xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Akrep Erkeği – Yengeç Kadını Aşk Uyumu

0 2.968

İki kişi arasındaki romantik uyum astrolojik açıdan değerlendirildiğinde, burç elementleri iyi bir başlangıç noktasıdır. Akrep erkeği – Yengeç kadını ilişkisinde iki taraf da su grubu burçlarıdır. Kadın erkeği anlar, çünkü kendi suları da onunkiler kadar derindir. Dişi yengeç, erkek akrebin eril becerilerine uyum sağlayan hafif, kadınsı bir enerjiye sahiptir.

İkisi de gizemli ve duyarlı insanlardır; çift olarak yaptıkları her şey yoğunluk ve duygusal derinlik içerir. Ancak, ilk bakışta, benzerlikleri bu noktada bitiyor gibi görünmektedir. Kendilerini ifade etme biçimleri çok farklıdır. Yine de, farklı yaklaşımları oldukça uyumludur ve birbirlerini dengeleyerek ruhsal açıdan tatmin edici bir kombinasyon oluşturabilirler.

Su grubu burçlarına mensup oldukları için ikisi de hassas bir yapıya sahiptirler. Aralarındaki fark, kadın ara sıra duygusal patlamalar yaşarken, erkeğin duygularını içinde tutmasıdır. Bu özelliği birçok kadına gizemli görünmesine yol açar, fakat Yengeç kızı, neredeyse aşılmaz görünen güç alanını aşıp ona ulaşabilecek kadar güçlü sezgilere sahiptir. Partneri onu fazla dürtmediği, kışkırtmadığı taktirde erkek onun gizli dünyasını görmesine ve hatta orada keşfettiği yumuşak ve nazik tarzı takdir etmesine izin verir. Bu yakınlıktan ötürü, kadının ruh halindeki dalgalanmalarla baş etmek için diğer erkeklerden daha istekli olabilir.

Akrep burcu erkeği – Yengeç burcu kadını beraberliğinde erkek kadının üzerinde sakinleştirici bir etki yaparken, kadın da onun duygularını yönlendirmesine yardım eder. Bu, aralarındaki bağı güçlendirir ve ikisinin de hem birey olarak, hem de ilişki içinde büyümelerine yardımcı olur.

Aralarındaki duygusal bağlantı son derecede güçlüdür. Sağlam bir iletişim kurarlar, samimi ve cinsel yönden tatmin edici bir ilişkileri olur. Bazı nitelikleri ve ayrıca birkaç olumsuz özelliği paylaştıkları için birbirlerini gayet iyi anlarlar. Birlikte zaman geçirmekten keyif alırlar.

Aşık Yengeç kadını ilgili ve özenlidir. İnsanları gizemli yapısıyla bir mıknatıs gibi çeken Akrep erkeğine karşı koyamaz. Partneri, aynı şekilde karşılık vermek şartıyla, ihtiyaç duyduğu her şeyi onda bulabilir.

Akrep burcunda doğmuş bir erkek, serinkanlı bir dış görünüşün altında tutkulu ve sevgi dolu bir insandır. Aşık olduğu zaman sevdiği kadının hayallerini kendi hayalleri gibi benimser. Kıskanç bir adamdır.

Yengeç burcu kadını – Akrep burcu erkeği beraberliği sırasında yaşanabilecek temel sorun erkeğin biraz egemen bir doğası olmasıdır. Kadın bir süre sonra dizginleri ele almak ister, böylece partnerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecektir. Erkek ise kontrolü kolayca karşı tarafa bırakacak biri değildir. İlişkinin kontrolü için savaşırken birbirlerine zarar vermeleri mümkündür. Özellikle çok hakim bir yapısı olan Akrep bunu yapabilir.

Erkeğin düşünce ve eylemlerinde kadın kadar değişken olmaması da aralarında sorun çıkmasına yol açabilir. Bu durum Akrebin inatçı tarafını tetikleyebilir. Partneriyle çatışırsa kırıcı sözleri ve davranışlarıyla onu incitir. Bu, Yengecin onu daha fazla kızdırmamak için kabuğuna çekilmesine yol açar.

Yengeç kızı öngörülemez biri olabilir ve ondan memnun kalmazsa kendi ilişkisini bile tahrip edebilir. Beraberlikten tatmin olduğu sürece erkeğin liderliğini kabul etmeye eğilimlidir. Ona ayak uydurmakta zorlanmaz. Erkek de onun yanında kendisi olabilir – bu çok önemlidir.

Akrep erkeği – Yengeç kadını ikilisi arasındaki romantizm yavaş ama kesin bir şekilde gelişir. İkisi bir aradayken havada çok fazla kıvılcım uçuşur, ama karşılıklı anlayışla uyumlu bir ilişki kurabilirler. Birbirlerini tanıdıkça daha fazla etkilenirler. Uyumlu olduklarını fark ettiklerinde, daha yakın bir ilişkinin kendilerini nereye götüreceğini görmek isterler.

Her ikisi de bir aile ister ve aralarındaki çekim güçlüdür.  Dışarıya çıkıp eğlenmeyi de, evde zaman geçirmeyi de severler. Mutlu bir evlilikleri olabilir. Ebeveyn olma ve çocuklarını doğru bir şekilde eğitmeye çalışma fikrini severler.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Akrep Erkeği – Yay Kadını

Akrep Erkeği – Terazi Kadını

Akrep Erkeği – Kova Kadını

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.