xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aşk Her Yerde (Love Actually)

0 1.670

2003 İngiltere-ABD yapımı Love Actually birçok karakter oyuncusunun yer aldığı son derecede keyifli bir romantik komedi. Film ülkemizde Aşk Her Yerde ismiyle gösterime girmişti.

Birbirinden bağımsız aşk hikayelerinin kısa film tadında gösterildiği filmin karakterleri oldukça çeşitli: İngiltere başbakanı, bir yazar, eşini yeni kaybetmiş bekar bir baba, kariyerinin son demlerini yaşayan eski bir rock yıldızı, yakın bir arkadaşının yeni evlenmiş olduğu eşine karşı platonik duygular besleyen bir genç gibi.

Her karakterin sevgiyle buluşan bir hikayesinin olduğu bu masal tadındaki filmden bir derinlik beklemeyin; fakat keyifli vakit geçirmek, gülmek, kendinizi hafif hissetmek istiyorsanız film bunları fazlasıyla sağlıyor. 10 farklı aşk hikayesinin anlatıldığı yapımdaki olaylar Noel arifesinde geçiyor bu arada. Ve her biri tam isabet kaydeden güzel müzikler eşliğinde sunuluyor.

Aşk Her Yerde; kadrosundaki isimlere baktığınız zaman sonuç itibarıyla zayıf bir film aslında. Ama bütün klişelerine, havada kalan öykülerine rağmen insana hafiflik ve keyif veriyor; bu da az şey değil. Hikayelerin havada kalmasına yol açan şey her biri bir film oluşturabilecek hikayelerin 15 dakikalık bölümler halinde verilmesi.

Diyelim ki canınız sıkkın, yorgunsunuz; kafanızı fazla yormayacak yumuşak, rahatlatıcı bir film izlemek istiyorsunuz; aşktan-sevgiden yana umutlu olmak istiyorsunuz, bu film size hitap edecektir.

Bu kadar çok karakteri, farklı konumlar ve duyguları, bu kadar hikayeyi bir arada senaryolaştırmak kolay bir iş değil ve Love Actually’nin yönetmeninin bunu başardığını söyleyebiliriz. Fazla bir özelliği olmayan ama hikayelerin gerçekçi olmamasına, detayların kısaca geçiştirilivermesine, klişelere takılmazsanız içinizi ısıtacak olan filmin yönetmeni Richard Curtis.

‘Böyle şey olur mu, yok böyle bi fantezi, yok artık daha neler’ falan diye düşünmeden seyredin bu filmi; rahatlayacak, hafifleyecek ve eğleneceksiniz.

2 saat 10 dakika süren Love Actually’nin oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Hugh Grant, Liam Neeson, Colin Firth, Laura Linney, Emma Thompson, Alan Rickman, Keira Knightley ve Chiwetel Ejiofor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.