xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Anneye Hediye: Boyner’den Bilezik

0 1.099

Bir Anneler Günü hediyesi konseptli yazı daha yazayım dedim Binkelam için, 2 gün var daha, konuyla ilgili hediye fikirleri hala makbule geçebilir. Boyner mağazalarından bilezik modelleri seçtim sizin için, anneniz için daha doğrusu. Bakın bakalım içinde annenizin bileğine layık ve zevkine uygun bir şeyler var mı? Anneye hediye seçerken bütçeniz de önemli tabii; ben karışık bir şeyler sergiliycem ama siz markanın sitesine girip belli fiyat aralıklarını seçerek bu yönden de değerlendirebilirsiniz modelleri. Şöyle bir baktım, fiyatlar 15 lira civarından başlıyor, 1.000 lira civarına kadar çıkıyor. Şöyle kaliteli taşlardan yapılmış şık, tarz bir bilezik almayı düşünürseniz 300 – 400 liraya şahane modeller bulabilirsiniz Boyner’de.

Orijinal Swarovski kristalleri ile süslenmiş rodyum kaplama bir bilezikle yapıyorum açılışı. Çok katmanlı bir görünümü olan bu spiral bilezik çok şık görünüyor ve anneniz onu zevkle taşıyacaktır diye düşünüyorum.

anneye hediye-swarovski spiral bilezik

Bu altın kaplama bileklik modeli Swarovski markasının ikonik sembolü olan kuğu figürüyle süslenmiş.

altın kaplama bileklik modelleri

Şimdi gümüş rengi bir Swarovski bilezik geliyor, üstünde bazılarının çevresi kristal taşlarla süslenmiş dikdörtgen şekilli boşluklar var. Aynı bileziğin altın rengi olanı da var, onu da ekliyorum:

swarovski bilezik-boyner  altın rengi swarovski bilezik

Programıma 4 sıra hematit taşla süslenmiş paslanmaz çelik bir bileklikle devam ediyorum.

anneye hediye

Kontrast tonlardaki mavi tellerle yapılmış bu rodyum kaplama bileziğin ortasından Swarovski taşlarla süslenmiş bir balık figürü sarkıyor.

swarovski balık bilezik

Yazıya son verme zamanı geldi ama galeride başka fotoğraflar da olacak. Bu güzel şeyler sadece anneye değil kız kardeşe, kadın eşe, bayan sevgiliye hediye olarak da düşünülebilir. Kendinize de alabilirsiniz tabii, neden olmasın?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.