xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aşk-ı Memnu’nun Taş Evinde Evlenme Teklifi

0 4.120

Halid Ziya Uşaklıgil’in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk – ı Memnu dizisi 4 Eylül 2008 – 24 Haziran 2010 tarihleri arasında TV izleyicilerinin büyük bir kısmını ekrana kilitlemişti. İstatistikler dizinin final bölümünün halkın yüzde 73’ü tarafından izlendiğini gösteriyor. Aşk – Memnu’daki taş ev sahneleri de dizinin çok ilgi çeken bölümleri arasındaydı, Behlül – Bihter yasak aşk maceralarının bir kısmını burada yaşamışlardı. İstanbul’a 40 km. uzaklıkta, Riva’da bulunan bu 100 metrekarelik, dubleks suit tarzındaki ev başbaşa romantik saatler geçirmek isteyenlerin de ilgisini çekiyor. Kız arkadaşına Aşk – Memnu’nun taş evinde evlenme teklifi yapmak isteyen beyler de var bu arada. Evi kiralamak için ciddi bir miktarı gözden çıkarmak gerekiyor.

 

Kardak taş ev olarak da anılan evin yeşil alan ve deniz karışımı olağanüstü bir manzarası var. Gün batımı ve gün doğumunu izlemenin muhteşem olacağı tam bir aşk yuvası burası. Valla abartmıyorum, bir sürpriz evlilik teklifi organizasyonu yapmak için orada bulunan bir arkadaşımdan duydum bunu. Aynı zamanda tarihi bir bina, 1855’de İngilizler tarafından yapılmış bir kayıkhane. Buraya ulaşmak çok kolay değil, İstanbul sınırları içinde yer alıyor ama bakir bir yer, telefonlar çekmiyor. Eşimle, sevgilimle başbaşa kalayım diyenlerin bu isteğini tam olarak karşılayacak bir yer.

Gelelim sevgilisine Riva’daki taş evde evlenme teklifi yapmayı düşünen beylerin nasıl bir hizmet alacaklarına. Bu organizasyon için hem ev süsleme, hem de kumsalda evlenme teklifi paketlerindeki çalışmalar yapılıyor. Süitin içi, şöminenin çevresi mumlarla, içinde çiftin isimlerinin bulunduğu gül yapraklarıyla çevrelenmiş bir kalp figürüyle süsleniyor. Kumsala altında özenle süslenmiş bir masanın yer aldığı bir çardak kuruluyor. Evde de bir masa kuruluyor ve yemeğinizi, tatlınızı, meyvelerinizi hava koşullarına ve arzunuza göre istediğiniz yerde yiyebiliyorsunuz. Yemekleriniz deneyimli bir aşçı tarafından hazırlanıyor ve bir Vip garson tarafından servis ediliyor.

rivada taş evde evlenme teklifi taş ev kardakta evlenme teklifi

Riva’daki taş evde konaklama yapmak da mümkün. Gece burada kaldığınız taktirde yeme – içme ihtiyaçlarınız yine civardaki bir otel tarafından  karşılanıyor ve sabah kalkınca burada başbaşa romantik bir kahvaltı yapabiliyorsunuz. Yazımın ana konusu bu olduğundan ben evlilik teklifi konusuna ağırlık verdim ama burası şahane bir balayı mekanı da olabilir mesela. Sürpriz bir parti için kullanılabilir, birkaç arkadaşla beraber kafa dinlemek için kiralanabilir, ailecek kalınabilir vesaire.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.