xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Antre Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

0 5.386

Antrenin düzenli, temiz, iç açıcı bir yer olması  ev halkına eve giriş – çıkışları sırasında keyif verir ve konuklarda da iyi bir izlenim uyandırır. Antre dekorasyonu yaparken çok parlak bir aydınlatmadan kaçınmak ve mekanı gereksiz eşyalarla doldurmamak gerekiyor, hele ki antre küçükse.

Portmanto modelleri arasından yapacağınız güzel bir seçim hem evin girişini güzelleştirir, hem de bazı eşyaların depolanmasına yarar. Şöyle bol bölmeli geniş bir beyaz portmanto ortamın aydınlık görünmesini de sağlar aynı zamanda.

Geniş antre dekorasyonu bambaşka bir şey tabii, öyle bir yere koltuk – kanepe bile koyabiliyorsunuz. Şuna baksanıza; karşılıklı 2 konsol, üstlerinde tablolar, kapının 2 yanında yüksek kaidelere oturtulmuş çiçekler ve ortada hala 3 – 5 kişinin halay çekebileceği kadar yer var.

entryway design

Dresuar modelleri antreleri güzelleştirmek, ortama zarif bir hava katmak açısından çok işe yarıyor. İşte Vivense online mobilya sitesinden seçtiğim birkaç dresuar ve komodin:

Birkaç antre süsleme örneği var sırada:

antre süsleme           dresuar modelleri

Antre dekorasyonu için pek çok obje kullanabilirsiniz; fotoğraflar, tablolar, çiçekler, dekoratif vazolar, aynalar, sepetler, dekoratif kutular vesaire. Fakat aşırı, gereksiz, göz yoran bir eşya kalabalığından kaçınmak ve aksesuarları ölçülü bir şekilde kullanmak gerekiyor. Mekan küçükse çok fazla mobilya ve dekoratif obje kullanmak alanı daha da küçültür; ferah bir dekorasyon yapayım derken karmakarışık, düzensiz bir alan yaratırsınız.

Portmanto ve ayakkabı dolabı antrelerin en çok kullanılan eşyaları, bunlardan her eve lazım. İşte Vivense’den 2 ayakkabılık:

vivense ayakkabılık modelleri

Dekorasyon yazısı yazarken bazen kalkıp her yeri dekore edesim geliyor. Ama herşeyden çok web sitesi dekorasyonunu bilmek isterdim, kodlardan falan biraz anlamak isterdim, böylece Binkelam için düşündüğüm bazı şeyleri kendim yapabilirdim. Neyse, şimdi içlenmenin sırası değil, bu yazıya son verip başka bir taneye başlamam lazım. Ama birkaç görsel daha ekliycem, onları da galeride görebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.