xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Akrep Kadını-Terazi Erkeği

0 2.584

Akrep burcu kadını yönlendirilmekten, kendisine emir verilmesinden hoşlanmaz fakat ilişkisinde sürtüşme olmazsa rahat edemeyen, gerekli görürse durduk yerde çatışma çıkarmaya meyilli bir karakter olarak olay yarattığında tepki görmek ister. Akrep kadını-Terazi erkeği ilişkisi bu noktada tıkanabilir. Zira bir uzlaşma insanı olan Terazi erkeğinin tüyleri fikir ayrılığı görünce diken diken olabilir.

Terazi insanları güzellik ve uyumdan hoşlanırlar, fakat herkesin hoşlanması gereken şeylermiş gibi görünen bu kavramlar bazı insanlara batar; mesela Akrep kadınına. Akrep burcu kadını aşırılığa, kavga ve çatışmalara düşkündür; bu da Terazi burcu erkeği için rahatsız edici bir şeydir.

Terazi erkeğinin Akrep kadınının şahsını ve yaşama tarzını anlaması pek mümkün değildir, bu kadın onun için her zaman bir muamma olacaktır. Diğer yandan, bazı dengeler sağlanırsa bu durum uzun soluklu bir ilişkiyi de getirebilir; kadının ona bir bulmaca gibi görünen halleri erkeğin ilgisinin sürekli canlı kalmasına yol açabilir zira.

Bu ikiliden ne çıkacağı bilinmez; dingin ve huzurlu bir ilişki de çıkabilir; tarafların kıskançlıkla birbirini yediği, durmadan kavga ettiği ama bir türlü birbirini bırakamadıkları hareketli ama yıpratıcı bir ilişki de. Akrep kadınının kıskanç ve intikamcı tarafı baskınsa özgürlüğüne ve estetiğe düşkün Terazi erkeğinin daralması da mümkündür.

Akrep kadını-Terazi erkeği ilişkisi arkadaşlık açısından güzel sonuç verebilir; bu dingin ve geniş erkeğin her şeyi kendi içinde yaşayan bu karmaşık kadını en iyi anlayanlardan biri olduğu söylenir. İlişki bağlamında; dışarıdan çok uyumlu görünen ama içeride fırtınaların estiği zor bir ilişki söz konusu olabilir.

Ruh hali iyiyken farklı ve samimi bir eş olabilen fakat üzgün olduğu zamanlarda konuşmanın pek mümkün olmadığı ve kızdığı zaman ağırbaşlılığından iz kalmayan Akrep kadınına karşı Terazi erkeğinin dikkatli olması gerekir. Bu kadının gururunu incitirseniz size düşmanlık besleyebilir, güzel bir kadınla yaptığınız arkadaşça bir konuşmaya bile bozulabilir. Ona güvenebilirsiniz ama özel yaşamını açık etmek konusunda sizin kadar rahat değildir. Bu duygulu ve kibirli kadın bazı şeyleri partnerine dahi açmaz, açamaz.

Taraflar birbirlerini incitmemek konusunda dikkatli davranırlarsa Akrep ile Terazi uyumu mümkündür. Bu ikilinin gerçek aşkı bulması imkansız değil ama zordur. Erkeğin ilişkide kontrol altında tutmak istediği noktalar kadının kontrol etmek istedikleriyle aynıysa sürtüşme çıkabilir.

Terazi erkeğinin yapısı dışa dönüktür, özellikle kendini partnerine rağmen yalnız hissederse kaçamak yapmaya yönelebilir. Bu da gururu kırılan Akrep kadınının yaralandığı oranda yaralamak istemesine yol açabilir. Kadının yalnız kalma ihtiyacı oldukça sosyal bir yapısı olan bu erkek tarafından anlaşılmayabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.