunda ikisinin iyi bir çift oluşturması zordur ama imkansız değildir. Erkek kadının bağımsızlığını takdir ederken, kadın da onun derinliğine hayran kalır. Akrep erkeğinin kendisi hakkında fazla bilgi sunmaması Yay kadınını rahatsız etmez. Çünkü bunu bir meydan okuma gibi kabul eder ve onu aklını ve sezgilerini kullanarak çözmeye çalışmaktan hoşlanır. Kaygısız tutumuyla Akrep’in gizemli kalmasına izin verir ki onun istediği de tam olarak budur. Ancak, onun canlı ve eğlenceli kişiliği daha aklı başında bir insan olan Akrebi biraz zorlayabilir.

Akrep erkeğinin eğlenceli biri olmadığı söylenemez ama onun zekası ve çekiciliği yüzeyin derinliklerinde bir yerden gelir. Kişiliği Yayınki kadar hafif, parlak, rahat ve iyimser değildir. Böylece birbirlerine farklı bakış açıları sunarlar. İlişkileri anlık değildir ama yeterli çekim oluştuğu zaman yatak odasına taşınır. Akrep burcu erkeği bu noktada baştan çıkarıcı yönünü devreye sokar. Partnerini çeker ve tutkulu tarzıyla mutlu eder.

Bu ikili yatakta gerçekten son derecede uyumludurlar. Ancak, Yay kadını daha fiziksellik odaklı bir insandır ve cinsel ilişkilerini Akrep kadar derin hissetmez. Onun daha çok iyi vakit geçirme eğiliminde olması işi daha ciddiye alan biri olan Akrebi rahatsız edebilir. O, kendisine bağlı olacak birini ister ama Yay kızı bunu her zaman yapacak biri değildir. Bu, ikisi arasında sürekli bir mücadele konusu olabilir.

Yay kadını daima hareket halindedir, Akrep ise daha kararlı ve istikrarlıdır. Beraber yaşama veya evlilik durumunda ilişkinin finansal durumunu çok ciddiye alır. Yay kızının bu konudaki rahatlığı ve düşüncesizce harcama yapma eğilimi onu çıldırtabilir.

Akrep erkeği – Yay kadını ilişkisinde iki taraf da baskın ve yoğun kişilikli insanlardır. Yay, bir anlaşmazlık çıktığı zaman, mutlu olmaya devam edeceklerine inanmaya devam eder. Fakat ortalık yatıştığı zaman çok sert bir tepki verebilir. Onun oku da Akrebin iğnesi kadar zehirli olabilir. İkisi de geri adım atmazsa işler kötüye gider.

Akrep erkeğini Yay kadınına çeken şeyin ne olduğunu görmek zordur, ancak Yayın her tarafından taşan yaşam sevgisi ve iyi, olumlu kişiliği bulaşıcıdır. Akrebin güçlü cinsel dürtüleriyle Yayın tutkusu da birbiriyle uyumludur.

Aşk uyumu sadece cinselliğe dayanan bir şey olsaydı bu çiftin pek bir endişesi olmazdı. Fakat bir ilişkinin başka değerleri de vardır ve bu erkekle kadının duygusal yoğunlukları ve bakış açıları gerçekten farklıdır.

Akrep materyalist olma eğilimindedir, bu yüzden Yayı onun için para harcayabileceği yerlere götürebilir. Sevdiği birine olan ilgisini bu şekilde göstermeyi sever. Bu durum Yay kadınının bağımsız doğası ile çakışabilir. Kendini borçlu hissetmeyi sevmez. İhtiyaçlarını kendi imkanlarıyla karşılayabileceğini düşünür. Fakat, Akrebin kendini bir tedarik edici olarak gördüğünü unutmamak ve arada bir olsun doğasına göre davranmasına izin vermek gerekir.

Akrep erkeği kendi hayatının kontrolünü elinde tutmak istediği gibi sevgilisini de kontrol etmek ister. Ancak, Yay kadınının birinin denetimi veya baskısı altında olmaya tahammülü yoktur. Onun yola gelmeyi reddetmesi, bir yuva kurma fikrine hevesle atlamaması Akrep erkeğinin kıskançlık ve iyelik duygularını iyice şiddetlendirir. Yay kadını kıskanılmaktan gurur duyacak biri değildir – bunu sadece can sıkıcı bulur.

İlişkileri, bir arkadaşlıkla başlarsa en iyi sonucu verir. Bu durumda, romantik bir ilişkiye başladıkları zaman arkadaşlıklarının ne kadar keyifli ve değerli olduğunu hatırlar ve ona göre hareket ederler.

Birbirlerinin olumlu taraflarına odaklanmaları ve birbirlerine neler öğretebileceklerini fark etmeleri önemlidir. Yay kızı, tamamen yeni ve farklı dünyalar keşfetmesini, yeni insanlarla tanışmasını sağlayarak Akrep erkeğinin hayatına renk katabilir. Ayrıca onun daha rahat ve iyimser biri olmasına da katkısı olur. Erkek de onun daha olgun ve sorumlu biri olmasına yardım edebilir.

Fakat dikkat etmezlerse birbirlerine büyük zarar da verebilirler. Bu ilişki Yay kadınını fena halde köreltebilir. Akrebin kinci tarafı bu açık ve dürüst kadının kafasını karıştırır ve incinmesine yol açar. Akrep de, onun dürüstlüğünü takdir etmek beraber, bunun bazen kendisine acı verdiğini inkar edemez. Beraberliklerinin kötü bir aşamadan geçtiği zamanlarda uyum sağlamaları gerçekten çok zor olabilir.

Akrep erkeği – Yay kadını beraberliğinde iki taraf da gelişmiş bir mizah anlayışına sahip, zeki kişilerdir ve birlikte çok eğlenirler.  Birbirlerinden oldukça hoşlanır ve birbirlerine saygı duyarlar, fakat aralarındaki sevginin bir ömür sürmesi pek muhtemel değildir. Bunun için ikisinin de ciddi derecede anlayışlı davranması ve fedakarlık yapması gerekir.

Plüton yönetimindeki Akrebin karanlık, duygusal derinlikleriyle Jüpiter yönetimindeki Yayın iyimser ve dürüst doğası arasında belirgin bir uyumsuzluk vardır. Kadının daha az eleştirel davranması ve keskin diline, erkeğin de sahiplenme ve kontrol etme güdülerine hakim olması uyumlu bir ilişki yürütmelerini kolaylaştırır.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Akrep Erkeği – Terazi Kadını

Akrep Erkeği – Başak Kadını

Akrep Erkeği – Kova Kadını

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.