xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Antre ve Hol Dekorasyonu Fikirleri

0 811

Bir not defterine bir sürü profesyonel dekoratör ismi sıralamışım; sitelerini gezerek ziyaretçilerimize antre ve hol dekorasyonu fikirleri takdim edeyim dedim.

Evinizin girişi ve koridorları küçük olsa bile biraz araştırma yaparak, örnekleri inceleyerek onları güzel ve iç açıcı göstermenin bir yolunu bulabilirsiniz.

Özellikle girişin, evin size de, gelen gidene de “hoş geldin” diyen bölümü olarak aydınlık ve hoş görünmesinde fayda var. İşlevsel olması da gerekiyor tabii. Elinizdeki, üstünüzdeki şeyleri hemen bırakabileceğiniz bir yeri, çıkmadan son bir kere göz atmanız için bir aynası olsa iyi olur mesela.

Antre ve koridor dekorasyonu konulu gösterimi  Jan Showers’dan seçtiğim birkaç örnekle yapıyorum.

Dresuarlar girişe de, hole de yakışan parçalar olarak sıklıkla kullanılıyor. Alanın büyüklüğüne bağlı olarak puf veya tabure, tablolar ve duvar aplikleri de kullanılabilir.

Antre küçükse iyi düşünmek, mümkün olan en işlevsel, birbiriyle uyumlu ve küçük boyutlu parçaları seçip iyi bir düzenleme yapmaya çalışmak lazım sanırım. Ben tıkış tıkış alanları sevmiyorum,o da olsun, bu da bulunsun diye bir sürü şey doldurmak istemem. Kıpırdayacak, nefes alacak yer kalmasını isterim.

Aşağıdakiler Sheila Bridges’ın çalışmaları.

Ike Kligerman Barkley’in aşağıdaki giriş dekorasyonu çalışmasında kilim, sehpa, dresuar, gösterişli avizeler, ayna, büyük bir tablo, sandalyeler, dekoratif aksesuarlar; Allah ne verdiyse kullanılmış. Kullanılır tabii, antre herhalde yaşadığım apartman dairesinin en az yarısı büyüklüğünde, üstelik epey de yüksek. O kadar şey koyulmuş, daha bir sürü yer var.

Brooklyn’de bulunan bu müstakil ev de Ike  tarafından dekore edilmiş. Evin alt ve üst kattaki yaşam alanlarını birbirine bağlayan çift katlı, kavisli merdivenli büyük bir giriş holü var. Bu bölümün dekorasyonu için zemin renkleriyle uyumlu siyah – altın rengi karışımı aynalı dresuarlar kullanılmış.

Sırada Glenn Gissler’dan seçtiğim örnekler var.

Aşağıdakiler Frank de Biasi’nin çalışmaları. Üsttekinde kullanılan zemin saati ne hoş görünüyor. Koridorun kendisine açılan odayla uyumu da dikkatimi çekti, özellikle de yer döşemeleri; ne güzel tamamlamış birbirini.

Dalgalı kahverengi zemin, beyaz – bej duvarlar ve tavan, onların açık rengiyle kontrast yaratan siyah avizeler ve siyah heykeller…Bu çalışma da Eric Cohler’den.

Yazının sonuna geldiğim için ne kadar memnun olduğumu anlatamam, sitelere gir çık, fotoğraf seçmeye çalış falan derken gözlerim yoruldu. Ziyaretiniz için teşekkürler, yine bekleriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.