xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Akrep Kadını – Balık Erkeği Aşk Uyumu

0 5.446

Biraz sessiz, çok akıllı, karmaşık ve anlaşılması zor bir kadın olan Akrep kadını ile Balık erkeği arasında yoğun ve samimi bir ilişki yaşanır. İkisi birbirlerinin hayatına derinlik, anlam ve heyecan katarlar. Onlar birbirlerinin ruh eşi olan insanlardır. İlişkileri Zodyak uyumluluk cetvelinde üst sıralardadır.

İkisi de maneviyatı güçlü kişilerdir ve birbirlerinin mahremiyet ihtiyacını anlarlar. Erkek kadının kendisine göre daha inatçı olan yapısını yumuşatırken, kadın da erkeğin hayatına duygusal istikrar getirir. Akrebin gücü ve koruması Balığın savunmasız ve özverili doğasını dengelerken, Balık’ın nazik ve yumuşak kalpli kişiliği Akrebin incindiği veya sinirlendiği zamanlarda ona açılabilmesini sağlar. Akrep – Balık kombinasyonu çoğu zaman gerçekten ender rastlanan bir tutku ve romantizm paylaşımı şeklinde görülür. Bu ikilinin uyum sağlamak için büyük bir çaba harcamaları gerekmez.

Sessizlik Akrep kızının doğasının güçlü bir parçasıdır. Derin ve gizemli bir kişiliği olan bir kadındır o, bazen huysuz, somurtkan, hatta soğuk ve uzaktır. Yalnız başına kalma ihtiyacı duyduğu zamanları vardır. Kapalı bir kutuya benzeyen bu kadın, son derecede derin ve kalıcı duygulara sahiptir. Yüzeyde sakin ve cam gibi görünen, ama sularının altında gürül gürül bir hayatın kaynadığı bir göl gibidir.

Başkalarının duygularını ve motivasyonlarını anlamakta çok iyidir. Kendini bir erkeğe bırakmaya pek meyilli olmayan bu kadın sanki samimi davranacak kadar güvenebileceği özel bir erkeği bekliyor gibidir. Ancak doğru kişiyi bulduğuna inandığı zaman kendini açar. O zaman, kafasını ve kalbini bütün kapasiteleriyle ortaya sürer, sadık ve iyi bir partner olur.

Balık erkeğinin başlıca özellikleri hassas, sessiz ve utangaç olmasıdır. Çevresindeki insanlardan kolayca etkilenen biridir, etrafında olup bitenlere bağlı olarak bir dakika içinde dirilebilir veya bir yıkıntıya dönüşebilir. Gerçeği kendi özel dünyasında yeniden şekillendirme yeteneği onu bazen yaratıcı ve romantik kılar, kimi zaman da anlaşılmasını biraz zorlaştırır. Rahat ve güvenli ortamları sever. Karar verme becerisi zayıftır, başkalarının kendisi adına karar vermesini isteme eğilimindedir.

Balık burcu erkeği – Akrep burcu kadını ilişkisi her açıdan çok derin bir ilişkidir. Bu ikili, birleşmenin gerçek anlamını birbirlerini tanıdıktan sonra keşfederler. Hayalleri muazzamdır ve fikirleri asla tükenmez. Hayallerinde, ilişkileri de muhteşemdir. Fakat beraberliklerinin gerçek hayatta da o kadar şahane olduğu söylenemez. Yol boyunca bazı sıkıntılar ve kalp ağrıları da yaşarlar.

İlişkilerinde mükemmel bir uyum olacağının veya sonsuza kadar beraber olacaklarının garantisi yoktur tabii. Fırtınalı ilişkileri başladığı kadar çabuk ve tutkulu bir şekilde sona erme noktasına da gelebilir. Kadın erkeğin yeteri kadar hırslı olmamasından ve hayattan çok az şey beklemesinden rahatsız olabilir. Yine de onlar, çoğu zaman, birbirlerini sevmek için doğmuş kişilerdir.

