xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Annabelle (2014)

0 964

Bir spin – off film örneğini tanıtıcam size sayın ziyaretçi; siz belki duymuşsunuzdur ama ben ilk defa karşılaşıyorum, bu şu demekmiş: İzleyicilerin tuttuğu bir dizinin veya filmin sevilen bir karakteriyle yeni bir film veya dizi çekme durumu. Annabelle (2014) isimli 2014 ABD yapımı korku filmi The Conjuring (Korku Seansı) filminin spin – off’u; filmde Korku Seansı’nda gördüğünüz Annabelle adındaki oyuncak bebeğin esas hikayesi anlatılıyor. Filmin yönetmeni John R. Leonetti, süresi ise 1 saat 38 dakika. Konusu şöyle: Annabelle içinde birtakım şeytani ruhların konuşlanmış olduğu bir oyuncak bebektir ve Connecticut’da bir müzede kilit altında yaşamaktadır. Bir rahip onu ayda 2 kere vaftiz etmektedir, kötü ruhları sıkılıp da dışarı çıkmasın diye herhalde. Filmde Annabelle’in melanetiyle muhatap olacak olan insanlar evli bir çift; John Form ve onun hamile eşi Mia. Mia’nın bir oyuncak bebek koleksiyonu vardır ve John karısına bu koleksiyonu zenginleştirecek bir hediye verir; beyaz gelinlikli antika bir bebek; Annabelle. Mia hediyesini beğenir ama bu gizemli ve (Resimlere baktım da söylüyorum) sevimsiz bebek çiftin saadetini bozacaktır maalesef. Bir gece sapkın bir tarikatın baskınına uğrarlar, bu da işleri hepten altüst eder çünkü saldırganlar giderken arkalarında bir lanet bırakmışlardır.

Annabelle (2014) korku filmi tutkunlarına hitap edebilir – etmeyebilir de, denemek lazım. İzleyici yorumlarından filmin ilk yarısının etkileyici bir cinayet sahnesi dışında düşük tempolu olduğu, asıl aksiyonun 2. yarıda başladığı anlaşılıyor.

Filmin oyuncu kadrosu şöyle: Annabelle Wallis, Ward Horton, Alfre Woodard, Eric Ladin, Kerry O’Malley, Tony Amendola, Brian Howe, Ivar Brogger.

IMDB linki: http://www.imdb.com/title/tt3322940/?ref_=nv_sr_1 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.