xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Aşk Ve Evlilik Açısından Başak Burcu Erkeği

0 1.515

Başak burcu erkeği aşk söz konusu olduğunda mantıklı ve pratik bir adamdır. Gayretli, yetkin, son derecede organize bir insandır kendisi ve ince detaylara önem verir.

Bu özellikleri, hayatı cesaretle ele almasına yardım eder. Sorumluluk almaktan kaçınmayan bir insandır. Toplumun ilerlemesine katkıda bulunmak ister. Başarıya hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayan içsel bir yeteneğe sahiptir.

Alçak gönüllü, şeffaf, tarafsız ve makuldür. Gezegenlerin etkisi çok çalışkan biri olmasına yol açar. Keskin bir zihni vardır. Mevcut hedeflerine ulaşmakla meşgul olduğu zamanlarda bile aklı durmadan çalışır. Düşünceleri son derecede nettir ve fikirlerini başkalarına aktarmakta iyidir.

Aşık Başak erkeği temkinlidir, kendini hemen ve kolayca bırakmaz. Bağlanması zaman alır ama buna karar verdiğinde ilişkisi kalıcı olur. Şefkatli ve sevecendir. İnandığı bir ilişki için fedakarlık yapma, kendini adama eğilimindedir. Partnerinde kendisininkilerle aynı kalitede zihinsel yetenekler arar ve onun zekasını cömertçe takdir eder.

Ruh eşini bir kütüphanede, müzede veya tarihi bir mekanda bulması muhtemeldir. Gösteriş yapmayı, kendiyle övünmeyi seven kadınlara karşı isteksizdir. Kesin bir şekilde belirlenmiş beklentileri vardır. Geleneksel bir yapısı ve zarif bir giyim tarzı olan kadınları çekici bulur.

Kafası çalışmayan insanlara ve vefasızlara ayıracak zamanı yoktur. Çok sevgi dolu, çok müşfik bir kadın onu ürkütebilir. Her şey için kendisine tutunmayan, fazla yapışmayan, kişilik sahibi kadınları sever.

Başkalarını koruma ve yardımcı olma eğiliminin ilişkisinde de kendini göstermesi olasıdır. Ciddi bir sıkıntısı olduğu için yardımcı olmaya çalıştığı bir kadın zaman içinde sevgilisi veya eşi olabilir.

Enerjisini evlenmeye ve hala gençken bir çocuk sahibi olmaya yönlendirir. Mantıklı ve sadık bir eş olur. İlişkisinden olağanüstü şeyler beklemez. Makul talepleri olan bir adamdır. Evlilik içinde serinkanlı ve harika davranır. İç işlerinde büyük bir yardımcıdır.

Çok sayıda çocuğa sahip olmak gibi bir hayali yoktur. Baba olarak, kendini çocuklarına adar ama katı davranır. Çocuklarının zeki ve kararlı olmalarını ister.

Bir kadınla çıkarken duygularını açıkça gösterme eğiliminde değildir. İnsanlara veya onların fikirlerine yönelik içerlemelerini, kırgınlıklarını genellikle içinin derinliklerinde saklar. Rahatlatıcı ve koruyucu tabiatı kadınların onu çekici bulmasına yol açar.

Son derecede yetenekli bir insandır, ancak, hedeflerini sürekli olarak takip edememe veya büyük düşünme eğilimindedir. Detaylar için gereğinden fazla endişelenebilir. Düşüncelerini sert ve kırıcı bir şekilde ifade edebilir. Bazen fazla koruyucu davranabilir.

Yaşamı her yönden, en ince ayrıntılara kadar incelemeyi ve bu şekilde edindiği bilgileri kendisini, çevresini ve genel olarak insanlığı mükemmelleştirmek için kullanmayı seven bir adamdır. Bazı konularda takıntılıdır ve gereksinimleri konusunda seçicidir. Bu tutumu ilişkisine de yansır.

Boğa, Akrep, Oğlak veya Yengeç kadınlarıyla güzel bir ilişki yürütebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.