xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Anti Alerjik Uyku Setleri (Evomed)

2 2.536

Hoş geldiniz sayın ziyaretçi, nasılsınız? Ben de iyiyim teşekkür ederim, bir süredir aklımda olan bir konuyu yazmaya hazırlanıyorum. Sayın eniştem Hakan Cantekin tarafından pazarlanan Evomed markalı anti alerjik uyku seti çeşitleriyle ilgili bir yazı olacak bu. Benim vereceğim bilgilerden daha fazlasını öğrenmek için Evomed sitesine girebilirsiniz.

Ev akarı alerjisi veya ev tozu akarı alerjisi diye ifade edilen bir durum var, ondan söz ederek başlayalım. Benim öyle bir derdim yok ama şöyle bir bakındım da mite alerjisi mağduru olanların durumu baya zor görünüyor; hapşırma krizleri, burun kaşıntısı, gözlerde kızarma – şişme, göğüs hırıltısı, nefes darlığı falan. Yatak, perde, halı, koltuk gibi yerlerde konuşlanan ve insan döküntüleriyle beslenen ‘Mite’ böceklerinin sebep olduğu mite alerjisinden korunmak için alınabilecek çeşitli önlemler var.

Örneğin yatak odasının zemini temizlenmesi kolay sert bir malzemeyle kaplanmış olmalı, halı değil de kilim vb. sıcak suda yıkanıverecek şeyler kullanılmalı, ev rutubetliyse sıklıkla havalandırılmalı. Anti alerjik uyku setleri kullanmak da etkili bir çözüm, Evomed antimite lastikli çarşaf veya anti alerjik nevresim takımları gibi.

Bu konuyu biraz açalım şimdi, bildiğiniz çarşaflardan veya uyku setlerinden değil bunlar; ev tozu akarları yüzünden ciddi sıkıntılar çeken kişilere ciddi faydalar sağlayan sağlıklı, garantili, çeşitli testlerden geçmiş sertifikalı ürünler.

 

Evomed’in yanında 2 adet fermuarlı yastık kılıfıyla beraber gelen lastikli çarşafı 95 dereceye kadar sıcaklıkta yıkanabiliyor ve yıkanmadan sonra özelliklerini kaybetmiyor. Nedir bu özellikler; üretiminde herhangi bir kimyasal madde kullanılmamış, polyester – polyamid karışımı kumaştan oluşan yoğun ve sık yapısı toz akarlarına geçit vermiyor. O haysiyetsiz, şerefsiz akarlar (Afedersiniz, bu mini minnacık şeylerin dışkılarının insanları nasıl rahatsız edebildiğini okurken gaza geldim) markanın anti alerjik uyku seti modellerinin sağlam yapısına bulaşamıyorlar, dolayısıyla yatakta bu tekstil ürünlerini kullanan insanlara da.

Markanın çeşitli amaçlara hitap eden pek çok ürünü var; Evomed antimite seyahat seti mesela; bunun bebekler için olan, tek kişilik veya çift kişilik olan çeşitleri de var. Özel bir yapısı olan ve konforlu bir uyku isteyenlere istediklerini fazlasıyla veren ürünler bunlar. İpliklenme, esneme ve uzama gibi terbiyesizlikler yapmıyorlar; toz akarlarının dışkılarını ve beslenmek için ihtiyaç duydukları deri döküntülerini geçirmiyorlar (Yüzde 100 geçirmiyorlar, daha ne olsun, de mi?),  ter emici özellikteler.

anti alerjik uyku setleri

Astım hastaları için de büyük rahatlık sağlıyor Evomed ürünleri. Bu kategorideki bütün çeşitler hava ve nem geçirgenliği, ter emme, çevreye uyumluluk gibi açılardan test edilmiş. Bağımsız laboratuarlarda yapılan testlerden tam not almış ürünlerden söz ediyoruz; bebek cildine zarar vermiyorlar, yıkama sonrasında değerlerini koruyorlar. Toz akarı, alerjen maddeler, deri döküntüsü ve diğer partikülleri geçirip geçirmedikleri sıkı bir şekilde kontrol ediliyor.

Peki, bu ürünler nasıl oluyor da alerjenleri geçirmiyorlar? Şöyle izah edeyim; bir mitenin büyüklüğü 170 – 350 mikron arasında değişiyor. Bu aşağılık (Af edersiniz tekrar) mitelerin alerjen özelliği olan dışkılarının büyüklüğü 10 – 40 mikron arasında. Toz akarlarının buldukları yerde affetmedikleri deri döküntüleri 2 – 20 mikron büyüklüğünde. Evomed antimite uyku seti kılıflarına gelince; çok yoğun ve sık bir yapısı olan bu kumaşlar 2 mikrona kadar yüzde 100 geçirmezliğe sahipler.

Ev tozu akarlarının yanınıza yaklaşamadığı, anti alerjik uyku setlerinize iştahlı iştahlı baktığı ama yanaşamadığı keyifli günler; rahat uykular dileriz.

2 Yorumlar
 1. http://loveandsmile.wordpress.com/

  Merhaba
  3 yaşındaki oğlumda akar alerjisi çıktı kanda.. 🙁 ben de araştırıyordum sitenizi okudum. Açık söylemek gerekirse evomed ve allerworks diye birşey buldum. Fiyatlar özel brişey olduğu için tabi pahalı. Bakalım inşallah birini alacağız yakın zamanda..
  Teşekkürler, bilgiler için

  1. Hilal Uslu

   rica ederiz. oğlunuza da geçmiş olsun, hassas ve alerjik bir bünyeye sahip olmak zor bir şey,çevremdeki birkaç kişiden biliyorum. yaşı biraz daha büyüyüp bünyesi güçlenince hassasiyeti azalır belki. bu tip bir ürün alabilirseniz de en azından yatakta rahat eder herhalde. biz teşekkür ederiz ziyaretiniz için.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.