xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Antika Koltuk Takımı Modelleri

0 1.814

Eşya ve mobilyaların antika sayılmasının çeşitli kriterleri var; örneğin aradan geçen en az 100 yıllık süreye rağmen iyi korunmuş durumda olmaları gerekiyor, belli bir dönemin izlerini taşımaları gerekiyor. Mobilyanın üstünde ne zaman, hangi firma veya usta tarafından yapıldığını gösteren bir damga veya mühür olması onun değerini daha da artırıyor; fakat böyle bir şey olmasa bile işin uzmanları bunu tespit edebiliyorlar. Fikir edinmeniz için seçtiğim antika koltuk takımı modellerinin oymaları, işçiliği, ağır ve klas görünümü gözden kaçacak gibi değil. Fakat tamamen bu tip şeylerle döşenmiş bir mekan insanda para verilip girilecek bir müze duygusu uyandırır gibime geliyor.

Antika kanepe resimleri de indirdim birkaç tane, konuya girmişken. Altın varak koltuk takımı modelleri var, deri takımlar var, düz renk takımlar, desenli olanlar. Bütünüyle bu tip mobilyalarla bir salon dekorasyonu yapacaksanız perdeleri, halıları, aksesuarları, yemek odası takımını falan da ona göre seçmek lazım. Modern mobilyalarla karışık bir kombinasyon da yapılabilir tabii ama o daha zor sanki, nasıl yapılacağını araştırmak gerekir önce. Kanepelerimden birini göstereyim ben şimdi size:

klasik kanepe modelleri

Krem rengi bir antika oturma grubu ile yapılmış bir klasik salon dekorasyonu görelim şimdi de. Bu desenli takımda 2 tip kumaş kullanılmış; desenler oturacak yerlerde daha solgun; kolçaklarda, mobilyaların yan ve arka taraflarında daha baskın. Toprak renginin tonlarıyla hazırlanmış bir köşe bu, sehpalardan avizelere her şey konsepte uygun.

krem rengi antika koltuk takımı

Antika mobilyalarınız varsa bunların bakımını titizlikle yapmanız gerekiyor. Onları güneşten, rutubetten ve ahşap kurtlarından korumalısınız mesela; özel ilaç ve cilalarla temizlemeli, haftada en az 1 kere tozlarını almalısınız. Galerideki antika koltuk takımı modelleri ve kanepelerle baş başa bırakıyorum artık sizi. İyi seyirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.