xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Antre Dekorasyonu Fikirleri

0 2.670

Evinizin giriş bölümünü özenli bir şekilde dekore ederek eve girerken de, dışarı çıkarken de içinizin açılmasını sağlayabilirsiniz. Güzel bir antre dekorasyonu konuklarınız üzerinde de olumlu bir etki yaratır.

Küçücük bir antreniz, daracık bir koridorunuz olsa bile bu konuda yapabileceğiniz şeyler var. Zarif bir çekmeceli-dar dolap, onun üstündeki duvarda güzel bir dekoratif ayna, dolabın üstünde birkaç aksesuar; bu kadarıyla bile çarpıcı bir görünüm yaratabilirsiniz.

Duvar boyunca dizilmiş aynalar, çerçeveler veya çerçeveli resimleri koridor dekorasyonu için de kullanabilirsiniz. Böyle bir düzenleme uzun ve loş bir koridoru canlı ve keyifli bir yer haline getirir.

Piyasada farklı büyüklükteki antreler için tasarlanmış çok güzel portmanto modelleri ve ayakkabı dolabı çeşitleri var. Antre düzenlemesi yaparken abartılı, gösterişli bir görünüm yaratmaya çalışmanız gerekmez; burası evde yaşayanların ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklerde işlevsel bir yer olmalı.

Antrenin evin diğer bölümleriyle uyum içinde olması da önemli. Antre mobilyaları arasından yapacağınız uygun birkaç seçim ve ortama enerji katacak aksesuarlarla sade, fonksiyonel ve göze hitap eden bir antre dekorasyonu yapmanız zor olmayacak.

Güzel bir boy aynası hem antreyi aydınlatır hem de evden çıkmadan önce görünümünüze bir kere daha göz atabilmenizi sağlar. Ekstradan bir ayna zorunlu değil, aynalı vestiyer modelleri de bu işi halleder.

Antreniz küçükse duvarların ve lambrilerin açık renkli olması geniş ve ferah görünmesini sağlar, büyük bir ayna da ortama aydınlık ve derinlik katar. Küçük antreler için ince uzun ve açık renkli vestiyerleri tercih etmeli ve antrede sadece sık kullandığınız, sezona uygun giysi, aksesuar ve ayakkabılarınızı bulundurmalısınız.

Antrenizi cazip göstermek için aydınlatma elemanlarından ve ışık oyunlarından da faydalanabilirsiniz. Güzel bir vazodaki çiçekler, bir heykel veya tabloyu odak noktası olarak seçip üstüne ışık yönlendirmek iyi bir etki yapar. Şık ve zarif dresuar modelleri de evinizin girişine cazibe katar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.