xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Akrep Kadını-Aslan Erkeği

0 1.603

Tüm duygu, düşünce ve hareketlerinde tutkulu bir insan olan Akrep kadınının Aslan erkeğiyle sürekli bir ilişki kurabilmesi için kendini ona uydurması gerekecektir. Her iki taraf da ani tepkiler vermeye eğilimli olduğu için aralarında bir uyum kurulsa bile bu her an patlamaya hazır bir uyum olabilir.

Yatakta harikalar yaratabilecek olan bu ikilinin biri su, diğeri ateş grubundandır ve bu da her zaman riskli bir durumdur. Akrep kadını zor, kıskanç ve partnerini paylaşmayı sevmeyen bir kadındır, intikamcı ve kendine güvenlidir; onun bu güveni pohpohlanmayı seven Aslan erkeğini sarsabilir. Birbirleriyle rekabete girmezlerse ilişkiyi yürütebilirler fakat büyük ihtimalle bu rekabet, olacaktır.

Kadının sadakatiyle erkeğin güçlü sahiplenme duygusu iyi bir kombinasyon da oluşturabilir. Birbirlerini severlerse iyi bir ikili oluşturmaları imkansız değildir. Aslan erkeği mükemmel bir bütünlük arar, oysa Akrep kadını  anaç tarafıyla kadınsı tarafı arasında gidip gelen bir kadındır. Rölantide giden düzenli ilişkileri seven Aslan erkeği Akrep kadınının dengesiz ve fevri hallerinden ötürü sinirlenebilir.

Bu tutkulu erkek sevdiği zaman sahiplenir, şımartır ve ikinizin çok güzel bir seks hayatınız olabilir. İyi bir ilişki için onun yüksek beklentilerini karşılamanız gerekir ama kölesi olmak durumunda değilsiniz, kaldı ki bu durum Akrep kadınına uymaz zaten. Aslan erkeğinin güçlü kılıfının altındaki duygulu ve şefkatli erkeğe ulaşabilirseniz onunla uyumunuz daha güzel olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.