Akrep de, Balık da su gurubu üyesidir. Akrep sabit özellikli iken Balık değişken ve kararsızdır. Her ikisi de duygusal açıdan duyarlıdırlar, fakat duygularını çok farklı şekillerde ele alırlar. Kadının duyguları yoğun ve güçlüdür, erkek ise daha yüzeysel duygulara sahiptir, duygularını harekete geçiren herkese veya her şeye  doğru çekilen bir sörfçü gibidir.

Balık erkeğini en iyi anlayacak kadın Akrep kadınıdır. Benzer özelliklere sahiptirler, ikisi de duyguları hakkında pek açık sözlü olmayan, paylaşmaktan hoşlanmadıkları sırları olan insanlardır. Birbirlerine derin bir şekilde bağlanabilirler. İlişkilerinin iyi gitme potansiyeli oldukça yüksektir. Birbirlerini iyi anlarlar. Bu karşılıklı anlayış güçlü ve güzel bir evlilik yaşamalarına yol açar.

Birçok seviyede bağlantı kurabilir ve birbirlerini tamamlarlar. Kadın erkekten unutmanın ve affetmenin sonsuza kadar kin tutmaktan daha iyi bir şey olduğunu, insanı hafiflettiğini öğrenir. O da erkeğe fırtınalı dönemlerde kendine daha çok güvenmeyi öğretir. Akrep kızından daha iddiasız ve rahat bir yapısı olan Balık erkeğinin, olayları onun yönetmesiyle ilgili  bir sıkıntısı yoktur. Partneri ondan kendi hayatıyla ilgili olarak daha çok inisiyatif almasını isterse bundan hoşlanmayabilir bile. Ama bu sorun haline gelir, partneri onu fazla eleştirirse suyun altına geri çekilebilir. Akrep kadınının onun nasıl biri olması, neler başarması gerektiğiyle ilgili görkemli düşünceleri olabilir ama bunlarla ona baskı yapmamalıdır.

Akrep kadını – Balık erkeği beraberliğinde iki taraf da sezgiseldir ve birbirlerinin düşünce ve hislerini konuşmadan anlayabilirler. Kadın agresif ve tutkulu, erkek cömert ve büyüleyici derecede romantiktir. Bu adam kendisini kontrol edebilecek, güçlü, bağımsız ancak hassas bir kadınla duygusal olarak tatmin edici bir ilişki kurmaya ihtiyaç duyar.

Erkeğin sakin ve sevimli doğası, hayal gücünü kullanarak kötü durumları iyiye çevirebilme yeteneği aralarındaki bağı daha güçlü ve kalıcı hale getirir. Ama aralarındaki kusursuz romantik birliğin gidişini bozabilecek şeylerden biri de onu bu yönüdür aynı zamanda. Çoğu zaman kendi hayal dünyasında kapalı olarak yaşayan ve duyguları tarafından yönetilen Balığın kendisiyle beraber gerçek dünyada kalması için çabalamak Akrebin keyfini kaçırabilir.

Aralarında doğal bir uyum olan bir ikilidir Akrep burcu kadını – Balık burcu erkeği ikilisi. Kavgaları da uyumları kadar yoğun ve tutkulu olur. İlişkilerinde sorun yaşanmaması için Akrebin kritiklerinde dikkatli olması gerekir. Bu kadın, bazen birini eleştirirken çok ileriye gider. Bunun sıklıkla tekrarlanması Balığı fena halde incitebilir. Onun da duygusal açıdan biraz daha esnek ve rahat olmaya çalışması gerekir.

Kadın keskin saldırganlığını, erkek aşırı duyarlılığını kontrol etmeye çalışırsa ilişkinin şansı daha yüksek olur. Erkeğin dolaylı davranışları ve huysuzluğu ile kadının  takıntılı eğilimleri ve yüksek beklentileri bu beraberliği zora sokabilir. İlişkileri biraz çalkantılı ve melodramatik olur ve her zaman mutlu sonla bitmez. Ama çoğu zaman öyle olması beklenir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Akrep kadını – Boğa erkeği 

Akrep kadını – İkizler erkeği  

Balık erkeği – Terazi kadını

Balık erkeği – Yay kadını

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.