xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Akrep Kadını – İkizler Erkeği Aşk Uyumu

0 10.027

Zodyak’ın en zorlu kombinasyonlarından biridir Akrep kadını – İkizler erkeği beraberliği. Bu ikili arasında başlangıçta oldukça yoğun bir çekim yaşanabilir. İkisi de diğerini ilginç ve çekici bulur.  Ancak, aralarındaki büyük mizaç farklılıkları yüzünden, birbirlerine uyum sağlamakta güçlük çeker ve zamanla ciddi problemler yaşayabilirler.

Akrep burcu kadını hırslı, çalışkan ve akıllı bir insan ve tutkulu bir sevgilidir. Gizemli  kişiliği yüzünden başkalarına çekici ve merak uyandırıcı görünür. Aşırı duygulara sahiptir; sevgisi de, nefreti de yoğun olur. Genelde sakin bir doğası vardır ama kızdırıldığı zaman acımasız biri olabilir.

Kıskanç, hassas ve aşırı derecede koruyucudur. Partnerini kıskandığı zaman onunla tartışmaya girecek veya dramatik sahneler yaratacak biri değildir; çoğu zaman cevabını tokat gibi tek ve güçlü bir tepkiyle verir. Nasıl bir durum söz konusu olursa olsun onun tepkileri güçlü ve yoğundur. Kolay kolay pes etmeyen bir kadındır.

Akrep burcu kadını – İkizler burcu erkeği ilişkisinde yaşanabilecek en önemli sorunlardan biri Akrebin kıskançlığıdır. Akrep başlangıçta İkizlerin parlak zekasından etkilenir ve onu çözmesi gereken bir bulmaca gibi görür. Fakat zaman geçtikçe adamın çılgın doğasına göz yummakta zorlanmaya başlar. Kolayca sıkılabilen ve her zaman yeni fırsatlar arayan bu erkeği yanında tutmak için çok fazla uğraşması gerekebilir. Her zaman derinden ve tutkuyla seven bu kadın, sevgilisi tarafından incitilirse beklenmedik ve güçlü bir tepki verebilir.

İkizler burcu erkeği meraklı, akılcı kişiliği ve mükemmel iletişim yeteneğiyle Zodyak’ın entelektüelleri arasındadır. Flört etme konusunda da oldukça yetenekli bir erkektir kendisi. Zihnindeki karmaşa yüzünden bazen güvenilmez veya çelişkili biri gibi görünebilir ama aslında genel olarak zannedildiği gibi ikiyüzlü bir insan değil, aynı konuyla ilgili birçok bakış açısını temsil eden biridir. Hiçbir şey ona tam olarak açık değildir, çoğu zaman büyük resmi göremez ve ayrıntılarda boğulur.

Davranışları Akrep kadınına kararsız biri olduğunu ve ilişkiyi pek ciddiye almadığını düşündürür. Dinamik ve heyecanlıdır, birçok ilgi alanı olabilir ve ilgilendiği şeylerde kolayca sıkılabilir. Partneri ona ruhunu bütün çıplaklığıyla açar ve her şeyini paylaşırsa ondan da sıkılabilir. Bu yüzden bu adama karşı her zaman biraz derin ve esrarengiz olmakta fayda olduğunu söyleyebiliriz.

İkizler, kıskançlığın her biçimini anlamakta güçlük çeker; zira oldukça bağımsız ve özgürlüğünü seven biridir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi onun bu yönü ile Akrebin kıskançlığı arasındaki çatışma İkizler erkeği – Akrep kadını beraberliğinin en önemli çelişkilerinden birini oluşturur. Akrep kızı entrikalarla dolu, gizemli, durgun ve yoğun bir insandır. Hemen her durumu kendi başına ele alabilir. Sabırlı doğasıyla bazı şeyleri tolere edebilir.

Fakat onu kızdırırsanız büyük ihtimalle pençelerini hissedersiniz. Gizemli doğasıyla İkizler erkeğini derinden uyarır ve onu ilişkinin içinde tutar. Kendisi de erkeğin aklına hayranlık duyar. Fakat hafife alınmaya, küçük oyunlara gelemeyen bir kadındır. Bu adamın uçarı yapısı oldukça yoğun bir duygusallığı olan bu kadını rahatsız edebilir, onun olgunlaşmamış biri olduğunu düşünmesine yol açabilir.

İkizler burcu erkeği – Akrep burcu kadını beraberliğinde uyum sabit değildir, birçok gidiş – gelişler olabilir. Bu çift pek çok tartışma ve ayrılık yaşayabilirler. Fakat çoğu zaman tekrar bir araya gelirler. İlişkileri yorucudur ama zor da olsa uzun vadeli olma potansiyeline sahiptir. Erkek duygularını pek göstermez ve tutkulu bir ilişkiden kaçınır. Evliliğe çok hevesli değildir, bunun bağımsızlığına zarar vereceğinden korkar. O, temelde sosyal, aktif ve açık bir insandır.

Daha kapalı bir yapısı olan Akrep kadını onun toplumsal hayatına ayak uydurmakta güçlük çekebilir.  Yine de, bu ikili, ilişkilerine barış ve uyum getirmek için gayret ederlerse beraberliklerini sürdürebilirler. Bunun şartlarından biri, kadının duygusallığı, sevgisi ve sahipleniciliği ile yaptığı baskının erkeğe nefes aldırmayacak kadar yoğun olmamasıdır.

Erkek de onunla sohbet ederken çok ciddiyetsiz olmamaya çalışmalıdır, çünkü bu kadın saçma konuşmaları sevmez. Fakat onun da İkizler erkeğinin hafifliğine biraz olsun ayak uydurmaya çalışması ve gülümsemesini esirgememesi gerekir.

Başlangıçta ortada güçlü bir mıknatıs varmış gibi birbirlerine doğru çekilen bu ikilinin uzlaşması kolay değil ama mümkündür. Her ilişki emek ister ama onlarınki ekstra emek isteyenler arasındadır.

Erkek kadının yoğun doğasıyla baş etmeyi, kadın da onun güler yüzlü ve dışa dönük kişiliğini takdir etmeyi öğrenmelidir. Barışçıl bir ilişki için aralarında biraz boşluk olması gerekir – buna dikkat etmesi gereken de kız tarafıdır.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Balık Kadını – İkizler Erkeği

İkizler Erkeği – Oğlak Kadını

Akrep Kadını – İkizler Erkeği

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.