xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri

0 1.220

Estetik operasyonlara alternatif teşkil eden bir yüz gençleştirme yöntemi olan ameliyatsız yüz germe uygulaması enjeksiyonsuz, acısız, ağrısız, yan etkisi olmayan bir işlem olması açısından oldukça büyük bir ilgi çekiyor. Yazımızda size bu alandaki bazı yöntemlerden söz edeceğiz.

 

Size tavsiyemiz bu yöntemlerden herhangi birini uygulatmayı düşünürseniz çok sıkı bir araştırma yapmanızdır. Her biri çok şey vaat ediyor, hiç birinin pek bir yan etkisi olmadığı söyleniyor ama bu işler böyle 3-5 satır tanım yazısı okuyarak yapılmamalı tabii. Sadece reklam yapan, öven yazıları değil kullanıcı yorumlarını, bu konuda yapılan forum muhabbetlerini falan da okuyun. Her taraf güzellik merkezi oldu, bu konuda da dikkatli olun. Bazı şeyleri birkaç ay bir kursa gidip sertifika almış kişiler de yapabilir belki ama her şeyi değil. Neyi, nasıl birine yaptırmanız gerektiğini iyi araştırın. Çok ticari insanlardan, çok ticari yerlerden uzak durun; hevesinizin, zaafınızın veya takıntınızın kullanılması ihtimaline karşı dikkatli olun.

VShape:

Yaşlanma izlerini, sarkmaları ortadan kaldırarak cildin daha genç ve canlı bir görünüm almasını sağlayan bu tip uygulamalardan biri VShape yöntemi. Anestezi yapılmasını gerektirmeyen bu yöntem her biri 20 dakika civarında süren 4 seans halinde uygulanıyor. Çoğu kişiyi daha ilk seansta mutlu eden bu yöntem çok iri yapıda olan yağ hücrelerinin ultrason dalgalarıyla sarsılıp parçalanması mantığına dayanıyor. Kişiye acı vermeyen ve çoğunlukla 4 tanesi yeterli olan seansların sonucunda gıdı ortadan kalkıyor, yanak ve göz çevresindeki cilt sıkılaşıyor, kaz ayağı tabir edilen kırışıklıklar ve burun-dudak hattı kırışıklıkları yok oluyor. Çeneniz köşeliyse veya yüzünüz fazla kilolardan dolayı U şeklini almışsa VShape sayesinde V biçiminde canlı, gergin ve genç bir cilde kavuşuyorsunuz.

ameliyatsız yüz germe yöntemleri

Fraksiyonel Radyofrekans (Altın İğne):

Cilt altı dokulara uygulandığı için etkisi oldukça uzun süren bir ameliyatsız yüz germe yöntemi de fraksiyonel radyofrekans uygulaması. Altın iğne yöntemi olarak da bilinen bu uygulamada ileti gücü yüksek mikro altın uçlu iğnelerle cilt altında kontrollü bir hasar oluşturuluyor. Dokular bu hasarı onarmak için faaliyete geçiyor ve böylece ciltte bir yenilenme süreci başlıyor. Cilt lekeleri ve cilt çatlakları üzerinde de etkili olan uygulamanın sonucunda göz çevresindeki mimik kaslarıyla dudak çevresi kırışıklıkları büyük oranda yok oluyor, ayrıca ellerin üstündeki yaşlılık lekeleri ve kırışıklıklar da gideriliyor. Fraksiyonel radyofrekans enerjisi direkt cilt altına iletildiğinden uzun süreli kızarıklıklar, günler boyunca inmeyen cilt ödemleri vb. sorunlar söz konusu olmuyor.

ameliyatsız yüz germe uygulamaları

Clearlift:

Ağrısız ve acısız bir cilt gençleştirme yöntemi olan clearlift uygulaması zaman almayan pratik bir işlem olarak oldukça ilgi görüyor. Deride en ufak bir soyulma yaratmayan yöntem yüzün tamamına, ayrıca boyun ve göğüs dekoltesine uygulanabiliyor. Seanslar 20-30 dakika kadar sürüyor ve en iyi sonuçların alınması için çoğu kere 4 seans yeterli oluyor. Deride bir miktar ısınma hissi oluşması dışında neredeyse hissedilmeyen bir yöntem olan clearlift uygulamasının sonucunda ince çizgiler ortadan kalkarken kırışıklıkların belirginliği fark edilir derecede azalıyor. Uygulama boyun ve dekolte kısmındaki kırışıklıklar, lekeler ve belirgin kılcal damarlar üzerinde çok olumlu sonuçlar veriyor. Clearlift lazer uygulamasında cildin alt tabakalarının cildin üst yüzeyi (epidermis) hiçbir zarar görmeden onarılıp düzgünleşmesi sağlanıyor. Bu yöntem cilt yüzeyindeki kızarıklıklar ve kılcallarla cilt lekeleri üzerinde de iyileştirici etki yapıyor.

Ultherapy:

Sarkmış, kırışmış ciltlerin; düşmüş kaşların toparlanmasını sağlayan bir ameliyatsız yüz germe yöntemi de ultherapy yöntemi. Bu yöntemde özel bir teknolojiyle cildin alt tabakalarında cildin kendi onarım sürecini oluşturarak yeniden kolajen üretmesini sağlayacak sıcak noktalar oluşturuluyor. Bu yöntemin aynı amaca yönelik diğer teknolojilerden farkı yapılan işlemin hangi bölgelere etki ettiğinin monitörle takip edilmesi ve tam olarak hedeflenen bölgeye müdahale edilebilmesi. Ulthera cihazı ile yapılan bu uygulamada ses dalgaları cildin 3 ve 4.5 mm. altına odaklanıyor ve hedeflenen bölgede ısı hasarları oluşturuyor. Bu hasarlar cildin kendini savunmak için kolajen üretmeye başlamasına yol açıyor. İstenilen sonucu tek seansta veren bu uygulama genel olarak göz çevresi için 15-20 dakika, yüzün tamamı ve boyun için 1 saat kadar sürüyor. Kişilerde anlık iğne batması veya elektriklenme hissinden öte bir rahatsızlık yaratmayan uygulama çene çizgisi ve gıdı bölgesindeki sarkmaların ortadan kalkmasını, düşük kaşların kalkmasını, dekolte bölgesi ve göz çevresindeki kırışıklıkların görünümünün büyük oranda azalmasını sağlıyor.

ameliyatsız cilt gençleştirme

İplikle yüz germe:

İplikle yüz asma, iplikle cilt gençleştirme gibi isimlerle de anılan bu yöntemde derinin kesilmesi veya dikilmesi söz konusu olmaksızın özel iğnelerle deri altına iplikler yerleştiriliyor. Bu iplikler diyelim ki kaşınızı hedefliyor; iplik kaşı bir ucundan tutup kaldırıyor ve yukarı bir noktada sabitliyor; öyle anladım. Sonuçta lifting etkisi ikiye katlanıyor zira cilt aynı zamanda bu yabancı maddelere, yani iğnelere bir tepki olarak kolajen üretmeye başlıyor. Cildinizde çok belirgin, çok dramatik doku kayıpları, çökmeleri ve deri sarkması yoksa; çok derin olmayan kırışıklıklardan ve hafif sarkmalardan şikayetçiyseniz, aynaya baktığınızda daha genç ve gergin bir cilt görmek istiyorsanız bu yöntem sizi mutlu edebilir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.