xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Asabiyim Ben (2014) – Relatos Salvajes

0 987

Bazı olaylar karşısında hepimizin içinden geçebilen öç alma isteği, öfke gibi duyguları komedi unsurlarıyla harmanlayarak anlatan Asabiyim Ben (Relatos Salvajes) isimli film 6 farklı hikayeden oluşuyor. Filmde insanların günlük hayatta başlarına gelen talihsizliklerin onları nasıl çileden çıkarabileceği, sınırlarını zorlayıp onlara neler yaptırabileceği anlatıyor. Toplumsal sorunları, eşitsizliğin yol açtığı duyguları, insanların sinirlerinin fazlaca zorlanması durumunda neler yapabileceklerini komik bir dille anlatmayı gayet güzel bir şekilde başaran bu enteresan filmdeki hikayelerin ortak noktası öfke ve şiddet. İnsan düşündüren, kafasını yoran, üzen bir film bu ve büyük ihtimalle hikayelerden biri size tanıdık gelecektir. Çünkü hepimiz, hayatta bir kere olsun, intikam duygusuyla yıkıcı, vahşi, şiddetli bir şeyler yapmayı istemişizdir.

Haksızlığa uğramak ve bunun yol açtığı öfke, kalp kırıklığı, ihanet, suç ve cinayet unsurlarını içeren filmdeki hikayelerin her biri titizlikle ve ustalıkla anlatılmış. Bu ‘Sert’ film insana heyecan veriyor, çünkü her yeni bölümde şimdi kimin başına ne geleceğini bekliyorsunuz. Başınıza öyle bir şey gelir ki yaşadığınız bu şeyle ilgili olarak biri hakkında ‘Elime bir fırsat geçse sana şunu – şunu yaparım’ diye manyak manyak şeyler düşünürsünüz ya, film bununla ilgili. Bu durumu absürd örneklerle, çok uç örneklerle anlatıyor. Çığırından çıkmış bir öfkenin insanları nasıl canavarlaştırabileceğini komik ve akıcı bir şekilde anlatan filmden hoşlanmayanlar da var, ama beğenenlerin sayısı çok daha yüksek görünüyor. Filmin isminin ‘Asabiyim Ben’ olarak çevrilmesini eleştiren yazılar da gördüm bu arada, doğrusu ‘Vahşi Hikayeler’ olmalıymış.

Bu hikayeler izleyiciye tanıdık geliyor, çünkü günlük hayatta farklı yüzlerle insanın karşısına çıkabilen olaylar bunlar. Bir anlık öfkeyle yapılan bir şeyin veya söylenen bir sözün nasıl bir suç zincirine dönüşebileceğini hiç sıkılmadan izliyorsunuz, film öyle hızla ve sürükleyici bir şekilde akıp gidiyor.

Vizyona 6 Mart 2015’de girmiş olan Arjantin – İspanya yapımı film 2 saat 2 dakika sürüyor. Gerilim, dram ve komedi unsurlarını içeren yapımın yönetmeni Damian Szifron. Oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Ricardo Darin, Oscar Martinez, Leonardo Sbaraglia, Erica Rivas, Dario Grandinetti, Julieta Zylberberg, Rita Cortese ve Maria Marull.

Fimin IMDB linki:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.